Věšáky, stojany na oděvy

S policí na klobouky nebo stojanem na deštníky, na stěně nebo na podlaze, s háčky nebo knoflíky… Řeč je o věšácích a stojanech na oděvy. Mohlo by se také říct, že je to vizitka vaší firmy, protože je to často ta první věc, kterou návštěvníci, hosté a zákazníci spatří. Je velmi dobře, že u nás najdete velký výběr různých věšáků!

V kategorii Věšáky, stojany na oděvy Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
18
18
2000
2000
-
Nejprodávanější
Počet výrobků: 83

Věšáky a stojany na oděvyOdborníci jsou jednotní a doporučují nošení několika vrstev. V deštivých dnech nebo v zimním období se toho drží téměř každý. A kam s bundou, čepicí a deštníkem, když se dostanete do teplé a suché kanceláře? Věšáky a stojany na oděvy od společnosti KAISER+KRAFT vám s odložením přebytečných částí oděvu pomohou. Nemusíte se tak ani celý den potit ani nemusíte své oděvy odkládat na podlahu nebo psací stůl.Šatny a stojany na oděvy v různých provedeníchKruhové věšákové stojany s klasickým designem dodají každému vstupními prostoru stylový ráz a u návštěv zanechají dobrý dojem. Pozornost pak upoutají moderní varianty ze dřeva nebo s knoflíkovými háky. Nemáte dostatek místa? Úzké nástěnné věšáky a jednotlivé nástěnné háky lze výborně skrýt za dveře a zkombinovat je se samostatným stojanem na deštníky. A abyste se nemuseli vyhýbat kloboukům a čepicím na okenním parapetu, najdete u nás v e-shopu také modely s odkládací plochou.A když potřebujete místo na velký počet oděvů? Pro velké místnosti, čekárny a šatny na velkých akcích doporučujeme řadové věšákové stojany. U společnosti KAISER+KRAFT je dostanete také v oboustranném provedení. Můžete je tak používat z obou stran. Věšákové stojany na kolečkách se mohou jednoduše používat na různých místech a podle potřeby je lze odstranit.Alternativy pro zařízení sociálních prostorPokud chcete, aby si vaši zaměstnanci mohli během pracovní doby bezpečně uložit své oděvy, nabízejí se skříňky a uzamykatelné boxy. Jsou k dostání v různých provedeních a velikostech a hodí se i pro veřejná zařízení jako plovárny a knihovny. Máte otázky k našemu kancelářskému nábytku a zařízení? Rádi vám pomůžeme s výběrem šatnových systémů a zbývajícího vybavení kanceláře.