Dávkovače mýdla

Chcete horký tip ohledně hygieny? Pořiďte si dávkovač mýdla do umývárny. Aha, tenhle už znáte? Tak to se můžete rovnou pustit do výběru!

V kategorii Dávkovače mýdla Vám nabízíme výrobky následujících značek: CWS, Rubbermaid, AIR-WOLF, TORK, Kimberly-Clark.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Výška [mm]
95
95
1351
1351
-
Relevance
Počet výrobků: 35

Dávkovače mýdla: pro dokonale dávkovanou hygienuZárodky a bakterie se mohou usadit kdekoli – dokonce i na lahvičkách s mýdlem. Dávkovače mýdla na stěny a sloupky minimalizují kontakt a dodávají mýdla, dezinfekční prostředky a emulze v optimálních dávkách. Velká výhoda: vybavení umývárny bude mít delší životnost a lze jej snadno udržovat.
Které dávkovače mýdla nebo sprchového gelu jsou k dispozici pro použití v dílně, kanceláři a ve firmě?Průmyslové dávkovače mýdla jsou k dispozici v nejrůznějších velikostech, materiálových variantách, typech montáže a způsobech dávkování. Nejde jen o vzhled nebo prostor, který je na stěně k dispozici, ale také o vhodná mýdla a možnosti použití:  1. Kapacita náplně: Malé dávkovače mýdla od 500 ml jsou naprosto dostačující pro mnoho umýváren nebo kancelářských WC. Velké průmyslové dávkovače mýdla mají smysl pouze v případě, že jsou každodenně hojně využívány. Mýdla a emulze jsou sice trvanlivé, ale při málo častém používání po čase mění své chemické složení a mohou ucpávat trysky.

  2. Obsluha: Dávkovače mýdla pro ovládání jednou rukou jsou praktické a komfortní, avšak pákové dávkovače nebo dávkovače mýdla s bezdotykovou automatikou jsou hygieničtější. Zejména ve zdravotnických zařízeních a silně frekventovaných oblastech jsou varianty s bezdotykovým ovládáním jednoznačně bezpečnější volbou.

  3. Dávkování: Stříkání, pěnění nebo jednoduché dávkování? Záleží na obsahu. Dezinfekční prostředky na ruce a podobné čisticí prostředky by mělo být možné aplikovat širokým rozprašovačem, zatímco mýdla s povrchově aktivními látkami optimálně rozvinou svůj mycí účinek, pokud vycházejí z dávkovače již napěněná.

  4. Materiál: Dávkovače mýdla z ušlechtilé oceli jsou v některých firemních oblastech povinné, protože se snadněji udržují v čistotě než plastové. Kromě toho jsou v dílnách a řemeslných provozech jednoduše odolnější. Plastové průmyslové dávkovače mýdla jsou však kompaktnější, elegantnější a snadno se vejdou do malých umýváren nebo místností.


Tip: Mnoho dávkovačů mýdla je vhodných nejen pro péči o ruce, ale také pro dezinfekci a čištění povrchů. Zejména pákové dávkovače mohou snadno a rychle dávkovat dezinfekční prostředky všeho druhu. I v tomto případě nainstalujte hned vedle nich vhodné zásobníky na papírové ručníky.
Který dávkovač mýdla nebo sprchového gelu je nejlepší?Samotný dávkovač mýdla neučiní vybavení umývárny dokonalým. Pokud se dávkovač a mýdlo nebo mycí prostředek k sobě hodí, byl učiněn alespoň první krok. Důležité je však celé hygienické vybavení umývárny. Dávkovač sprchového gelu se v zásadě neliší od dávkovače mýdla, kromě toho, že je umístěn ve sprše. K dispozici musí být zásobník na ručníky nebo vysoušeč rukou, stejně jako odpadkové koše a sběrné koše.Hygienické pokyny: Především dbejte na to, aby se uživatelé při mytí museli dotýkat co nejméně předmětů a aby byly všechny prvky snadno a rychle dostupné.Chcete se dozvědět více? Rádi vás osobně informujeme o naší nabídce dávkovačů mýdla a dalších produktů. Neváhejte nás kontaktovat.