Kancelářské skříně

Pořádek v kanceláři nemusí být jen černobílý. Při výběru kancelářských skříní Vám nebudeme klást žádné meze. Můžete si zvolit oblíbenou barvu, design, vybavení... Sami víte nejlépe, co potřebujete.

V kategorii Kancelářské skříně Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, C+P, eurokraft pro, BISLEY, eurokraft basic, Paperflow, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 335

Síla pořádku: kancelářské skříněPsací stůl, pojízdný kontejner, regál a skříň. Kancelářská skříň je neodmyslitelnou součástí základní čtveřice kancelářského nábytku. A to nejen jako skříň na pořadače v nadměrné velikosti se šesti výškami pořadačů a pěti regálovými policemi. Kancelářské skříně fungují jako hlavní skladovací nábytek, zajišťují strukturu a pořádek v kanceláři, a to nezávisle na rozměrech, vzhledu nebo konstrukčních zvláštnostech.Samostatně nebo v kombinaci: design a technika pro každý vkus.Nabízíme kancelářské skříně předních výrobců na trhu pro malý i velký rozpočet. Úprava, materiál a design vám například otevírají možnost integrace skříně na pořadače do stávajících sérií kancelářského nábytku nebo doplnění stávající kancelářské architektury vhodnými skříněmi.Dřevotřísková deska s povlakem melaminovou pryskyřicí v javorovém, bukovém nebo ořechovém dekoru, klasické bílé nebo světlé šedé barvě, nebo také masivní ocelový plech lakovaný v odstínech RAL, jako je třeba antracitová šedá nebo ultramarínová modrá – jaký design si račte přát? Hranice téměř neexistují: od mobilní spodní skříně přes ocelovou skříň s ohnivzdornými dveřmi až po model s otočnými dveřmi s okénkem a 4 policemi, pro každou potřebu se zde najde vhodné řešení. Mají být vaše kancelářské skříně flexibilní? Díky jednotlivě výškově přestavitelným plastovým patkám bude vyrovnání nerovností podlahy hračkou. U skříní s rastrovými otvory můžete individuálně měnit výšku polic v krocích po 32 mm.A samozřejmě, nejvyšší prioritou je bezpečnost, a to i pro citlivé údaje. V skříni z ocelového plechu s třízápadkovým uzávěrem a bezpečnostním cylindrickým zámkem s výměnnou vložkou by byly vaše dokumenty jistě dobře uloženy. A když už jsme u toho, u kaiserkraft samozřejmě naleznete také uzamykatelnou kartotéku pro závěsné složky pro správné uskladnění karet vašich pacientů.Nemáte dostatek místa pro otočné dveře? Zkuste skříně s posuvnými dveřmi, žaluziové skříně apod.V případě úzkých průchodů vyřeší problém s poloměrem otevírání otočných dveří žaluzie nebo posuvné dveře. To by tedy byly kancelářské skříně, ovšem v nabídce pro vás máme ještě spoustu dalších užitečných výrobků z produktové oblasti Kancelář – potřebujete některé z nich? Kontaktujte nás, rádi vás vybavíme.