Poštovní schránky

O smyslu a účelu poštovní schránky nemusíme mluvit, avšak o velikosti, materiálu a designu již ano. Jaká má být vaše nová poštovní schránka? Z ušlechtilé oceli nebo ocelového plechu? Se šikmou nebo rovnou stříškou? Zaoblená nebo hranatá? Velká nebo standardní? Možnosti jsou rozmanité. Rozhlédněte se tedy a vyberte si svého favorita.

Vaše filtry
  Typ produktu
  Výška [mm]
  315
  315
  780
  780
  -
  Šířka [mm]
  280
  280
  400
  400
  -
  Hloubka [mm]
  Způsob uzamykání
  Výška vhazovacího otvoru
  Šířka vhazovacího otvoru
  Počet vhazovacích otvorů
  Materiál
  Barva
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 14

  Poštovní schránky – bezpečné místo pro vaši poštu  Zajisté víte, že se neobejdete bez poštovní schránky, aby k vám vaše pošta rychle a bezpečně dorazila. Avšak víte také, že pro poštovní schránky existují normy, které mají usnadnit život poštovním doručovatelům i příjemcům? A přemýšleli jste už někdy o tom, jak může poštovní schránka zjednodušit vaši poštovní logistiku? Pojďme se na to podívat podrobněji!
  Ve správný čas u správného příjemce – začíná to poštovní schránkou  Pokud začnete přemýšlet o nákupu nové poštovní schránky pro vaše venkovní prostory ve firmě, měli byste zohlednit nejen materiál, velikost a barvu. Zajímavější je, zda se pro vás vyplatí objednat si více modelů.  Výhody jsou zřejmé. Pokud nainstalujete poštovní schránky pro různá oddělení a na vašich internetových stránkách uvedete jejich individuální poštovní adresu, ušetříte si časově náročné třídění a rozdělování. Bude-li váš doručovatel zasvěcen do systému, nebude přitom ani docházet k záměnám. Úspěch bude zaručen zejména v případě, že pro jednotlivé schránky oddělení zvolíte různé barvy. Jednotný vzhled zajistíte pomocí stejného tvaru. Dobrou zprávou nyní je, že modely kaiserkraft jsou většinou k dostání ve více barvách.  Může se rovněž vyplatit, pokud kromě standardních modelů pro dopisy nainstalujete také velkoobjemové verze s druhou přihrádkou pro neskladné zásilky. Doručovatel tak nepřijde do nesnází, že by musel zásilky do schránky cpát násilím nebo je odkládat a odevzdávat na nevhodných místech.
  Podléhají poštovní schránky nějakým normám?  Dobré vědět: norma ČSN EN 13724 má na starosti, aby používané poštovní schránky umožňovaly plynulý průběh logistiky doručování. Platí přitom mimo jiné následující pravidla:  • Možnost vložení obálky ve formátu C4 bez přehnutí a poškození

  • Vysoká ochrana proti působení povětrnostních vlivů a korozi pro venkovní použití (tedy suchá pošta)

  • Výška stohu alespoň 40 mm (tedy dostatek místa pro větší množství pošty)

  • Odolnost proti vloupání


  Máte-li další otázky ohledně nabídky poštovních schránek pro vybavení vašich venkovních prostor s kaiserkraft, můžete nás kdykoli kontaktovat.