Nástrčné ořechy

Ať k utahování nebo povolování, zástrčné klíče a nástrčné ořechy jsou silnou kombinací. Aby Vaši zaměstnanci mohli využít jejich výhod v plném rozsahu, nabízíme Vám velký výběr nástrčných ořechů od šestihranu po TORX®.

V kategorii Nástrčné ořechy Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools, VIGOR.

Značka
Typ produktu
Hloubka [mm]
20
20
162
162
-
Relevance
Počet výrobků: 11

Nástrčné ořechy – nasadit a můžete začítNespokojenost se statem quo často vede k průkopnickým objevům. Nejlepším příkladem jsou zde americký inženýr Joseph Johnson a jeho spolupracovník William Seidemann. V zoufalství nad množstvím různých šroubových klíčů, které automobilový průmysl vyžadoval, v roce 1920 jednoduše vyvinuli nástrčný ořech. Jsme jim za to vděčni dodnes.Jednoduchý princip, silný účinekDo třetice všeho dobrého, počínaje výhodami nástrčných ořechů:  • Můžete povolovat šrouby a matice na nesnadno přístupných místech.

  • Nástrčný bit/ořech stačí nasadit pouze jednou. To je šetrné vůči šroubu.

  • Na rozdíl od akušroubováku nedochází u nástrčného klíče k přetočení.


Přesně vzato existuje ještě čtvrtá výhoda: Jako mnoho klasických nástrojů si nástrčné klíče vystačí bez zbytečností. Vše, co je zapotřebí, je správný nástrčný ořech a případně prodloužení nástrčného ořechu. Pracovní rukavice zabrání během šroubování zanechávání stop na rukách.Tipy pro výběr velikostíVelikost nástrčných ořechů v palcích poskytuje informaci o tom, pro který zástrčný klíč se hodí. A pro které práce jsou vhodné:  • Velikost 1/4'' je vhodná především pro menší opravy a velmi špatně přístupná místa.

  • 1/2'' je naproti tomu správnou volbou pro výměnu pneumatik a mnoho prací na větších strojích.

  • Bylo by nejlepší něco mezi? Zvolte 3/8''.


Když už jsme si vyjasnili velikost v palcích, stačí se již jen rozhodnout pro provedení. U kaiserkraft naleznete nejen vnitřní šestihran, nýbrž také TORX®, 5cípou hvězdu, dvanáctihran a mnoho dalšího. Vše v mnoha různých rozměrech, samostatně nebo v praktických sadách. Pak už je třeba dbát již jen na popis produktu, pokud chcete použít rázový šroubovák. V popisu je uvedeno, zda je nástrčný ořech vhodný pro ruční použití nebo přístroje.Když už jste u toho: Podívejte se rovnou také na náš velký výběr dalšího ručního nářadí. Od kleští až po úhlové šestihranné klíče. Pro praktické uskladnění nářadí a příslušenství, aby bylo stále po ruce, u nás naleznete nástrojové vozíky, dílenské pulty a pracovní stoly. Nesmíme zapomenout na šroubové klíče a bity, jakož i sady nářadí pro všechny, kteří nářadí nejraději nakupují ve velkém. Máte další dotazy? Zeptejte se nás.