Tašky

S nadčasovými taškami a stylovými papírovými dárkovými taškami můžete snadno zabalit a přepravovat i ty nejmenší produkty. Udržitelné dárkové tašky nebo tašky z recyklovaného či obyčejného papíru, částečně také s certifikací FSC® jsou k dostání v nejrůznějších barvách a nosnostech. A jsou vhodné také pro potraviny!

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Materiál

Tašky a dárkové tašky z papíruPapírové tašky jsou novým standardem. Dříve se používaly většinou jako dárková balení, v současnosti však představují vizuálně odpovídající a udržitelnou alternativu k bavlněným pytlíkům, plastovým taškám či opakovaně použitelným taškám.Čím se liší tašky z papíru?Na první pohled se nabídka dělí do dvou kategorií: spíše jednodušší tašky ze zesíleného papíru, které jsou určené k přenášení, a stylové dárkové tašky v elegantních barvách. Ale i taška z papíru v přírodním hnědém odstínu může být skvělým dárkovým balením. Jejich design a udržitelný styl se ideálně hodí do dnešní doby. Podstatné rozdíly spočívají spíše v detailech:  • Gramáž: Běžná hmotnost papíru spadá do rozsahu 70 až přibližně 180 gramů na metr čtvereční. Silnější tašky vydrží více, ale jsou dražší a na skladě zabírají více místa. 70gramové verze jsou tenčí než papír do tiskáren, avšak díky svému zpracování, zesílenému dnu a dobře ukotveným uchům jsou velmi odolné.

  • Ucha: Jednodušší, široké papírové ucho dobře padne do ruky a je dobrou známkou kvalitní nákupní tašky. Kroucené tenké šňůrky působí elegantně a jsou dostatečně stabilní. Hodí se k prestižnějším obchodním balením nebo dárkovým taškám. Papírové tašky se silnější bavlněnou šňůrkou představují luxusní doplněk ke špičkovým produktům a dárkům.

  • Tvar: Plošší lichoběžníkové tvary jsou ideální k přenášení jídel, která si z restaurace odnášíte domů, nebo věcí, které musí být vkládány, přenášeny a vyjímány ve vodorovné poloze. Čtvercový nebo plochý kvádrový tvar připomíná nákupní tašky a je ideální na oděvy či doplňky. Delší tašky nebo klasické obdélníkové tašky jsou všestranné a hodí se pro spoustu produktů.

  • Barva: Taška v přírodním odstínu zdůrazní udržitelnost a ekologickou image vaší firmy. Bílé tašky působí pozitivně a přátelsky a lze je přizpůsobit například reklamní nálepkou, razítkem nebo jiným individuálním prvkem. Pestré barvy od výrazné červené až po tmavě modrou by měly odpovídat vizuální identitě vaší firmy nebo příležitosti, k níž dáváte dárek. Sezónní potisky zvyšují prodeje, i když se používají jen několik málo týdnů v roce.


Vyznačují se všechny papírové tašky udržitelností?Pokud papírová taška není laminovaná fólií, pak jsou všechna provedení recyklovatelná s použitým papírem. To velkou měrou přispívá k jejich oblibě. Do doby, než skončí v modrém kontejneru nebo jiných nádobách na tříděný odpad, je můžete používat opakovaně.


Udržitelnost znamená také to, že pro ostatní dekorační materiál a dárkové doplňky budete vybírat rovněž přírodní materiály a že k ochraně křehkého zboží použijete chytrá balení.Více se dozvíte v naší sekci Tipy a trendy ze světa balení. A pokud budete mít zájem o další informace, kdykoli nás kontaktujte.