Barevné značení

Pomocí značkovacích barev nebo sprejů a vozíků pro barevné značení lze snadno a komfortně označit vše od fotbalového hřiště přes sklad až po staveniště. Naleznete zde také značkovací barvy pro haly, ruční značkovací přístroje a kompletní soupravy pro barevné značení.

V kategorii Barevné značení Vám nabízíme výrobky následujících značek: Ampere.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 55

Značkovací barva a sprej – žádné velké umění, ale velmi vysoká bezpečnost!Nemusíte být druhým Picassem nebo Van Goghem, abyste pomocí barvy zanechali trvalý dojem. Minimálně pokud jde o bezpečnost procesů a orientaci ve vaší firmě. Postačí několik dobře mířených tahů a osoby, stroje a dopravní prostředky budou bezpečně a jednoznačně usměrněny – podaří se vám to například se značkovacími spreji od kaiserkraft. Prozradíme vám, na čem při jejich výběru záleží.
Která značkovací barva nebo sprej se hodí pro který účel?Člověk se naučil reagovat na určité barvy určitým způsobem. A přesně toho můžete ve vaší firmě využít. Barevné čáry pak budou nejen dlouhodobým řešením pro podlahu haly nebo venkovní prostory, ale ušetří také množství místa a sníží potřebu informačních tabulí, ukazatelů nebo zahrazení.Každá červená čára a příslušně šrafovaná plocha znamená pro pozorovatele jediný signál: zastav, stůj, dál už ne! Žlutá značkovací barva se například osvědčila ve skladu, protože nabízí vysoký kontrastní účinek a zároveň budí pozornost. Žluté čáry jsou proto nejlepší volbou pro vymezení uliček a jízdních drah, vyznačení prostoru regálů a strojů nebo označení oblastí.Bílá je odstínem silniční dopravy a používá se proto zejména ve venkovních prostorách – či při označování výrobních hal nebo zón pro návštěvníky. A pokud chcete vyznačit další zóny, zakrýt staré značení nebo potřebujete jiný kontrastní poměr, můžeme vám rovněž pomoci.
Dlouhodobé řešení se značkovací barvou a sprejemNení žádným tajemstvím, že značkovací barva hraje velkou roli pro bezpečnost v provozu. Ani to, že čistých linií lze nejlépe dosáhnout vhodnými značkovacími přístroji.Jak důležitá je kvalita značkovací barvy samotné se většinou ukáže až časem. Konec konců máte jistě důležitější věci na práci, než po každém dešti nebo hloubkovém čištění podlahy haly opravovat čáry. U kaiserkraft proto obdržíte barvu optimalizovanou pro průmyslové použití s extrémně vysokou odolností proti oděru a vůči mnoha chemikáliím. Smíme vám poradit? Neváhejte nás oslovit.