800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Materiál tabule
Pro formát papíru
Šířka
Výška
 

Plánovací tabule

Plánovací tabule nám nabízejí to, co v běžném pracovním dni všichni hledáme: pořádek, přehlednost, strukturu! Nezáleží na tom, jestli jde o roční plánovač, týdenní plánovač, plánovač údržby nebo plánovač projektů – s našimi plánovacími tabulemi bude mít správa termínů, plánů dovolených a projektů řád.
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky
| | |
MAUL - Držák výkresů
stolní držák výkresů
bez DPH
2.460,-
magnetoplan - Souprava ročního plánovače
včetně montážního materiálu
bez DPH
2.820,-
Sleva
MAUL - Plánovací tabule
univerzální plánovač
bez DPH
2.090,- Kč
1.690,-
bez DPH
od 1.930,-
MAUL - Rastrová tabule, bílá
rastr 10 x 10 / 50 x 50 mm
bez DPH
od 1.930,-
MAUL - Plánovací tabule
roční plánovač
bez DPH
od 2.090,-
MAUL - Plánovací tabule
měsíční/roční plánovač
bez DPH
2.090,-
bez DPH
21.200,-
MAUL - Držák výkresů
mobilní držák výkresů se 3 otočnými rameny
bez DPH
5.720,-
MAUL - Držák výkresů
nástěnný držák výkresů
bez DPH
1.890,-
bez DPH
1.790,-
Rastrová nástěnka
magneticky adhezní
bez DPH
od 1.990,-
bez DPH
5.090,-
Roční plánovač SILVERLINE
s rozdělením na 365 dní
bez DPH
2.190,-
Roční plánovač SILVERLINE
se svislým rozdělením na měsíce
bez DPH
2.190,-
Týdenní plánovač SILVERLINE
s rozdělením po 7 dnech
bez DPH
2.190,-
Roční plánovač
š x v 1200 x 900 mm, s rozdělením na 365 dní
bez DPH
od 3.290,-
Roční plánovač
š x v 900 x 600 mm, s rozdělením na 365 dní
bez DPH
od 2.190,-
Roční plánovač
š x v 900 x 600 mm, se svislým rozdělením na měsíce
bez DPH
od 2.190,-
Bylo nalezeno 22 výrobek/-ků/-ky
Plánovací tabule – multimédia nemusí být všechno!
Plánovací tabule a tabule pro závěsné karty už by vlastně neměly vůbec existovat. Konkurence je totiž obrovská: plánovací software, nástroje pro správu projektů, speciální organizační programy… pro každého, kdo chce dnes naplánovat a vizualizovat své pracovní procesy, je k dispozici téměř nekonečné množství digitálních možností. Avšak světe div se: i v době IT, multimédií apod. se plánovací tabule těší mimořádné oblibě, v mnoha provozech a dílnách patří ke standardnímu vybavení a také v mnoha firmách jsou nezbytnou součástí kancelářského vybavení. Jak je to možné? Pravděpodobně proto, že plánovací tabule jsou jednoduše extrémně praktické. Speciální software má své výhody, to je jasné, ale často je také bohužel velmi komplexní, jeho použití není jednoduché a navíc je náchylný k poruchám. Rozměry většiny obrazovek jsou kromě toho poměrně omezené, takže při plánování více paralelních projektů v průběhu roku se písmo může rychle stát příliš malým na to, aby ho bylo ještě možné pohodlně přečíst. Ani bílé tabule a špendlíkové nástěnky, flipcharty nebo přednáškové stěny nejsou pro takovéto plánovací úkoly vhodnou alternativou, protože jim chybí připravená struktura a přehlednost. Proto na tomto poli jasně vítězí plánovací tabule. Ať už je třeba naplánovat provozní směny na příští čtyři měsíce, nebo přehled úkolů v kanceláři na příští dva týdny, se správnou plánovací tabulí nebo tabulí pro zásuvné karty si vždy udržíte dokonalý přehled!

Mnoho plánovacích tabulí, mnoho možností.
Která plánovací tabule je ta správná? Odpověď není vůbec jednoduchá, protože hodně záleží na tom, co chcete konkrétně plánovat nebo vizualizovat. Ať už hledáte roční nebo týdenní plánovač, plánování v řádcích nebo sloupcích, plánovač projektů, údržby nebo personálu, v našem sortimentu naleznete mnoho různých variant plánovacích tabulí, se kterými bude správa zdrojů, termínů, projektů, prostor, nepřítomnosti nebo zakázek hračkou. Proto platí: vždy se podrobně informujte o speciálních výhodách jednotlivých plánovacích tabulí z našeho sortimentu, abyste nalezli ten správný model. Poté jej stačí objednat a plánování může začít!
Porovnání výrobků