Speciální značení

Trvalé a bezpečné značení: objednejte si u nás speciální značení pro přepravu a provoz pohodlně online: použijte naše výstražné lepicí pásky, etikety, indikátory vlhkosti a další indikátory pro vaše citlivé zboží a bezpečnost v provozu.

V kategorii Speciální značení Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, tesa.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 12

Speciální značení: bezpečnostní pokyny k lepení a odvíjeníSpeciální značení je nezbytné pro přepravu citlivého zboží i pro bezpečnost ve firmě. Ať už na podlaze, na krabicích, před průchody nebo na nebezpečném zboží: Pomocí výstražných pásek a výstražných etiket dáte jasně najevo, co se má dělat a co ne. Například výstražné pásky nebo bezpečnostní lepicí pásky v červenobílé nebo černožluté barvě označují zdroje nebezpečí. Výstražné lepicí pásky s potiskem dávají jasně najevo, na co si dát pozor při přepravě: poznámka Křehké nebo Pozor sklo upozorňuje, že v přepravním boxu se nachází křehké zboží. Indikátory vlhkosti spolehlivě ukazují vlhkost uvnitř obalu. A speciální indikátory poskytují například informace o teplotě při nutnosti dodržení chladicího řetězce během přepravy.Jaká výstražná značení a bezpečnostní pásky jsou k dispozici?Naše speciální značení patří do vyšší kategorie uzavírání a označování z dobrého důvodu. Samolepicí výstražné pásky a etikety totiž často plní dvojí funkci: uzavírají například krabice nebo balíky a zároveň označují bezpečnostní opatření a pravidla manipulace. Totéž platí pro bezpečnostní pásky pro ohraničení nebo označení: ukazují nebo blokují cestu a současně vysvětlují důvod. Náš sortiment zahrnuje: • Indikátory: indikátory vlhkosti, otřesů a převrácení jsou pojistkou pro příjemce citlivého zboží. Pokud indikátory ukazují varování nebo manipulaci, měl by odmítnout převzetí. Indikátory teploty zajišťují dodržování logistiky chladicího řetězce.

 • Černožlutá výstražná páska označuje trvalé překážky a nebezpečná místa, jako jsou schody nebo hrany.

 • Červenobílá výstražná páska je předepsána pro dočasné překážky a nebezpečná místa k ohrazení, například v případě výkopových jam nebo nebezpečných úniků látek.

 • Výstražné lepicí pásky s potiskem pro přepravu uzavírají krabice a zásilky a informují o nebezpečí rozbití, zákazu stohování, citlivé elektronice, o tom, která strana musí být nahoře, apod. Tyto lepicí pásky jsou k dispozici také jako udržitelné papírové výstražné pásky.

 • Výstražné etikety obsahují podobné nebo dodatečné pokyny a mohou být umístěny na všech výrobcích a v jakékoli poloze.

 • Bezpečnostní pečetě nelze odstranit beze stopy. Po odstranění zanechávají na kartonu apod. zřetelné stopy, což umožňuje dodržet záruky výrobců a zajistit neporušenost dodávek.

 • Nálepky se symboly nebezpečného zboží a předepsané etikety pro různé země splňují celou řadu bezpečnostních a přepravních předpisů.


Na co dávat při používání výstražných pásek pozor?Ať už jde o zabezpečení staveniště, označení přepravovaného zboží nebo vybavení skladu v souladu s předpisy: vždy musí být používáno zákonem požadované značení a vždy by mělo být používáno užitečné značení. Vždy počítejte s tím, že lidé dělají chyby. • Dbejte na jednoznačnost. Různé údaje – například na balíku – by si neměly odporovat ani být nadbytečné. Čím více označení je použito, tím větší je pravděpodobnost, že budou ignorována.

 • Nespoléhejte se jen na varování a etikety. Zboží v obalu naplňte, vyplňte a chraňte tak, jako by mělo dojít k nejhoršímu. V případě potřeby použijte plomby a pečetě.

 • V případě obzvláště citlivých zásilek příjemce předem informujte o přijatých bezpečnostních opatřeních a o tom, čemu musí věnovat pozornost. Vyhnete se tak pozdějším sporům.

 • Provádějte školení zaměstnanců ohledně kódů na výstražných páskách, symbolů, nálepek a výsledného chování. To vás ochrání před nároky na náhradu škody a zvýší pozornost vašich zaměstnanců.


Rádi vám s výběrem poradíme. Jednoduše nás kontaktujte.