RENATUS

RENATUS umožňuje snadné rozšiřování
Série Renatus je vhodná pro rozšíření kancelářských pracovišť. Díky variabilitě barev a tvarů jsou kombinace s kancelářským nábytkem Renatus snadnou výzvou.

V kategorii RENATUS Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 28
Série kancelářského nábytku Renatus se skvělými variacemi pro pojízdné kontejnery, regály a skříně
Série kancelářského nábytku Renatus právem patří do skupiny VARIETY. V nabídce jsou hned čtyři různé pojízdné kontejnery a dva různé stacionární kontejnery. Přestože se výška pojízdných kontejnerů neliší, můžete si vybrat vhodné provedení se třemi nebo čtyřmi zásuvkami, u stacionárního kontejneru dokonce s pěti zásuvkami. Úložný prostor tak může být přizpůsoben individuálním potřebám. Pojízdné kontejnery jsou často používány především pro získání více úložného prostoru v kanceláři. Jsou praktické, lze je snadno přesouvat a umístit pod stůl. Jak se u skupiny VARIETY sluší a patří, série Renatus poskytuje pro zařízení kanceláře a především také při rozšiřování stávajícího vybavení výběr z více variant. Kancelářský nábytek je k dispozici v běžných barvách, jako je světle šedá, bukový dekor, javorový dekor a bílá, a proto jej lze perfektně kombinovat – dokonce i s nábytkem v jiných provedeních. Série kancelářského nábytku Renatus kromě toho nabízí skříně s posuvnými dveřmi, kombinace skříní a regálů a jednoduché regály v různých výškách. Aby kancelář zůstala uklizená, vždy se vyplatí rozšíření úložného prostoru. Podle potřeby se přitom můžete rozhodnout pro vhodné kusy nábytku.

Série kancelářského nábytku Renatus s psacími stoly ve čtyřech různých rozměrových variantách
Variabilita se projevuje i u výškově přestavitelných psacích stolů díky přestavitelným soklovým patkám. Stoly jsou přitom k dostání ve čtyřech variantách: od nejmenšího čtvercového modelu až po pracovní stůl o šířce 1800 mm. Pomocí různých variant psacích stolů lze vytvořit kompletní sestavy pro kancelář a především díky menším modelům stolů lze pracovní stoly pohodlně rozšiřovat. Také v tomto případě přispívá variabilita k tomu, aby mohla být pracoviště pomocí série kancelářského nábytku Renatus prakticky rozšířena. Při vytváření kancelářských sestav Vám může v případě potřeby kdykoli pomoci náš plánovací servis CAD. Na vyžádání Vám také rádi pomůžeme s montáží Vašeho nového kancelářského nábytku. Regály, skříně a psací stoly jsou dodávány v rozloženém stavu a zdarma. Pojízdné kontejnery budou dodány smontované.