Zametací lopatky, lopaty

Patří do každého provozu: Zametací lopatky a lopaty Vám pomáhají při smetání nečistot. Ať pro venkovní prostory, kancelář nebo potravinářský průmysl – zde najdete vhodnou zametací lopatku pro každou potřebu.

V kategorii Zametací lopatky, lopaty Vám nabízíme výrobky následujících značek: FLORA, Vikan, eurokraft basic, CEMO, KS Tools, Rubbermaid, Unger, Vermop.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Materiál
Relevance
Počet výrobků: 31

Zametací lopatky a lopaty zvládnou vše!Až se zametací lopatkou se smetáček promění na užitečnou zametací soupravu. Existují ale dobré důvody, proč se při výběru podívat přesněji. Zametací lopatky a lopaty jsou univerzální a zvládnou skutečně všechny nečistoty – pokud vyberete správný model.Jaké výhody mají zametací lopatky s dlouhou násadou? A mají také nevýhody?Nejdůležitější výhoda je zřejmá: Při sběru nečistot se nemusíte shýbat. Kromě toho můžete současně zametat a nečistoty pohodlně nametat na lopatku. Větší akční rádius však způsobuje, že vyprázdnění zametací lopatky do pytle na odpad na úklidovém vozíku vyžaduje o něco více akrobacie a rovnováhy.Na druhé straně můžete s touto zametací soupravou pohodlně a ergonomicky pracovat i v oblastech, ve kterých není k dispozici elektřina ani místo pro zametací stroje nebo jiné motorizované úklidové a sanitární potřeby.Pokud má být úklid skutečně důkladný nebo je nutné odstranit odolné nečistoty z vozovky, doporučuje se ve většině případů spíše použití vysokotlakého čističe.Jaké podmínky splňují zametací lopatky a lopaty pro potravinářský průmysl?Zametací lopatky a lopaty slouží nejen k průběžnému úklidu ve výrobní oblasti. Jsou vhodné také pro přepravu a kontrolu kvality polotovarů nebo surovin.Ideálně jsou vyrobeny z hladkého polypropylenu, jsou vyrobeny z jednoho kusu a nemají žádný oděr materiálu. Lze s nimi výrobně manipulovat i v silných gumových rukavicích a mají zářivé barvy pro vymezení příslušné oblasti použití.Na jakých detailech záleží u zametacích lopat?Pokud chcete smetat nebo sbírat listí nebo hrubé nečistoty v jednom pracovním kroku, budou se Vám hodit lopaty s obzvlášť velkou základní plochou a vysokými bočními okraji.Jako lehký doplněk k vytíracímu mopu a vysavači dostačují také kompaktní zametací soupravy. V průmyslovém použití byste se měli v každém případě rozhodnout pro robustní modely s obzvlášť dlouhou životností, jejichž materiál je dimenzován i pro kontakt s typickými průmyslovými čisticími prostředky.Pokud Vám můžeme usnadnit výběr, kontaktujte nás osobně.