Fitness vybavení

Nechce se vám běhat? Moderní fitness vybavení pro pracoviště nabízí zábavu a rozhýbe vaše zaměstnance.

V kategorii Fitness vybavení Vám nabízíme výrobky následujících značek: meychair ergonomics.

Fitness vybavení pro firmu a pracoviště: trénovat můžete kdekoli!Nemáte čas, nemáte příležitost, nemáte nápady na cvičení? Od této chvíle jsou výmluvy ve vaší firmě minulostí. Protože fitness vybavení pro celé tělo dosahuje skvělých účinků již i s malými jednotkami. Pokud chcete, aby se zdraví a pohoda staly součástí vaší firemní filozofie, měli byste si pořídit fitness vybavení, které nejlépe vyhovuje vaší firmě. Nebo dokonce i pracovištím na home office – vaši zaměstnanci tak zůstanou fit a zdraví i doma.
Který fitness přístroj procvičí celé tělo?Nejlepším tréninkovým nástrojem pro fitness je tělo samo. Cvičení všech částí těla současně posiluje svaly, krevní oběh a imunitní systém. Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci při firemním sportu dosáhli co největšího efektu, zajistěte v prostorách pro firemní trénink fitness vybavení jako v posilovně:  • Posilovací stanice pro budování svalové hmoty

  • Běžecký pás nebo crossový trenažér pro vytrvalostní trénink

  • Podložky na jógu a podobné fitness doplňky pro volné cvičení

  • Drobné vybavení, jako jsou tréninkové gumy a steppery pro všestranný pohyb


Čím rozmanitější bude vaše fitness vybavení, tím větší je pravděpodobnost, že uživatelé u cvičení zůstanou. Svaly si totiž rychle zvykají na pohybové sekvence a měly by být vždy vyzvány jiným způsobem.
Jaké fitness vybavení je vhodné pro firmu nebo přímo pro pracoviště?Existuje několik jednoduchých a přímých způsobů, jak povzbudit zaměstnance ke cvičení, aniž by museli přerušovat svou práci. Trik: proměňte ve fitness přístroj samotné pracoviště:  • Inovativní kombinace pracovního stolu a běžeckého pásu se stávají novým vrcholem co-workingových prostor.

  • Výškově nastavitelné stoly s funkcí pro stání rozproudí krevní oběh téměř samy.

  • Sedací míče a sedací ergometry namísto židle pro psací stůl mobilizují páteř a umožňují výbornou cirkulaci krve.

  • Firemní jízdní kola pro firemní prostory nebo jako náhrada za firemní automobil jsou stále oblíbenější.


Rozhodující je, abyste ve firmě zavedli kulturu pohybu a umožnili zaměstnancům vyhnout se jednostrannému držení těla a pohybovat se. Proto je důležité, abyste navrhli například atraktivní venkovní prostory příjemné pro chodce a optimalizovali kvalitu pobytu v tréninkových prostorách pomocí správného osvětlení a atraktivního vzhledu.