800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Typ produktu
Barva tabule
Výška
Šířka
Povrch
Vlastnost
Vybavení
 

Nástěnky

Nástěnky jsou praktické a vhodné pro každodenní použití: jsou dokonalým místem pro poznámky, nápady, pracovní plány... a vše ostatní, co vás ještě napadne. Kupte si nástěnku právě teď!
Bylo nalezeno 32 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 32 výrobek/-ků/-ky

Rychlé a snadné zprostředkování informací – pomocí nástěnek

Nástěnky pro analogové a rychlé sdílení informací: Právě v hektickém pracovním dni, který většina kancelářských pracovníků stráví z 90% za počítačem, osvěží pohled analogová informace na nástěnce. Nástěnky mají navíc tu rozhodující výhodu, že mohou být rychle a snadno aktualizovány!

  • Udržte vaše zaměstnance v obraze pomocí nástěnek: firemní novinky, nabídky pracovních míst a jídelníčky můžete připevnit na nástěnku – a všichni zaměstnanci budou každý den aktuálně informováni. Stačí jediný pohled!
  • Individuální pracoviště díky nástěnkám: poznámky, nápady, nákupní seznamy nebo fotografie – to vše najde své místo na nástěnce. Budete tak mít možnost přehledně připevnit informace relevantní pro vaši práci.

Nástěnky: tipy ohledně použití

Na nástěnky se nepíše, informace se na ně připevňují špendlíky nebo napínáčky. Povrch nástěnek je vyroben z korku, textilu nebo plsti a je k dostání v několika barvách. Různé odstíny můžete využít buď jako designový prvek pro vaše prezentace nebo je zvolit tak, aby korespondovaly s designem a náladou v místnosti – například v kombinaci s barvou stěny: korkové nástěnky v přírodní barvě vyniknou zejména na bílém podkladu, který jim poskytne zvláštní důraz – naproti tomu na bílé nástěnce na bílé stěně více vyniknou připevněné informace.

Nástěnky mají další alternativy!

Kromě nástěnek máme v nabídce nejrůznější přednáškové stěny a tabule, které vás podpoří při vaší prezentaci nebo přednášce.

Co takhle bílá tabule? Na její povrch můžete přímo psát popisovačem pro bílé tabule, po použití tabuli jednoduše vyčistíte suchou houbičkou a tabule bude opět zářivě bílá. Pokud jako pracovní prostředek upřednostňujete papír, jsou tou pravou volbou flipcharty. Svorkou stačí na flipchart jednoduše připevnit velký blok papíru a můžete ihned použít libovolnou tužku. Projekční stěny využijete při prezentacích s projektorem – u nás v e-shopu naleznete mobilní i pevně montované promítací stěny. V kategorii promítací stěny pro přednášky jsou k dispozici mobilní stěny a tabule – přesouvání z jedné místnosti do druhé tak nebude žádný problém!

Další užitečné produkty pro vaše prezentace a přednášky

Optimálně vybaveni budete vždy s přednáškovými kufry, protože tak budete mít stále po ruce vše, co při prezentaci potřebujete: Musíte toho hodně ukazovat? Ukazovátko je teleskopické. Chcete něco vystihnout? Nůžky, tužka a papír už na vás čekají v kufru. A připraveny jsou také samolepicí body a přednáškové karty.

V našem e-shopu naleznete rovněž příslušenství pro bílé tabule. Doporučujeme magnety – jsou totiž mimořádně flexibilní, snadno se používají a lze je opět rychle sejmout. Díky různým barvám navíc můžete zdůraznit určité body nebo kategorizovat témata.

V případě dotazů Vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat!

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků