Napínací přístroje, uzavírací přístroje

Chcete bezpečně uzavřít balíky nebo palety pro přepravu? V sortimentu společnosti kaiserkraft najdete správný páskovací přístroj pro každý typ páskování – od ručního napínacího přístroje přes páskovací přístroje s akumulátorem až po elektrický páskovací přístroj.

V kategorii Napínací přístroje, uzavírací přístroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 35

Zajištění přepravy pomocí páskovacích přístrojů – lepší než jakýkoli uzelJe podle vás profesionální zajištění přepravy umění samo o sobě? S našimi páskovacími přístroji tomu tak není. Kromě napínacích a uzavíracích přístrojů pro různé účely použití nabízíme také vhodné pásky z odolného plastu a oceli. Vaše zabalené zboží je tak během přepravy optimálně zabezpečeno.Napínací přístroj a kleště nebo kombinovaný napínací a uzavírací přístroj?Napnutí, uzavření, odříznutí: Tyto tři kroky jsou pro páskování vždy stejné, ale lze je provádět různými způsoby. Pokud balíte příležitostně, stačí použít ruční napínací přístroj a poté uzavírací kleště. Nebo se můžete rozhodnout pro páskovací přístroj, který nabízí všechny kroky v jednom. Takové přístroje jsou k dispozici mimo jiné s akumulátorem a v ručním provedení s páčkou pro stlačování.Ještě větší komfort a rychlost nabízí poloautomatický nebo plně automatický páskovací přístroj s variabilní rychlostí páskování, displejem a různými provozními funkcemi. Zde můžete někdy dokonce variabilně nastavit rychlost páskování – jednoduše stisknutím tlačítka. Tyto přístroje jsou ideální pro každého, kdo často balí zboží ve velkém množství.Jak nalézt správný páskovací přístrojNapínák a kleště, ruční přístroj nebo automatický upevňovací přístroj? Odpověď závisí především na tom, jak často balíte. Kromě toho hraje roli, zda je balené zboží čtvercové nebo kruhové, protože některé páskovací přístroje musí být umístěny na rovných plochách. Pozornost věnujte také šířkám pásky, pro které jsou páskovací přístroje vhodné.Pokud jde o pásky, v našem e-shopu si můžete pořídit plastové a ocelové pásky vhodné pro vaše páskovací přístroje, a to dokonce v praktických soupravách pro páskování, stejně jako sponky a mnoho dalších výrobků pro bezpečné balení. Prohlédněte si hned naši nabídku. Pokud máte jakékoli dotazy, rádi vám kdykoli pomůžeme!
Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Dřevěné palety | Skládací krabice | Svařovací přístroje | Ruční odvíječe | Smršťovací fólie | Průmyslové palety | Soupravy pro páskování EUROKRAFT | Odvíječe lepicí pásky tesa