Ruční svítidla, stavební zářiče

Ruční svítilny a stavební zářiče jsou k dispozici v mnoha provedeních. Zde se dozvíte, kdy jsou vhodnější ruční svítilny a kdy stavební zářiče a jaké funkce jsou nutné pro jaký účel použití.

V kategorii Ruční svítidla, stavební zářiče Vám nabízíme výrobky následujících značek: SCANGRIP, Ansmann, UK Underwater Kinetics, Waldmann, RAU.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 75

Aku ruční svítilny a stavební zářiče pro řádné světloCo by měla umět ruční svítilna pro provoz a dílnu? Jako kapesní svítilna a pracovní svítilna by samozřejmě měla poskytovat výkonné světlo. To je u ručních svítilen, které Vám zde nabízíme, samozřejmě standard. Existuje však ještě celá řada dalších věcí, které byste před koupí ručních svítilen a stavebních zářičů měli vzít v úvahu:1. Kolik rukou potřebujete k práci?


Při opravách a montáži musíte zpravidla pracovat oběma rukama. Proto se pro tyto práce nejlépe hodí ruční svítilny s magnetem. Magnety jsou zabudované ve svítilně. Užitečný je pro provoz, ve kterém potřebujete volné ruce, také sklopný háček.2. Pracujete ve vlhkém prostředí?


Pokud ve Vašem pracovním prostředí odkapává voda nebo stříká olej, měla by Vaše ruční svítilna být vodotěsná a odolná vůči chemikáliím. Takové aku ruční svítilny jsou vyrobeny právě pro použití v takovém prostředí a profesionálové je velmi oceňují.3. Pracujete v oblastech s nebezpečím exploze?


Pak jsou Vaše ruční svítilny chráněny proti explozi – podle aktuálních norem. V petrochemickém průmyslu, při zásazích u požárů nebo při katastrofách atd. jsou nepostradatelné.4. Musí být možná regulace pracovního světla?


Jeden potřebuje velmi jasné světlo, zatímco druhého z něj bolí hlava a dokáže se na práci soustředit pouze při tmavším světle. Proto mnoho našich ručních svítidel umožňuje stmívání, takže každý může svou práci vykonávat při světle, které je pro něj správné. Podívejte se na naše plynule stmívatelné ruční svítilny s intenzitou světla v rozmezí 10 až 100%.5. Musí se i svítilna přizpůsobit?


Pak je tím pravým výrobkem ruční svítilna s otočnou hlavou. Hlavu otočíte jednoduše tam, kde ji potřebujete: doleva nahoru, šikmo doprava dolů a opět rovně.6. Jak dlouho držíte svítilnu v ruce?


Po hodině držení svítilny v ruce hrají důležitou roli zdravotní faktory, proto se pro takové použití doporučují ruční svítilny s ergonomickou rukojetí.Ruční svítilny nebo stavební zářiče? Obojí!V provozu, kde jsou zapotřebí volné ruce, se sice mohou používat ruční svítilny, ale když je třeba osvítit větší pracovní plochu, slouží v každém případě pouze jako doplnění stavebních zářičů. Stavební zářiče postavíte jednoduše na zem nebo na stativ a světelný paprsek namíříte ve vhodném úhlu osvětlení pomocí pohyblivé rukojeti tam, kam potřebujete. Proč jsou lepší stavební zářiče? Protože mají intenzitu světla až 1 000 lumenů, jsou robustní a zpravidla vodotěsné. Kromě toho vydrží jejich baterie velmi dlouho. Stavební zářič lze samozřejmě používat i k ručnímu svícení – trvale by to však mohlo být namáhavé. Jakmile tedy na určitém místě potřebujete přídavné světlo, je vhodným osvětlovacím prostředkem ruční svítilna.Hledáte ruční svítilnu nebo stavební zářič? Pak neopomeňte výkon.Ruční svítilny a stavební zářiče, které najdete v našem e-shopu, splní všechny nároky. Nabízíme Vám malé, střední a velké varianty s držáky, stativy nebo magnety. Energii získávají svítilny pomocí nabíjecích systémů a integrovaných powerbank. Jako bonus Vám poskytujeme tříletou minimální záruku.