Ploché sáčky

Bezpečně zabaleno: Drobné součásti, jako jsou šrouby, lze rychle uložit do fóliových sáčků se zipovým uzávěrem. Plochá fólie ochrání důležité dokumenty před prachem a vlhkostí. Pokud naopak chcete posílat nebo skladovat křehké předměty, sáčky z bublinkové fólie ochrání zboží před nárazy. U kaiserkraft na vás čeká všestranný sortiment sáčků – od obalových materiálů s výplní až po fóliové sáčky na hmoždinky apod.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Šířka [mm]
180
180
300
300
-

Fóliové sáčky: užiteční pomocníci pro přepravu a skladováníFóliové sáčky jsou praktickým příslušenstvím pro doručování zásilek. Můžete do nich přehledně uložit drobné součásti. Jsou však také užitečnými pomůckami při skladování. Zipové sáčky s polem pro popis vám pomohou udržet si přehled ve skladu nebo při vychystávání objednávek. Sáčky z bublinkové fólie zase ochrání křehké zásilky během přepravy. Nezáleží na tom, co chcete poslat nebo uskladnit – vaše zboží bude chráněno před prachem a vodou v sáčcích z PE nebo variantách z polypropylenu.Co je nutné mít na paměti při výběru fóliových sáčků?Při výběru fóliových sáčků je rozhodující objem baleného obsahu, účel balení a citlivost zboží. Ploché sáčky jsou obzvláště univerzální. Používají se například pro malé šrouby při dodávkách nábytku nebo pro dodací dokumenty. Mají hladký otvor a lze je uzavřít sponkami i přístrojem pro svařování fólií.Citlivé součásti, jako jsou desky s tištěnými spoji, musí být ochráněny vhodnou výplní. Proto jsou pro ně tou správnou volbou sáčky z bublinkové fólie. Přitom je důležité, aby fólie byla antistatická a pevně obepínala součást. Sáček z bublinkové fólie by neměl být příliš velký a měl by poskytovat jen malý prostor pro pohyb. Tím se zabrání sklouznutí součásti a jejímu případnému poškození. V prachotěsném modelu se samolepicím uzávěrem bude navíc chráněna proti prachu.Pokud naopak chcete ve skladu uskladnit některé drobné montážní součásti ve správném množství a kombinacích v přepravkách s viditelným obsahem, jsou praktickým balicím materiálem zipové sáčky. Díky uzávěru nemohou drobné součásti vypadnout. Další výhoda: tyto fóliové sáčky lze používat opakovaně a lze je snadno otevřít a znovu zavřít.Co o fóliovém sáčku vypovídá tloušťka fólie?Tloušťka zvolené fólie závisí na hmotnosti a povaze obsahu. Tloušťka fólie v mikrometrech udává, jak těžký může být obsah, aniž by se materiál roztrhl. Pokud chcete ve fóliovém sáčku přepravovat ostré předměty, například šrouby, měli byste zvolit model o tloušťce 100 µm nebo více. Tyto modely jsou také dostatečně robustní pro nádobu o hmotnosti až deset kilogramů. Pro lehčí, tupé předměty naopak postačují fóliové sáčky o tloušťce 25 µm a více.V našem průvodci správným balením jsme pro vás připravili šest tipů. Najdete zde také informace o vahách a dalších nepostradatelných produktech v přepravní logistice.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Otočné stohovací nádoby | Ochrana rohů | Výplňový materiál | Sponkovačky | Smršťovací fólie | Páskovací přístroje | Balicí stoly TRESTON