Popelníky

Stojanové popelníky jsou ideální prevencí nepořádku a zápachu z cigaretových nedopalků a měly by být instalovány zejména před vstupy do veřejných budov a ve firmách poskytujících služby.

V kategorii Popelníky Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, Rubbermaid, eurokraft pro, Justrite.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 87

Popelníky pro čisté vstupní prostoryNení-li v dosahu vhodná nádoba, skončí na zemi. Cigaretové nedopalky ve vstupních prostorách nebo na nádvořích velmi rychle skoncují s dojmem pečlivě udržovaného image firmy. Se stojanovými popelníky od kaiserkraft zlepšíte vybavení vašich venkovních prostor a zároveň předejdete nebezpečí požáru.
Opticky atraktivní nástěnné a stojanové popelníky s ohnivzdorným tělesemV našem obchodě obdržíte nástěnné popelníky, které zaberou minimum místa a vejdou se do každého koutku pro kuřáky. Štíhlé sloupkové popelníky z ušlechtilé oceli bodují reprezentativním vzhledem ve vstupních prostorách. Pro nechráněná venkovní stanoviště doporučujeme stojanové popelníky nebo popelníky se stříškou.Bez ohledu na to, kde jsou umístěny nebo zavěšeny, naše popelníky díky ohnivzdornému tělesu uhasí požár již v zárodku. Modely s funkcí zhášení plamenů znemožňují výměnu kyslíku a zabraňují tak rovněž silnému vývoji dýmu. A na čisté podmínky klademe důraz také při vyprazdňování. Například pomocí praktického sklápěcího zařízení u nástěnných popelníků nebo snadno vyjímatelné vnitřní nádoby.
Nádoby na odpad a popelníky pro čistotu bez kompromisůU kaiserkraft naleznete kromě popelníků také nádoby pro všechny ostatní druhy odpadu, od decentního odpadkového koše přes nádoby na tříděný odpad až po velkoobjemovou popelnici. Tímto způsobem zajistíte, že vaše venkovní prostory jako vizitka firemní budovy přesvědčí na plné čáře.Nechcete instalovat samostatné popelníky a nádoby na odpad? Kombinované popelníky spojují obojí – jsou elegantním kompletním řešením, které šetří místo.