800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Zvedací přístroje

Pokud se břemena v běžném pracovním dni stanou zátěží, představují zvedací zařízení a zvedací přístroje vítané usnadnění práce. Nezáleží na tom, jestli jde o paletové zdvižné vozíky s ručním nebo i elektrickým pohonem, větší zdvihací přístroje, stohovače, přísavkové zvedače, jeřáby nebo zvedací stoly – pro každou výzvu vyžadující sílu Vám nabízíme vhodné technologické odlehčení.
Kategorie našich výrobků
Jeřáby
Pro zvedání nebo přemisťování těžkých a velkých předmětů ve výšce jsou vždy ...
Minilifty
Minilifty jsou kompaktní silné přístroje, které zvedají, spouštějí a přepravují ...
Pracovní plošiny
Pracovní plošiny pro zdolání velkých výšek ve skladu nebo dílně. S našimi ...
Překládací lišty
Nakládání bez problémů? Můžete mít − s našimi stabilními nájezdovými ližinami. ...
Stohovač s ojí
Stohovače s ojí, ruční stohovače nebo širokorozchodné stohovače jsou oblíbenými ...
Vidlicové zdvižné vozíky
Kdo musí přesouvat větší množství zboží nebo těžké palety na krátké vzdálenosti, ...
Zvedací stoly
Zvedací stoly se staly neodmyslitelnou součástí výrobních postupů a logistických ...
Zvedáky strojů
K přesouvání těžkých předmětů využijte naše zvedáky strojů! Zejména provozy, ve ...

Zvedací přístroje pro každé použití a každé břemenoI ten nejsilnější zaměstnanec někdy musí ustoupit. A také by to měl udělat v zájmu svého zdraví. Jednodušší je určitě použití zvedacích přístrojů. Koneckonců dokáží tito silní pomocníci bezpečněji přepravit břemena, složit je na správném místě a lépe tak uspořádat pracovní postup ve firmě – od skladu až po dílnu. To, jaké výrobky ze sortimentu společnosti KAISER+KRAFT jsou správné pro zvedání ve Vaší firmě, se dozvíte zde.Zvedací přístroje: existuje nějaký důležitý rozdíl pro výběr?V zásadě ano. Když se ještě doplní výraz přístroje pro pozemní dopravu, je rozdíl možná ještě výraznější. Patří k tomu všechny zvedací přístroje, které se používají přednostně k přepravě břemen. Nejlepším příkladem jsou paletové nebo vidlicové zdvižné vozíky.Naproti tomu jsou klasické zvedací přístroje jako jeřáby užitečnými a stacionárními výrobky, které s určitým akčním rádiem zdvihají a umisťují těžká břemena. Používají se zejména tehdy, když chcete v provozu přemisťovat těžké stroje nebo používat určité nástroje.Otázkou tedy je, jakou funkci by Váš přístroj měl plnit: jde Vám spíše o přepravu, nebo o zvedání? Z toho vyplývají další faktory důležité při výběru zdvižných vozíků, zvedacích stolů atp.Jaké zvedací přístroje jsou podstatné pro mou firmu?To samozřejmě záleží na tom, jaká břemena a v jaké formě se ve Vaší firmě mají přepravovat nebo přemisťovat. V naší každodenní práci se zákazníky se jako obzvlášť univerzální vykrystalizovaly dva přístroje:  • Paletové zdvižné vozíky, resp. vidlicové zdvižné vozíky jsou zapotřebí prakticky v každém odvětví, jakmile se přijímá nebo odesílá zboží na paletách.

  • Z hlediska funkčnosti jsou obzvlášť univerzální minilifty, které se díky libovolnému výběru příslušenství a speciálním konstrukcím mohou stát skutečným řešením problému – zejména v dílnách.Jaké faktory musím u zvedacích přístrojů bezpodmínečně zohlednit?U společnosti KAISER+KRAFT najdete výhradně přístroje, které se smí obsluhovat i bez příslušného řidičského oprávnění. Samozřejmě přitom vždy platí předpisy bezpečnosti práce.Faktory, které je nutné zohlednit při výběru, jsou:  • hmotnost a rozměry zboží

  • potřebný rozsah zdvihu (vertikálně)

  • u paletových zdvižných vozíků délka vidlic a nosná šířka přístroje


U všech přepravních přístrojů jako například stohovačů je kromě toho rozhodující výběr správných kol. Protože druh podlahy a zvážení poměru mezi komfortem kol a odporem kol mohou nakonec představovat rozhodující rozdíl. Více informací naleznete v nákupním poradci Kola a kolečka.Kromě toho byste měli vždy ověřit, jestli se příslušný přístroj skutečně hodí pro Vaše vypočítané zatížení. Stručně řečeno potřebujete na základě těžiště břemena a ze statických důvodů většinou přístroj, který má vyšší maximální nosnost, než jste odhadem vypočítali. S přístrojem, který má vyšší nosnost, kromě toho rozšíříte použitelnost Vašeho pomocníka pro přepravu břemen.Jak Vám můžeme pomoci?Rádi Vám pomůžeme s určením správného přístroje pro Vaši přepravu zboží. Také ohledně výrobků na zakázku nebo dalších dotazů na zvedací přístroje nás můžete kdykoliv kontaktovat.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků