Zásuvkové skříně, kartotéky pro závěsné složky

Kartotéky pro zásuvné složky jsou v lékařských ordinacích, kancelářích, na úřadech apod. jednoduše nenahraditelné, protože poskytují uspořádaný prostor pro závěsné složky od A do Z. Stejně uspořádaný je náš sortiment: od zajištění proti vytažení více zásuvek najednou až po centrální zamykání zde najdete kartotéky pro závěsné složky pro každou potřebu.

V kategorii Zásuvkové skříně, kartotéky pro závěsné složky Vám nabízíme výrobky následujících značek: BISLEY, C+P, mauser, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 112

Kartotéky pro závěsné složky: robustní a s dlouhou životností.Nebylo by to praktické? Zásuvka ve skříni, dostatečně hluboká pro závěsné složky ve formátu DIN A4, která umožňuje rychle, ale přesto řádně zařazovat a vybírat dokumenty a formuláře z probíhajících projektů? Dokud není projekt ukončený a zralý pro uložení do pořadače. Taková věc už existuje – je to kartotéka pro závěsné složky.U společnosti kaiserkraft najdete pestrou nabídku kartoték pro závěsné složky v různých šířkách a výškách, jednořadové nebo dvouřadové, s až čtyřmi výsuvy. Vybavení splní všechna Vaše přání: značková kvalita od Bisley, mauser nebo EUROKRAFTpro, těleso z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem nebo vypalovaným nátěrem v mnoha barvách, plně výtažné zásuvky, v závislosti na modelu s tlumeným automatickým zajížděním. Bezpečnost dat zajišťuje centrální zamykání s cylindrickým zámkem.Pořádek od účtárny až po řízení ordinace.Je to každý den stejné: otevřít zásuvku, vyjmout složku, zavřít zásuvku, opět otevřít, listovat v kartotéce, vyjmout dokument, zavřít zásuvku – to vše dělá kartotéka pro závěsné složky spolu s Vámi. A je to dobře, protože jako součást fungujícího kancelářského vybavení přispívá k tomu, že je ve všem pořádek, i když jste pod tlakem. A aby Vám dokumenty navzdory struktuře nepřerostly přes hlavu, pomůže jejich občasná likvidace. Se skartovačem spisů z našeho e-shopu odlehčíte své skříně na spisy o věci, které již není nutné skladovat.Zámky pro zachování bezpečnostiA co se týká skladování – nejen citlivé údaje se musejí chránit. Pracuje Vaše firma s nebezpečnými látkami nebo uchovává cenné předměty? U společnosti kaiserkraft dostanete zámky a klíče v nejrůznějších provedeních pro vše, co nesmí být přístupné, od zajištění proti zcizení až po elektronický zámek chráněný master kódem. Samozřejmě víme, že každá firma je jedinečná a právě Váš provoz by mohl potřebovat řešení na míru: ať u kartoték pro závěsné složky, v otázkách bezpečnosti nebo u kancelářských materiálů. Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.