Značka
Výška [mm]
25
25
760
760
-
Šířka [mm]
566
566
4800
4800
-

Psací stoly

Středem každé kanceláře je…? Ne, šéf to není. Je to psací stůl. Často u něj trávíme i přes osm hodin denně a něco takového už se podceňovat nevyplatí. Jak vybrat ten pravý?
V kategorii psací stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, office akktiv, PAPERFLOW.

V kategorii Psací stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: mauser, EUROKRAFTpro, BISLEY, Paperflow.

Nejprodávanější
Počet výrobků: 314
Změnit náhled:

Psací stůl jako základna Vašich zaměstnanců



Je centrem každodenního dění. Na jejich ploše se talent, kompetence a zkušenosti Vašich zaměstnanců proměňují na výkon. Jsou současně jevištěm a nástrojem každodenních činností.



Psací stůl je základní systémová součást architektury každé kanceláře. Investice – ať už časová či finanční, kterou do výběru kvalitního psacího stolu, se vám velmi rychle vrátí. Rozhodně neplatí, že je jeden stůl jako druhý. Stejně jako u židlí je i u stolů jsou důležité zásady ergonomie a výběr s ohledem na pohodlí i pracovní náplň zaměstnanců.



Psací stoly rostou spolu s účely, které plní



Čím víc se Vaši zaměstnanci v průběhu pracovního dne pohybují, tím prospěšnější je to pro jejich zdraví a tím i výkonnost. Zaměstnanec, který leží doma s bolestí zad toho moc neodpracuje. Proto při plánování kanceláře nemůže být aspekt dynamického způsobu práce nadhodnocen.



Zde do hry vstupují výškově přestavitelné psací stoly.



U KAISER+KRAFT můžete svým zaměstnancům pořídit pracoviště pro práci vestoje a vsedě od špičkových výrobců jako je UPLINER nebo Mauser, s elektrickou regulací úrovně od 65 do 125 cm, jako samostatný stůl nebo propojený model obdélníkového stolu s úhlovým nástavcem 90°.



Od pracoviště k sérii kancelářského nábytku



Psací stůl, kancelářská židle, pojízdný kontejner – a pracoviště je kompletní.



Nebo snad ne?



U KAISER+KRAFT svou kancelář můžete vybavit do posledního detailu. V našem e-shopu najdete vše, od kartotéky pro závěsné složky po rozsáhlé série kancelářského nábytku.



Potřebujete s vybavením kancelářských a firemních prostor trochu pomoci? Využijte naše plánování CAD. Podpoříme Vás všemi našimi zkušenostmi – a navíc zdarma. Pracovní procesy, ergonomie, potřeba místa… náhodě nic nenecháme.



Kontaktujte nás, těšíme se, že Vám budeme smět pomoci. Kompetentně a angažovaně. Servis je naší silnou stránkou.