Sběrače odpadů

Pro efektivní třídění odpadu nabízí KAISER+KRAFT také nádoby na sběr tříděného odpadu. Univerzálním řešením pro kancelář jsou malé systémové nádoby na odpad pod stůl, které pojmou všechny druhy odpadu a usnadní jeho třídění. Samozavírací a nášlapné koše zajistí pořádek v kanceláři i ve společenských místnostech.

V kategorii Sběrače odpadů Vám nabízíme výrobky následujících značek: EKO, Rubbermaid, Hailo, helit, rothopro, VAR, EUROKRAFTbasic, AIR-WOLF, simplehuman, CWS.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
250
250
1000
1000
-
Relevance
Počet výrobků: 231

Popelnice a koše na tříděný odpad - likvidace na vysoké úrovniV e-shopu KAISER+KRAFT naleznete nádoby na odpadky pro každý účel, každé místo použití a každý druh odpadu. Se správnými nádobami na odpad bude likvidace odpadů hračkou.


Při výběru odpadkových košů a pomůcek pro sběr byste měli zjistit, kolik odpadu vzniká při normálním provozu firmy a jaká kapacita nádoby je tedy zapotřebí.


Pokud bude systém pro likvidaci odpadu přizpůsoben pracovním procesům ve firmě, lze dosáhnout citelných synergických efektů v efektivní organizaci času a nákladech na likvidaci.


Pro cílené třídění odpadu jsou skvělou volbou boxy na odpad se samostatnými nádobami.


Vyjímatelné vnitřní nádoby nebo použití pytlů na odpad může přispět ke zlepšení hygienických poměrů. Při výběru systému pro likvidaci odpadu je důležité, zda je zapotřebí nádoba na odpad k pevné instalaci, nebo mobilní popelnice s koly.
Odpadkové koše s různým designemNádoby pro všechny druhy odpadu jsou u KAISER+KRAFT k dispozici v mnoha různých designech. Vedle popelnic s víkem a nádob na odpadky s výkyvným víkem naleznete také praktické hygienické nádoby na odpad, u kterých lze pytle na odpad šikovně zaháknout a také snadno vyjmout.


Při správném použití odpadkových košů lze minimalizovat náklady i námahu při likvidaci odpadů. Nášlapné odpadkové koše usnadňují vhazování odpadu. Nádoby na odpad s vyklápěcím mechanizmem jsou praktické při častém vyprazdňování. Jako variabilní nádoby na odpad lze využít také stohovací kontejnery a kruhová vědra.


Z hlediska materiálu je k dispozici celé spektrum plastových popelnic, hliníkových kontejnerů a nádob na odpad z ocelového plechu s práškovým vypalovaným lakem a z kvalitní ušlechtilé oceli. Vyberte si u KAISER+KRAFT odpadkový koš podle vašich přání a potřeb, podle popisu nebo natištěného symbolu.