Náhradní díly

I ten nejlepší přístroj někdy potřebuje náhradní díly. Pokud chybí, může to být nepříjemné: hledání těchto dílů stojí čas a jejich objednání peníze. U nás naleznete vše, co potřebujete!

V kategorii Náhradní díly Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher, starmix, Hailo, Bio-Circle, EUROKRAFTpro, SÖHNGEN, ZARGES, hofe, SCHULTE, Sprintus, MUNK, VLUV, C+P, IBS Scherer, Justrite, VAR, Wolf.

Značka
Typ produktu
Materiál
Relevance
Počet výrobků: 687

Náhradní díly – pokud chybí, může to skutečně boletNáhradní díly jsou choulostivá záležitost. Pokud jsou k dispozici, nevšímáme si jich. Pokud však chybí, může se každodenní pracovní rutina ocitnout v úzkých. Vždyť k čemu je vám sebelepší zámek, když už nemáte klíč, kterým byste ho odemkli? K čemu je elektrický vidlicový zdvižný vozík, když regulátor rychlosti přestal fungovat, a co dělat, když je hadice vysavače vadná a vy už nemůžete vysávat? No právě! Když chybějí některé náhradní díly, bude vás to bolet, protože je musíte buď hledat, nebo teprve objednat – obojí zabere čas. A právě tomu se můžete vyhnout. Protože chceme, abyste byli vybaveni tím nejlepším – a proto považujeme i ty nejpodružnější věci za velmi důležité!
Náhradní díly pro mnoho oblastí použitíV našem e-shopu naleznete všechny potřebné náhradní díly: od šroubů, zajišťovacích kolíků a držáků polic pro skříně přes kolečka pro kancelářské židle, rukojeti pro rudly a pružné kryty pro kola až po čerpadla, kola a baterie pro zvedáky, zdvižné vozíky a zametací stroje, filtry pro vysavače, rukavice atd. atd. atd. Zkrátka zde naleznete vše, o čem jste neměli ani tušení – dokonce i obuv pro žebříky!Máte-li dotazy k našim produktům nebo hledáte konkrétní náhradní díl, kontaktujte nás – vždy vám rádi pomůžeme!