Věšáky, stojany na oděvy

Funkční, dekorativní, univerzální: naše věšáky na oblečení jsou k dispozici v různých provedeních. V e-shopu kaiserkraft naleznete pestrou nabídku od volně stojících stojanových věšáků přes věšákové lišty až po modely se stojany na deštníky vhodné pro použití například v gastronomii. Vyberte si z naší nabídky model, který bude vyhovovat použití ve vaší firmě.

V kategorii Věšáky, stojany na oděvy Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MAUL, hofe, eurokraft basic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 83

Věšáky na oblečení – pro přehledně uložené oblečeníAť už se jedná o kancelář nebo restauraci, stojany na oblečení jsou nepostradatelným vybavením, protože vašim zaměstnancům i návštěvníkům umožňují úhledné pověšení bund a kabátů. Židle a kancelářské psací stoly tak zůstanou volné a pořádek bude snadněji udržitelný. U kaiserkraft na vás čeká rozmanitý výběr od háčků na oblečení a věšáků na zeď až po věšáky s více sloupky a integrovaným stojanem na deštníky.
Věšáky na oblečení v různých provedeníchVe vstupních prostorách jsou obzvláště stylové věšákové stojany s klasickým kruhovým designem. Moderní jsou také modely s knoflíkovými háky. Pokud máte nedostatek místa, sáhněte po věšáku na zeď nebo po jednotlivých nástěnných háčkách na oblečení, které můžete namontovat například i na stěnu za dveřmi. Mnohé stojanové věšáky, zejména pro použití v gastronomii, mají také polici na klobouky a čepice.Pokud sháníte věšáky pro komerční využití, nabízíme větší stojany, které pojmou velké množství oblečení najednou. Pro větší akce jsou pak vhodné zejména řadové věšáky. V naší nabídce naleznete také modely v oboustranném provedení, které lze používat z obou stran, a věšáky na kolečkách, jež jsou praktické zejména při příležitostném využití.
Doplňky pro stojany na oblečení v sociálních zařízeníchKromě stojanových věšáků jsou praktickým vybavením do společných prostor také uzamykatelné skříňky, ve kterých budou oděvy i cennosti vašich zaměstnanců či návštěvníků bezpečně uloženy. Máte dotazy k našemu sortimentu? Kontaktujte nás. Náš přátelský servisní tým vám rád pomůže s výběrem věšákových systémů a dalšího vybavení pro vaši firmu.