Věšáky, stojany na oděvy

Funkční, dekorativní, univerzální: věšáky jsou k dispozici v různých provedeních. V e-shopu KAISER+KRAFT naleznete pestrou nabídku od volně stojících věšákových stojanů přes řadové věšáky pro firmy až po modely se stojany na deštníky pro gastronomii. Vyberte si z naší nabídky ty správné modely pro vaši firmu.

V kategorii Věšáky, stojany na oděvy Vám nabízíme výrobky následujících značek: EUROKRAFTpro, MAUL, hofe, EUROKRAFTbasic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
18
18
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 83

Věšáky – pro přehledně uložené oblečeníAť už se jedná o kancelář, živnost nebo gastronomii, věšáky jsou nepostradatelným vybavením nejrůznějších firem. Umožňují zaměstnancům a návštěvníkům úhledně pověsit bundy a kabáty. Židle a pracovní stoly tak zůstanou volné – a ve firmě bude větší pořádek. U KAISER+KRAFT na vás čeká rozmanitý výběr od háčků na stěnu až po vícesloupové věšáky s integrovaným stojanem na deštníky.Věšákové stojany v různých provedeníchZvláště stylové jsou ve vstupních prostorách věšákové stojany s klasickým kruhovým designem. Modely s knoflíkovými háky navíc působí moderně. Při nedostatku místa jsou vhodné věšáky pro montáž na stěnu nebo jednotlivé nástěnné háčky. Lze je také namontovat například na stěnu za dveřmi. Mnohé věšákové stojany, zejména pro gastronomii, mají také polici na klobouky a čepice.Věšáky pro komerční využití nebo akce naopak nabízejí prostor pro mnoho kusů oblečení najednou. Pro větší akce jsou vhodné zejména řadové věšáky. V naší nabídce naleznete také modely v oboustranném provedení, které lze používat z obou stran. Věšákové stojany s kolečky jsou velmi praktické, pokud chcete modely instalovat pouze v případě potřeby.Doplňky pro věšáky v sociálních zařízeníchKromě věšákových stojanů apod. jsou vhodným doplňkem sociálních prostor také skříňky a uzamykatelné boxy. Oděvy i cennosti vašich zaměstnanců v nich budou bezpečně uloženy. Máte dotazy k našemu sortimentu? Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem věšákových systémů a dalšího vybavení pro vaši firmu.
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Zásuvkové kontejnery | Otočná ramena | Vedení kabelů | Ochranné rohože | Vozíky na podnosy | Šatní skříňky | Kancelářské stroje IDEAL