800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Výška
 

Pulty pro práci vestoje

Nadechněte se. Soustřeďte se. A můžete začít! Každý projev, každá přednáška je malá výzva, kterou je třeba zvládnout. Dobře, že se přitom můžete spolehnout na naše pulty pro práci vestoje a řečnické pulty. Díky možnosti přestavování výšky, velké odkládací ploše a dalšímu vybavení bude příští konference nebo prezentace zaručeně úspěšná.
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
| | |
MAUL - Stolní pultík, ergonomický
š x h 600 x 520 mm, přestavování výšky
bez DPH
od 4.700,-
MAUL - Stolní pultík s upínací nohou
v x š x h 350 x 600 x 520 mm
bez DPH
od 3.970,-
bez DPH
4.990,-
MAUL - Pult, ergonomický
š x h 600 x 520 mm, přestavování výšky
bez DPH
od 8.270,-
bez DPH
4.990,-
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
Pulty pro práci vestoje pro prezentace a přednášky
Když je třeba pronést řeč, rychle se ukáže, jak důležité jsou pro přiměřenou přednášku pulty pro práci vestoje, řečnické pulty nebo flipcharty. Pro prezentaci a sdílení informací v nejrůznějších kontextech má náš e-shop připraveny pulty pro práci vestoje, které přesvědčují svým atraktivním vzhledem a univerzálními možnostmi použití. Výškově přestavitelné pulty pro práci vestoje lze flexibilně přizpůsobit dané tělesné výšce. Integrované osvětlení podporuje bezchybné čtení z rukopisu i ve špatně osvětlených místnostech. Pulty jsou přitom k dostání s různými stupni sklonu odkládací plochy. Jednotlivé pulty jsou vybaveny také přestavitelným úhlem sklonu. Při zaměstnaneckých poradách, veřejných akcích i setkáních se zákazníky platí: s přiměřeným prezentačním materiálem lze úspěšně vystoupit před velkým i malým publikem. K tomuto účelu lze rovněž doporučit použití flipchartů, projektorů a dalších pomůcek. Na plné čelo řečnického pultu lze navíc v případě potřeby umístit firemní logo, motto akce nebo další informace. Pokud je pult vybaven koly, lze jeho umístění v prostoru snadno a rychle variabilně měnit.

Pulty pro práci vestoje a řečnické pulty pro různé příležitosti
Rovněž na tiskových konferencích, poradách nebo ve vstupní oblasti firmy mohou pulty pro práci vestoje zajišťovat důležitou funkci. Podle příležitosti lze přitom doporučit spíše pulty s průhlednými konstrukcemi nebo s plným předním čelem. Díky stylovému přizpůsobení řečnických pultů danému prostoru vznikne harmonický celkový dojem. Informujte se v rozsáhlém sortimentu KAISER+KRAFT o různých nabízených pultech pro práci vestoje a vyberte si online řečnické pulty, které budou Vaši firmu vhodně a kvalitně reprezentovat.
Porovnání výrobků