800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Barva tabule
Výška
Šířka
Povrch
Vlastnost
Vybavení
 

Nástěnky

Nástěnky jsou praktické a vhodné pro každodenní použití: jsou dokonalým místem pro poznámky, nápady, pracovní plány... a vše ostatní, co vás ještě napadne. Kupte si nástěnku právě teď!
Bylo nalezeno 32 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 32 výrobek/-ků/-ky

Rychlé a snadné zprostředkování informací – pomocí nástěnekNástěnky pro analogové a rychlé sdílení informací: Právě v hektickém pracovním dni, který většina kancelářských pracovníků stráví z 90% za počítačem, osvěží pohled analogová informace na nástěnce. Nástěnky mají navíc tu rozhodující výhodu, že mohou být rychle a snadno aktualizovány!  • Udržte vaše zaměstnance v obraze pomocí nástěnek: firemní novinky, nabídky pracovních míst a jídelníčky můžete připevnit na nástěnku – a všichni zaměstnanci budou každý den aktuálně informováni. Stačí jediný pohled!

  • Individuální pracoviště díky nástěnkám: poznámky, nápady, nákupní seznamy nebo fotografie – to vše najde své místo na nástěnce. Budete tak mít možnost přehledně připevnit informace relevantní pro vaši práci.Nástěnky: tipy ohledně použitíNa nástěnky se nepíše, informace se na ně připevňují špendlíky nebo napínáčky. Povrch nástěnek je vyroben z korku, textilu nebo plsti a je k dostání v několika barvách. Různé odstíny můžete využít buď jako designový prvek pro vaše prezentace nebo je zvolit tak, aby korespondovaly s designem a náladou v místnosti – například v kombinaci s barvou stěny: korkové nástěnky v přírodní barvě vyniknou zejména na bílém podkladu, který jim poskytne zvláštní důraz – naproti tomu na bílé nástěnce na bílé stěně více vyniknou připevněné informace.
Nástěnky mají další alternativy!Kromě nástěnek máme v nabídce nejrůznější přednáškové stěny a tabule, které vás podpoří při vaší prezentaci nebo přednášce.Co takhle bílá tabule? Na její povrch můžete přímo psát popisovačem pro bílé tabule, po použití tabuli jednoduše vyčistíte suchou houbičkou a tabule bude opět zářivě bílá. Pokud jako pracovní prostředek upřednostňujete papír, jsou tou pravou volbou flipcharty. Svorkou stačí na flipchart jednoduše připevnit velký blok papíru a můžete ihned použít libovolnou tužku. Projekční stěny využijete při prezentacích s projektorem – u nás v e-shopu naleznete mobilní i pevně montované promítací stěny. V kategorii promítací stěny pro přednášky jsou k dispozici mobilní stěny a tabule – přesouvání z jedné místnosti do druhé tak nebude žádný problém!
Další užitečné produkty pro vaše prezentace a přednáškyOptimálně vybaveni budete vždy s přednáškovými kufry, protože tak budete mít stále po ruce vše, co při prezentaci potřebujete: Musíte toho hodně ukazovat? Ukazovátko je teleskopické. Chcete něco vystihnout? Nůžky, tužka a papír už na vás čekají v kufru. A připraveny jsou také samolepicí body a přednáškové karty.V našem e-shopu naleznete rovněž příslušenství pro bílé tabule. Doporučujeme magnety – jsou totiž mimořádně flexibilní, snadno se používají a lze je opět rychle sejmout. Díky různým barvám navíc můžete zdůraznit určité body nebo kategorizovat témata.V případě dotazů Vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků