Nožní opěry

Méně namáhané nohy, záda a ramena nejsou jen otázkou držení těla, nýbrž také správné nožní opěry. Díky ní zaujmete při sezení u psacího stolu komfortnější a ergonomičtější polohu. K dispozici je navíc také vyhřívaná varianta pro studené nohy.

V kategorii Nožní opěry Vám nabízíme výrobky následujících značek: Twinco, MAUL, bimos, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 10

Nožní opěry pro lepší sezení a zdravější práciNelze to říkat dostatečně často: kdo lépe sedí, tomu se lépe pracuje. Se správnou ergonomií předejdete poškození pohybového aparátu, přetažení svalů a absenci v práci v důsledku nemoci. Jak hravě dostanete ergonomii a zdraví na pracoviště, to vám ukážou naše nožní opěry kaiserkraft.Jak souvisí nožní opěry a držení těla při sezení?Téma zdravého sezení nezaměstnává pracovní svět tak intenzivně pro nic za nic. Když si vyberete a nastavíte kancelářské židle, psací stoly a spol. podle ergonomických hledisek, poskytnete svému tělu veškerou podporu, jakou při sezení potřebuje. Protože toto držení těla je nejnamáhavější pro záda, krevní oběh a svalstvo.Důležitou roli přitom přebírají nohy a chodidla. Když visí ve vzduchu nebo jsou v nevhodném úhlu z důvodu příliš nízko nastavené židle, celé tělo odspodu nahoru ztuhne. Zejména na pracovištích s normálním psacím stolem, popř. na pracovištích využívaných několika osobami, mají naše nožní opěry velký význam. Flexibilně, bez velkých investic a maximálně individuálně zajišťují perfektní držení těla při sezení.Nožní opěry od společnosti kaiserkraft: výhoda i v otázkách komfortuTéto dokonalosti si všimnete hned. Vaše nohy se pevně a současně pohodlně opírají o stabilní podložku. Nohy, resp. zádové svalstvo již nemusí bojovat s vyrovnáváním, celé tělo se uvolní. Zcela sami vklouznete do správného držení těla, při kterém vaše záda kompletně doléhají na opěradlo.Obzvlášť komfortní a ergonomické jsou nožní opěry, u kterých lze nastavovat výšku i úhel sklonu. Další body v oblasti komfortu přináší například funkce nahřívání. Všechny výrobky nabízené u společnosti kaiserkraft jsou samozřejmě stabilní, protiskluzové a určené pro každodenní použití v kanceláři.Protože na toto téma klademe velký důraz, připravili jsme různé nákupní poradce pro sezení v kanceláří:

Kromě toho vám jeden důležitý prvek vynikající ekonomie sezení představíme zvlášť. Náš elektronicky výškově přestavitelný psací stůl Upliner 2.0 jasně ukazuje, že zdravé sezení nekončí u židle. Pokud máte otázky k nožním opěrám a spol., rádi vám poradíme!