800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Dopravní délka
Provedení pomocného přípravku
Průměr
Uložení do země
Vybavení vlajkových stožárů
Výška
 

Vlajkové stožáry

Městské prapory, fanouškovské vlajky nebo firemní vlajky: Kdo chce něco říci, tímto způsobem to řekne. A aby zákazníci, fanoušci a návštěvníci již zdáli viděli, oč jde, jsou k dispozici odpovídající vlajkové stožáry a tyče. Naše jsou například odolné proti povětrnostním vlivům a jsou vyrobené z eloxovaného hliníku. To z nich dělá perfektní protějšek pro všechny vlajky a prapory.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
Mannus - Hliníkový vlajkový stožár PIRAT
s výložníkem, optimalizováno pro přepravu
bez DPH
od 13.900,-
Mannus - Hliníkový vlajkový stožár PIRAT
bez výložníku, optimalizováno pro přepravu
bez DPH
od 10.900,-
bez DPH
od 13.900,-
bez DPH
od 9.770,-
bez DPH
od 12.900,-
bez DPH
od 1.490,-
bez DPH
od 1.590,-
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky

Vlajkové stožáry a tyče – prezentace se silou větru!Co rychleji upoutá vaši pozornost: statická tabule s dvourozměrným účinkem nebo vlajka vlající ve větru na příslušně vysokém stožáru? Odpověď je jasná. Vlajky patří k první linii reprezentace firmy a zajišťují nejlepší možný první dojem. Chcete-li vaši vlajku prezentovat stylově, u KAISER+KRAFT a našich vlajkových tyčí jste na správném místě.
Prezentace image v mnoha rozměrechZatímco ostatní prvky corporate designu si musí dát mnohem více práce, aby k sobě přitáhly pohledy a pozornost, vlajky mají vícerozměrnou výhodu: využívají mimořádnou výšku, mimořádný formát a hru pohybu. Vlající vlajky kromě toho vytvářejí příjemný zvuk, který upoutá rovněž sluch.Právě proto, že vlajky na kvalitních stožárech fungují na tolika úrovních, z hlediska potisku a reklamní výpovědi můžete být mnohem zdrženlivější – a plánovat dlouhodoběji. Nebo jinak řečeno: pomocí vlajkových tyčí a vlajek reprezentujete vaši firmu nezávisle na trendech, kampaních a sezóně.Zda ve vašich venkovních prostorách vsadíte na více vlajek v řadách, nebo na samostatné vlajkové stožáry, je otázkou individuálního vkusu. Zda přitom vsadíte na kvalitní a především bezpečné vlajkové stožáry s dlouhou životností z nabídky KAISER+KRAFT, nikoli. Zde platí: stabilita, množství zabezpečovacích opatření a kvalita bez kompromisů jsou samozřejmostí.
Tipy pro výběr vlajkových stožárů a tyčí – bezpečnost předevšímPokud chcete vaši firmu trvale prezentovat vlajkami a vlajkovými tyčemi, doporučujeme vám zohlednit několik faktorů, které vždy hrají důležitou roli:  • Schvalovací povinnost pro instalaci vlajkových stožárů je záležitostí jednotlivých zemí, i když většinou platí pouze pro stožáry vyšší než 10 m. Přesto byste se měli raději informovat na příslušném stavebním úřadě.

  • U KAISER+KRAFT obdržíte vlajkové stožáry v různých výškách nad zemí. Pokud nemají výložník, odborníci doporučují vzdálenost mezi dvěma stožáry 1,5 až 2 m. U modelů s výložníky platí zjednodušené pravidlo 2 x délka výložníku + min. 20 cm.

  • Pro přípravu základu a montáž vlajkového stožáru není obecně zapotřebí žádná odborná firma – i když lze toto řešení vždy doporučit kvůli bezpečnosti a kvalitě.


V případě dotazů ohledně vybavení vlajkovými stožáry/tyčemi a vlajek vám zaměstnanci KAISER+KRAFT rádi pomohou také osobně.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků