Sběrače odpadů

Vyberte si u kaiserkraft odpadkový koš podle vašich přání a potřeb. V našem e-shopu najdete odpadkové koše pro každý účel, místo i druh odpadu - se správnými nádobami je likvidace odpadu hračkou. Univerzálním řešením pro kanceláře jsou malé systémové odpadkové nádoby pod stůl, které pojmou všechny druhy odpadu.

V kategorii Sběrače odpadů Vám nabízíme výrobky následujících značek: EKO, helit, Rubbermaid, Hailo, VAR, simplehuman, rothopro, AIR-WOLF, CWS.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 217

Co byste měli zvážit při výběru odpadkových košůPokud je systém likvidace odpadu ve firmě přizpůsoben pracovním procesům, lze dosáhnout patrných synergických efektů jako je efektivní organizace času a snížení nákladů.


Při výběru odpadkových košů byste měli zjistit, jaké množství odpadu vzniká při normálním provozu firmy. To vám pomůže určit vhodnou kapacitu nádoby. Vyjímatelné vnitřní nádoby a pytle na odpad zajistí více hygienické zacházení s firemním odpadem. Také byste měli posoudit, zda jsou pro vás vhodnějším řešením mobilní koše či koše k pevné instalaci.Odpadkové koše u nás najdete v mnoha variantáchNádoby pro všechny druhy odpadu jsou u kaiserkraft k dispozici v mnoha různých variantách. Vedle odpadkových košů s výkyvným víkem u nás naleznete také praktické hygienické odpadkové nádoby, u kterých lze pytle na odpad šikovně zaháknout a snadno vyjmout.


Při správném výběru a použití odpadkových košů lze minimalizovat náklady i námahu při likvidaci odpadu. Odpadkové koše s pedálem a bezdotykové odpadkové koše usnadňují vyhazování odpadků, vyklápěcí mechanismy jsou zase praktické při častém vyprazdňování košů. Z hlediska materiálu si můžete vybrat plastové, hliníkové nebo ocelové koše. Pro zlepšení udržitelnosti firemních procesů také zvažte koše na tříděný odpad.