Pojízdné kontejnery, stacionární kontejnery

Malé, kompaktní a rychle po ruce: kancelářské kontejnery poskytují dodatečný úložný prostor na kolečkách. Tento chytrý kus nábytku tak stojí vždy přesně tam, kde jej potřebujete. Pojízdné kontejnery pod stůl však nezajišťují pouze vyšší flexibilitu, pomáhají také udržovat pořádek. A přitom nejsou jednotvárné − u nás jsou k dostání v provedení z různých materiálů a v různých barevných variantách.

V kategorii Pojízdné kontejnery, stacionární kontejnery Vám nabízíme výrobky následujících značek: BISLEY, mauser, eurokraft pro, eurokraft basic, Paperflow, RAU.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 179

Mobilní, flexibilní a s dostatkem místa: pojízdné kancelářské kontejneryVaše srdce se rozbuší: zavěšení jednotlivých koleček, dodatečné úložné místo, variabilní rozdělení prostoru, navíc k dostání v mnoha materiálech a barvách, a k dostání i s centrálním zamykáním pro zajištění bezpečného uložení důvěrných dokumentů. S kontejnerem pod psací stůl zkrátka funguje každá kancelář lépe.Pojízdné kontejnery pod stůl od společnosti kaiserkraft jsou většinou zaparkované pod stolem, což vám umožňuje mít po ruce vše, co používáte při každodenní práci, a zároveň udržet plochu vašeho psacího stolu čistou. Zásuvka na pomůcky je dobře strukturovaný zásobník, který pojme psací potřeby, drobný kancelářský materiál, a jiné menší pomůcky. Až čtyři další zásuvky pak poskytují prostor pro individuální potřeby, od popisovacího přístroje přes transportní obálky až po obaly na dokumenty. Naše pojízdné kontejnery se šuplíky jsou vybaveny centrálním uzamykacím systémem, díky němuž jednoduše ochráníte důvěrné dokumenty s citlivými údaji proti zneužití.Od kancelářského kontejneru pod stůl až po kompletní vybavení kancelářeKompletní přestavba nebo krátkodobá změna pracovní plochy v kanceláři? S kancelářskými kontejnery to není žádný problém. Rozmanitost materiálu, barev a provedení umožňuje začlenění kontejneru prakticky do každé kanceláře. Jednoduše objednejte, namontujte kola a rukojeti, a kontejner je připraven k použití. Na výrobky navíc platí záruka tři roky.Kancelářský psací stůl, pracovní židle a pojízdný kontejner – toto základní trio je jen začátek. V e-shopu kaiserkraft najdete vše, co do své kanceláře potřebujete – od kancelářského nábytku po kompletní nabídku kancelářských potřeb pro vaši firmu. Samozřejmostí je, že nabízíme pouze kvalitní výrobky renomovaných značek.Je na čase udělat pořádek ve skříních? Se skartovačkami spisů to není problém. Podepisuje se na důležitých dokumentech zub času? Laminovačky potáhnou vaše dokumenty vrstvou ochranné fólie a ochrání je tak před známkami stárnutí. Ale kam se všemi těmito přístroji, ať jde práce od ruky? Do stacionárního kontejneru! Je v něm spousta úložného prostoru a vrchní zásuvka nabízí dostatek místa pro všechny praktické přístroje. Náš tým pro vás má stále nové nápady. Potřebujete poradit při plánování vaší kanceláře? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.