Držáky na dokumenty

Organizované, chráněné a viditelné: s držáky na dokumenty si udržíte přehled o seznamech dovolených, cenících a rozpisech směn. Od sklopných rámů až po vícedílné systémy průhledných tabulek – objevte nabídku praktických držáků na dokumenty v e-shopu kaiserkraft .

V kategorii Držáky na dokumenty Vám nabízíme výrobky následujících značek: Tarifold, DURABLE, eurokraft basic, magnetoplan, Justrite, ANKE.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 98

Nástěnné držáky a držáky na dokumenty, bez kterých se neobejdeteStojíte se zbožím u pokladny, čtečka nezaregistruje kód a pokladní se tak musí spolehnout na seznam ve sklopném držáku… I v digitalizovaném světě jsme odkázáni na papírové dokumenty. Hosta je třeba informovat o specialitách na denním lístku, v dílně není vždy k dispozici mobilní koncové zařízení s návodem k montáži, základní pořádek si nelze představit bez systému průhledných tabulek. S držáky na dokumenty a nástěnnými držáky od společnosti kaiserkraft zajistíte, že v obchodě i ve výrobě poběží vše tak, jak má, i když není po ruce elektronický displej.Nástěnné držáky, stolní držáky, sklopné rámy do dílny i kancelářeVzhledem k tomu, že různé oblasti použití vyžadují různé vybavení, jsou naše nástěnné registry k dispozici v různém designu a z různých materiálů. Od elegantní ušlechtilé oceli až po plast v signálních barvách, magnetické nebo chráněné za fólií – náš sortiment je stejně široký jako požadavky vaší firmy.Od organizace po prezentaci – vybavíme vásPořádek je velmi důležitý, především v provozu. Proto naše nabídka produktů zahrnuje kromě systémů průhledných tabulek veškeré kancelářské potřeby, které potřebujete. Při třídění, stohování a rozdělování ušetří vaši zaměstnanci s pomocí odkládacích systémů od společnosti kaiserkraft čas a nervy, protože nemusí nic hledat. Takto organizovaně můžete svou firmu samozřejmě prezentovat s náležitou suverénností, nejlépe s užitečnými pomůckami pro prezentaci a přednášky z našeho e-shopu. Přednáškové kufry, projekční vozíky, promítací stěny a bílé tabule pozvednou vaši přednášku na zábavu. Nyní můžete nechat volný průchod svému talentu.