Nástěnky

Nástěnky jsou praktické a vhodné pro každodenní použití: jsou dokonalým místem pro poznámky, nápady, pracovní plány... a vše ostatní, co vás ještě napadne. Kupte si nástěnku právě teď!

V kategorii Nástěnky Vám nabízíme výrobky následujících značek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, eurokraft pro, Chameleon.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 24

Rychlé a snadné zprostředkování informací – pomocí nástěnekNástěnky pro analogové a rychlé sdílení informací: Právě v hektickém pracovním dni, který většina kancelářských pracovníků stráví z 90% za počítačem, osvěží pohled analogová informace na nástěnce. Nástěnky mají navíc tu rozhodující výhodu, že mohou být rychle a snadno aktualizovány!  • Udržte vaše zaměstnance v obraze pomocí nástěnek: firemní novinky, nabídky pracovních míst a jídelníčky můžete připevnit na nástěnku – a všichni zaměstnanci budou každý den aktuálně informováni. Stačí jediný pohled!

  • Individuální pracoviště díky nástěnkám: poznámky, nápady, nákupní seznamy nebo fotografie – to vše najde své místo na nástěnce. Budete tak mít možnost přehledně připevnit informace relevantní pro vaši práci.Nástěnky: tipy ohledně použitíNa nástěnky se nepíše, informace se na ně připevňují špendlíky nebo napínáčky. Povrch nástěnek je vyroben z korku, textilu nebo plsti a je k dostání v několika barvách. Různé odstíny můžete využít buď jako designový prvek pro vaše prezentace nebo je zvolit tak, aby korespondovaly s designem a náladou v místnosti – například v kombinaci s barvou stěny: korkové nástěnky v přírodní barvě vyniknou zejména na bílém podkladu, který jim poskytne zvláštní důraz – naproti tomu na bílé nástěnce na bílé stěně více vyniknou připevněné informace.
Nástěnky mají další alternativy!Kromě nástěnek máme v nabídce nejrůznější přednáškové stěny a tabule, které vás podpoří při vaší prezentaci nebo přednášce.Co takhle bílá tabule? Na její povrch můžete přímo psát popisovačem pro bílé tabule, po použití tabuli jednoduše vyčistíte suchou houbičkou a tabule bude opět zářivě bílá. Pokud jako pracovní prostředek upřednostňujete papír, jsou tou pravou volbou flipcharty. Svorkou stačí na flipchart jednoduše připevnit velký blok papíru a můžete ihned použít libovolnou tužku. Projekční stěny využijete při prezentacích s projektorem – u nás v e-shopu naleznete mobilní i pevně montované promítací stěny. V kategorii promítací stěny pro přednášky jsou k dispozici mobilní stěny a tabule – přesouvání z jedné místnosti do druhé tak nebude žádný problém!
Další užitečné produkty pro vaše prezentace a přednáškyOptimálně vybaveni budete vždy s přednáškovými kufry, protože tak budete mít stále po ruce vše, co při prezentaci potřebujete: Musíte toho hodně ukazovat? Ukazovátko je teleskopické. Chcete něco vystihnout? Nůžky, tužka a papír už na vás čekají v kufru. A připraveny jsou také samolepicí body a přednáškové karty.V našem e-shopu naleznete rovněž příslušenství pro bílé tabule. Doporučujeme magnety – jsou totiž mimořádně flexibilní, snadno se používají a lze je opět rychle sejmout. Díky různým barvám navíc můžete zdůraznit určité body nebo kategorizovat témata.V případě dotazů Vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat!