Držáky na dokumenty

Konec chaosu v papírech! Seznamte se s nástěnnými držáky a držáky na dokumenty! Pracovní instrukce, seznamy dovolených, přehledy cen, plány směn… Jen málokdo si při tolika dokumentech udrží přehled. Lépe je na tom ten, kdo má všechny tyto informace čistě připravené a zorganizované – nejlépe s pomocí našich praktických nástěnných držáků a držáků na dokumenty.

V kategorii Držáky na dokumenty Vám nabízíme výrobky následujících značek: DURABLE, Tarifold, EUROKRAFTbasic, magnetoplan, Justrite, ANKE.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
60
60
1243
1243
-
Relevance
Počet výrobků: 100

Nástěnné držáky a držáky na dokumenty, bez kterých se neobejdeteStojíte se zbožím u pokladny, čtečka nezaregistruje kód a pokladní se tak musí spolehnout na seznam ve sklopném držáku… I v digitalizovaném světě jsme odkázáni na papírové dokumenty. Hosta je třeba informovat o specialitách na denním lístku, v dílně není vždy k dispozici mobilní koncové zařízení s návodem k montáži, základní pořádek si nelze představit bez systému průhledných tabulek. S držáky na dokumenty a nástěnnými držáky od společnosti KAISER+KRAFT zajistíte, že v obchodě i ve výrobě poběží vše tak, jak má, i když není po ruce elektronický displej.Nástěnné držáky, stolní držáky, sklopné rámy do dílny i kancelářeVzhledem k tomu, že různé oblasti použití vyžadují různé vybavení, jsou naše nástěnné registry k dispozici v různém designu a z různých materiálů. Od elegantní ušlechtilé oceli až po plast v signálních barvách, magnetické nebo chráněné za fólií – náš sortiment je stejně široký jako požadavky vaší firmy.Od organizace po prezentaci – vybavíme vásPořádek je velmi důležitý, především v provozu. Proto naše nabídka produktů zahrnuje kromě systémů průhledných tabulek veškeré kancelářské potřeby, které potřebujete. Při třídění, stohování a rozdělování ušetří vaši zaměstnanci s pomocí odkládacích systémů od společnosti KAISER+KRAFT čas a nervy, protože nemusí nic hledat. Takto organizovaně můžete svou firmu samozřejmě prezentovat s náležitou suverénností, nejlépe s užitečnými pomůckami pro prezentaci a přednášky z našeho e-shopu. Přednáškové kufry, projekční vozíky, promítací stěny a bílé tabule pozvednou vaši přednášku na zábavu. Nyní můžete nechat volný průchod svému talentu.