Vlajkové stožáry

Městské prapory, fanouškovské vlajky nebo firemní vlajky: Kdo chce něco říci, tímto způsobem to řekne. A aby zákazníci, fanoušci a návštěvníci již zdáli viděli, oč jde, jsou k dispozici odpovídající vlajkové stožáry a tyče. Naše jsou například odolné proti povětrnostním vlivům a jsou vyrobené z eloxovaného hliníku. To z nich dělá perfektní protějšek pro všechny vlajky a prapory.

V kategorii Vlajkové stožáry Vám nabízíme výrobky následujících značek: Mannus.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Výška
  Vybavení vlajkových stožárů
  Uložení do země
  Průměr
  Provedení pomocného přípravku
  Dopravní délka
  Cena s DPH
  Cena bez DPH

  Vlajkové stožáry a tyče – prezentace se silou větru!  Co rychleji upoutá vaši pozornost: statická tabule s dvourozměrným účinkem nebo vlajka vlající ve větru na příslušně vysokém stožáru? Odpověď je jasná. Vlajky patří k první linii reprezentace firmy a zajišťují nejlepší možný první dojem. Chcete-li vaši vlajku prezentovat stylově, u kaiserkraft a našich vlajkových tyčí jste na správném místě.
  Prezentace image v mnoha rozměrech  Zatímco ostatní prvky corporate designu si musí dát mnohem více práce, aby k sobě přitáhly pohledy a pozornost, vlajky mají vícerozměrnou výhodu: využívají mimořádnou výšku, mimořádný formát a hru pohybu. Vlající vlajky kromě toho vytvářejí příjemný zvuk, který upoutá rovněž sluch.  Právě proto, že vlajky na kvalitních stožárech fungují na tolika úrovních, z hlediska potisku a reklamní výpovědi můžete být mnohem zdrženlivější – a plánovat dlouhodoběji. Nebo jinak řečeno: pomocí vlajkových tyčí a vlajek reprezentujete vaši firmu nezávisle na trendech, kampaních a sezóně.  Zda ve vašich venkovních prostorách vsadíte na více vlajek v řadách, nebo na samostatné vlajkové stožáry, je otázkou individuálního vkusu. Zda přitom vsadíte na kvalitní a především bezpečné vlajkové stožáry s dlouhou životností z nabídky kaiserkraft, nikoli. Zde platí: stabilita, množství zabezpečovacích opatření a kvalita bez kompromisů jsou samozřejmostí.
  Tipy pro výběr vlajkových stožárů a tyčí – bezpečnost především  Pokud chcete vaši firmu trvale prezentovat vlajkami a vlajkovými tyčemi, doporučujeme vám zohlednit několik faktorů, které vždy hrají důležitou roli:  • Schvalovací povinnost pro instalaci vlajkových stožárů je záležitostí jednotlivých zemí, i když většinou platí pouze pro stožáry vyšší než 10 m. Přesto byste se měli raději informovat na příslušném stavebním úřadě.

  • U kaiserkraft obdržíte vlajkové stožáry v různých výškách nad zemí. Pokud nemají výložník, odborníci doporučují vzdálenost mezi dvěma stožáry 1,5 až 2 m. U modelů s výložníky platí zjednodušené pravidlo 2 x délka výložníku + min. 20 cm.

  • Pro přípravu základu a montáž vlajkového stožáru není obecně zapotřebí žádná odborná firma – i když lze toto řešení vždy doporučit kvůli bezpečnosti a kvalitě.


  V případě dotazů ohledně vybavení vlajkovými stožáry/tyčemi a vlajek vám zaměstnanci kaiserkraft rádi pomohou také osobně.