Náhradní díly

Náhradní díly jsou choulostivá záležitost. Pokud je máme po ruce, nevšímáme si jich. Pokud nám však chybí, může se každodenní pracovní rutina ocitnout v úzkých. Tomu se ale můžete vyhnout, protože kaiserkraft považuje i ty nejpodřadnější součástky za důležité - proto u nás najdete vše, co potřebujete rychle a na jednom místě!

V kategorii Náhradní díly Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher, starmix, Hailo, MUNK, Bio-Circle, eurokraft pro, ZARGES, hofe, SCHULTE, Sprintus, EHA, IBS Scherer, meychair, SÖHNGEN, VAR, Wolf.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 673

Náhradní díly pro mnoho oblastí použitíChybějící náhradní díly mohou kompromitovat každodenní pracovní rutinu. Vždyť k čemu je vám sebelepší visací zámek, když nemáte klíč, kterým byste ho odemkli? K čemu je elektrický vidlicový zdvižný vozík, když regulátor rychlosti přestal fungovat? A co dělat, když je hadice průmyslového vysavače vadná a vy už nemůžete vysávat? Pokud náhradní díly nemáte po ruce, musíte je buď hledat nebo teprve objednat – a obojí vás může stát spoustu času.U nás najdete širokou nabídku náhradních dílůV našem e-shopu naleznete všechny potřebné náhradní díly: šrouby, zajišťovací kolíky, držáky polic do ocelových skříní, kolečka pro kancelářské otočné židle, rukojeti pro rudly, pružné kryty pro pojezdová kolečka, baterie pro zvedací zařízení a zametací stroje, filtry pro vysavače, pracovní rukavice, a mnoho dalšího. Zkrátka zde najdete vše, co potřebujete, ušetříte čas, a můžete se tak vrátit do vaší efektivní každodenní pracovní rutiny.


Máte-li dotazy k našim produktům, hledáte-li konkrétní náhradní díl nebo máte-li zájem o naše servisní služby, kontaktujte nás - vždy vám rádi pomůžeme!