Nástrojové vozíky

Pořádek je polovina úspěchu. Druhou polovinou jsou dílenské vozíky. Kam jinam byste uložili kladiva, pily, hřebíky, hmoždinky, šroubováky, matice, klíče s vnitřním šestihranem, ochranné brýle, kleště, lepidla, svorky, šrouby, těsnění atd.?

V kategorii Nástrojové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: ANKE, EUROKRAFTpro, HAZET, EUROKRAFTbasic, LISTA, Treston.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
575
575
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 43

Nástrojové vozíky: Pojízdné pracovištěKaždý další krok, který musí zaměstnanec udělat ke svému nářadí, zvyšuje dobu potřebnou pro splnění úkolu. Proto představují nástrojové vozíky nejen smysluplné řešení pro optimalizaci pracovních procesů, ale také zajišťují perfektně vybavené pracoviště, které je flexibilně přizpůsobené potřebám.Kde musí být nástroje perfektně uložené a mobilní?Vždy, když pracovní úkol není standardní a je zapotřebí mnoho různých nástrojů nebo součástí, jsou namístě nástrojové vozíky. To platí například u všech opravárenských a servisních úkolů v autoservisu. Ale také při zakázkové výrobě a individuální montáži se každý hmat a každá potřeba nástrojů liší.Protože se například při servisování auta neustále pohybujete kolem auta a pracujete v nových polohách, je samozřejmě ideální, když s Vámi nářadí a zásuvka pro drobné součásti drží krok. Díky kolům s lehkým chodem a výrobě vhodné pro přepravu to u mobilních nástrojových vozíků není problém.Jak používat vložky pro nástrojové vozíky?Profesionální sady nářadí u nás dostanete v provedeních s pěnovými vložkami, které můžete vložit přímo do zásuvek nástrojových vozíků. Díky plnému výsuvu okamžitě najdete potřebné pomůcky a udržíte pořádek na pracovišti.S individuálními příčkami pro rozčlenění zásuvek nebo vložkami si můžete prostor zorganizovat zcela podle svých potřeb a doplnit do nástrojového vozíku jiné často potřebné příslušenství – například jako zásobník na drobné součásti.Nástrojové vozíky s nástavbami z děrovaných stěn jsou perfektní pro rychlý přístup a přehled. Také tyto modely lze pomocí příslušných držáků a individuálně přesaditelných regálů optimalizovat pro konkrétní pracovní použití.Absolutní svobodu uspořádání a organizace poskytují základní vozíky, které můžete modulárně doplňovat a vybavovat. Tyto základní vozíky mají také tu výhodu, že každý zaměstnanec si může své pracoviště sám optimálně zorganizovat pomocí vložek, úložných ploch a desek – a to opakovaně v několika krocích.Pokud potřebujete pomoc při sestavení, kontaktujte nás.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Plastové vany | Hliníkové přepravní boxy | Rudly | Kola pro dopravní přístroje | Nalepovací etikety | Zvedací zařízení | Nástrojové vozíky ANKE | Vozíky na dílenský materiál Kongamek