800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Barva
Provedení kola
Rozsah dodávky
Šířka pruhu max.
Šířka pruhu min.
 

Barevné značení

Pomocí značkovacích barev nebo sprejů a vozíků pro barevné značení lze snadno a komfortně označit vše od fotbalového hřiště přes sklad až po staveniště. Naleznete zde také značkovací barvy pro haly, ruční značkovací přístroje a kompletní soupravy pro barevné značení.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skvělá cena
Ruční značkovací přístroj
pro barevné značení
bez DPH
860,-
Přístroj pro barevné značení
ruční značkovací přístroj s krátkou rukojetí
bez DPH
1.820,-
Přístroj pro barevné značení
ruční značkovací přístroj s dlouhou rukojetí
bez DPH
1.990,-
Sprejový značkovací přístroj
s variabilní šířkou pruhu
bez DPH
od 2.490,-
Přístroj pro barevné značení
značkovací přístroj s koly
bez DPH
3.990,-
Souprava pro barevné značení
značkovací přístroj, 2 plechovky barvy, označovací šňůra, křída
bez DPH
3.790,-
Značkovací barva
obsah 750 ml, bal.j. 6 nádobek
bez DPH
3.590,-
797,78 / l
Značkovací barva
obsah 750 ml, bal.j. 12 nádobek
bez DPH
6.780,-
753,33 / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení PREMIUM
bez DPH
5.730,-
bez DPH
3.990,-
798,- / l
bez DPH
5.340,-
1.068,- / l
bez DPH
od 3.340,-
od668,- / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení BASIC
bez DPH
3.190,-
bez DPH
2.490,-
345,83 / l
bez DPH
1.390,-
386,11 / l
Souprava pro barevné značení
vozík pro barevné značení BASIC s 1 plechovkou žluté barvy a 12 dalšími plechovkami barvy
bez DPH
5.490,-
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky

Značkovací barva a sprej – žádné velké umění, ale velmi vysoká bezpečnost!Nemusíte být druhým Picassem nebo Van Goghem, abyste pomocí barvy zanechali trvalý dojem. Minimálně pokud jde o bezpečnost procesů a orientaci ve vaší firmě. Postačí několik dobře mířených tahů a osoby, stroje a dopravní prostředky budou bezpečně a jednoznačně usměrněny – podaří se vám to například se značkovacími spreji od KAISER+KRAFT. Prozradíme vám, na čem při jejich výběru záleží.
Která značkovací barva nebo sprej se hodí pro který účel?Člověk se naučil reagovat na určité barvy určitým způsobem. A přesně toho můžete ve vaší firmě využít. Barevné čáry pak budou nejen dlouhodobým řešením pro podlahu haly nebo venkovní prostory, ale ušetří také množství místa a sníží potřebu informačních tabulí, ukazatelů nebo zahrazení.Co, jakou formou a v jakém rozsahu by mělo být označeno, přesněji definuje nařízení o pracovištích v § 17.Každá červená čára a příslušně šrafovaná plocha znamená pro pozorovatele jediný signál: zastav, stůj, dál už ne! Žlutá značkovací barva se například osvědčila ve skladu, protože nabízí vysoký kontrastní účinek a zároveň budí pozornost. Žluté čáry jsou proto nejlepší volbou pro vymezení uliček a jízdních drah, vyznačení prostoru regálů a strojů nebo označení oblastí.Bílá je odstínem silniční dopravy a používá se proto zejména ve venkovních prostorách – či při označování výrobních hal nebo zón pro návštěvníky. A pokud chcete vyznačit další zóny, zakrýt staré značení nebo potřebujete jiný kontrastní poměr, můžeme vám rovněž pomoci.
Dlouhodobé řešení se značkovací barvou a sprejemNení žádným tajemstvím, že značkovací barva hraje velkou roli pro bezpečnost v provozu. Ani to, že čistých linií lze nejlépe dosáhnout vhodnými značkovacími přístroji.Jak důležitá je kvalita značkovací barvy samotné se většinou ukáže až časem. Konec konců máte jistě důležitější věci na práci, než po každém dešti nebo hloubkovém čištění podlahy haly opravovat čáry. U KAISER+KRAFT proto obdržíte barvu optimalizovanou pro průmyslové použití s extrémně vysokou odolností proti oděru a vůči mnoha chemikáliím. Smíme vám poradit? Neváhejte nás oslovit.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků