Pojízdné kontejnery, stacionární kontejnery

Malé, kompaktní a rychle po ruce: pojízdné kontejnery přinášejí volný prostor na kolečkách. Tento chytrý kus nábytku tak stojí vždy přesně tam, kde jej potřebujete. Pojízdné kontejnery však nezajišťují pouze vyšší flexibilitu, ale také vytvářejí pořádek. A přitom nejsou jednotvárné − u nás jsou k dostání v provedení z různých materiálů a v různých barevných variantách.

V kategorii Pojízdné kontejnery, stacionární kontejnery Vám nabízíme výrobky následujících značek: BISLEY, mauser, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, Paperflow, RAU.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 177

Mobilní, flexibilní a s dostatkem místa: pojízdné a kancelářské kontejneryVaše srdce se rozbuší: zavěšení jednotlivých koleček, nižší uložení, velké množství místa. Variabilní rozdělení prostoru, navíc k dostání v mnoha barvách a samozřejmě s centrálním zamykáním. S kontejnerem pro psací stůl funguje každá dobrá kancelář lépe.Pojízdné kontejnery od společnosti KAISER+KRAFT jsou většinou zaparkované pod stolem, díky čemuž máte po ruce vše, co používáte při každodenní práci, a plocha Vašeho psacího stolu zůstává volná. Zásuvka na pomůcky pojme jako dobře strukturovaný zásobník psací potřeby a drobné kancelářské pomůcky. Až čtyři zásuvky poskytují prostor pro individuální potřeby, od popisovacího přístroje přes přepravní obálku až po kartotéku pro závěsné složky. Chcete chránit citlivé údaje? Je to jednoduché – vytáhněte klíček a je to.Od pojízdného kontejneru až po kompletní vybavení kancelářeKompletní přestavba nebo krátkodobá změna pracoviště v kanceláři? S pojízdnými kontejnery to není žádný problém. Rozmanitost materiálů, barev nebo dekorů umožňuje začlenění prakticky do každého designu kanceláře. Jednoduše objednejte, namontujte již jen kola a rukojeti a máte hotovo. Na výrobky platí záruka tři roky.Psací stůl, kancelářská židle, pojízdný kontejner – toto základní trio je jen začátek. V e-shopu společnosti KAISER+KRAFT dostanete vše, co do své kanceláře potřebujete, od kancelářského nábytku až po kompletní vybavení kanceláře. Samozřejmostí je, že nabízíme pouze kvalitní výrobky renomovaných značek. A to platí dvojnásob, pokud jde o všechny technické pomůcky, které jsou v kanceláři potřeba a které usnadňují práci Vašim zaměstnancům.Je na čase udělat pořádek ve skříních? Se skartovači spisů značek HSM, Ideal nebo Shredcat to není problém. Podepisuje se na důležitých dokumentech zub času? Laminovací přístroje značek GBC nebo Leitz obalí Vaše dokumenty do ochranných fólií. Ale kam se všemi přístroji? Pro tento účel Vám můžeme nabídnout stacionární kontejner. Je v něm spousta úložného prostoru a nahoře je místo pro všechny praktické přístroje. Práce tak jde od ruky. Máme pro Vás stále nové nápady. Přejete si poradenství při plánování Vaší kanceláře? Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.