800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Barva v nádobce
Provedení kola
Rozsah dodávky
Šířka pruhu max.
Šířka pruhu min.
 

Barevné značení

Pomocí značkovacích barev a vozíků pro barevné značení lze snadno a komfortně označit vše od fotbalového hřiště přes sklad až po staveniště. Naleznete zde také značkovací barvy pro haly, ruční značkovací přístroje a kompletní soupravy pro barevné značení.
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
| | |
Značkovací barva
obsah 750 ml, bal.j. 12 nádobek
bez DPH
6.780,-
753,33 / l
Přístroj pro barevné značení
ruční značkovací přístroj s krátkou rukojetí
bez DPH
1.820,-
Přístroj pro barevné značení
ruční značkovací přístroj s dlouhou rukojetí
bez DPH
1.990,-
bez DPH
2.190,-
608,33 / l
Přístroj pro barevné značení
značkovací přístroj s koly
bez DPH
3.990,-
Sprejový značkovací přístroj
s variabilní šířkou pruhu
bez DPH
od 2.490,-
Ruční značkovací přístroj
pro barevné značení
bez DPH
860,-
Souprava pro barevné značení
značkovací přístroj, 2 plechovky barvy, označovací šňůra, křída
bez DPH
3.790,-
Značkovací barva
obsah 750 ml, bal.j. 6 nádobek
bez DPH
3.590,-
797,78 / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení PREMIUM
bez DPH
5.730,-
bez DPH
5.340,-
1.068,- / l
bez DPH
od 3.340,-
od668,- / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení BASIC
bez DPH
3.190,-
bez DPH
3.780,-
525,- / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení BASIC s 1 plechovkou žluté barvy a 12 dalšími plechovkami barvy
bez DPH
5.490,-
Bylo nalezeno 15 výrobek/-ků/-ky
Značkovací barva – určí jasné meze
Značkovací barva není zapotřebí pouze na sportovních hřištích k vymezení hrací plochy pro fotbalový tým. Lze ji využít také k označení pracovních oblastí v provozu, uliček ve skladu a parkovišť ve venkovních prostorách. Dobře definované barevné značení plní v první řadě funkci ukazatele směru. Dorazit k cíli rychle a bez zbytečných oklik je v dnešní době důležitější než kdy dřív. Termíny a časová tíseň určují pracovní svět a kvůli nim je jasné určení cesty nezbytné. Optimalizované označení tras a nebezpečných míst znamená rozhodující přínos pro výrobu a obecnou bezpečnost. V běžném pracovním i veřejném životě je kromě toho nutné každý den znovu upozornit na změny a nově vzniklé nebezpečné body. Ne vždy jsou ihned rozpoznatelné a musí být proto z důvodu bezpečnosti jasně a zřetelně označeny. Praktické barevné značení pomocí kvalitní značkovací barvy je dobrou možností, jak zabránit nehodám. Barevným značením lze vymezit nebezpečné nebo zvláštní oblasti tak, aby byly pro každého jasně viditelné. KAISER+KRAFT nabízí značkovací barvu v praktických balicích jednotkách, které spolu s vhodnými přístroji pro barevné značení představují užitečné základní vybavení. Značkovací přístroj v kombinaci s barvou zajistí rovné označení na podlaze a vytvoří čistou linii.

Barevné značení – přesné a trvanlivé
Čistá linie, co nejjednoznačnější označení – pouze tak lze dosáhnout perfektních výsledků. Díky přilnavé značkovací barvě budou důležitá místa, nebezpečné body a úseky tras profesionálně a trvale označeny. KAISER+KRAFT ve své rozsáhlé nabídce produktů pro zahrazení a značení představuje vhodné označovací řešení pro každý problém. Optimální sortiment produktů v kategorii barevného značení je sestaven podle nejnovějších ekonomických a ekologicko-technických aspektů. Nenechávejte žádný prostor pro nejasnosti a udržujte cesty volné. Určete jednoznačné signály s pomocí KAISER+KRAFT. Využijte nyní naše vybrané produkty pro označení důležitých oblastí přilnavou značkovací barvou nebo dobře viditelným a optimálním umístěním zahrazovacích a označovacích prvků v souladu s platnými předpisy.
Porovnání výrobků