Nástrojové vozíky

Pořádek je polovina úspěchu. Dílenské vozíky na nářadí jsou nezbytným doplňkem pro zachování tohoto pořádku. Nabízejí prostor pro uskladnění vašeho dílenského příslušenství, jako jsou například kladiva, pily, hřebíky, hmoždinky, matice, klíče s vnitřním šestihranem, kleště, lepidla, svorky nebo šrouby.

V kategorii Nástrojové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: ANKE, HAZET, eurokraft pro, KS Tools, eurokraft basic, LISTA, Treston.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 41

Vozíky na nářadí jako pojízdné pracovištěKaždý krok, který musí váš zaměstnanec udělat ke svému nářadí, zvyšuje dobu potřebnou ke splnění pracovního úkolu. Tyto pracovní procesy můžete efektivně optimalizovat pracovními vozíky, které představují perfektně vybavené pracoviště flexibilní k vašim potřebám.Dílenské vozíky na nářadí jako řešení pro mobilní uložení nástrojůVždy, když pracovní úkol není standardní a je zapotřebí mnoho různých sad ručního nářadí nebo součástí, jsou namístě dílenské vozíky na nářadí. Do nich můžete uložit, mimo jiné, kladiva, hmoždinky, profesionální šroubováky, matice, klíče s vnitřním šestihranem, ochranné brýle, ruční kleště, těsnění, a další profesionální ruční nářadí.


Taková situace může nastat například u opravárenských a servisních pracích v autoservisu, při kterých se neustále pohybujete kolem auta a pracujete v různých polohách. Proto je při nich ideální, když s vámi potřebné nářadí drží krok. To umožňují naše mobilní pracovní vozíky na nářadí díky jejich vybavení koly s lehkým chodem.Jak používat vložky pro pracovní vozíky na nářadí?Profesionální soupravy nářadí u nás naleznete v provedení s pěnovými vložkami, které můžete vložit přímo do zásuvkových systémů vozíků na nářadí. Díky plnému výsuvu najdete potřebné nástroje rychle, navíc na pracovišti udržíte pořádek.S organizéry do zásuvek si můžete vnitřní prostory vozíků uspořádat zcela podle svých potřeb. Dílnu pak můžete doplnit i o jiné často potřebné příslušenství, například o zásuvkové zásobníky na drobné součásti.Absolutní svobodu při organizaci poskytují základní vozíky na nářadí, které můžete modulárně doplňovat a vybavovat. Každý zaměstnanec si tak může své pracoviště optimalizovat sám podle svých potřeb, opakovaně a rychle jen v několika krocích.Pracovní vozíky s nástavbami z děrovaných stěn jsou perfektní pro rychlý přístup a přehled. Také tyto modely lze pomocí příslušných držáků a individuálně přesaditelných regálů optimalizovat pro konkrétní pracovní použití.Pokud potřebujete pomoc při sestavení, kontaktujte nás.