Čerpadla

V zájmu člověka a životního prostředí je u nebezpečných látek vyžadována maximální opatrnost a obezřetnost. To platí i pro vypouštění, přečerpávání a stáčení kapalin, jako např. chemikálií, kyselin nebo louhů. Zde se musí pustit do práce profesionálové – například naše speciální čerpadla, která zajišťují maximální bezpečnost při zacházení s nebezpečnými kapalinami.

V kategorii Čerpadla Vám nabízíme výrobky následujících značek: Lutz, Jessberger, PRESSOL, CEMO, EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Vlastnost
Relevance
Počet výrobků: 179

Čerpadla – elektrická, pneumatická a ručníKdyž chcete rychle a úplně vyprázdnit sud, tak ho otočíte. Alespoň teoreticky. V praxi tato metoda není zpravidla ani povolená ani se nedoporučuje. Pokud je kapalina v sudu nebezpečná pro člověka a životní prostředí, jsou lepší alternativou čerpadla od společnosti KAISER+KRAFT. S nimi je přečerpávání a stáčení z kanystrů, sudů nebo cisternových kontejnerů nejen bezpečné, ale také komfortní.Účel použití čerpadelNěkteré látky a směsi představují již v malých množstvích nebezpečí pro své okolí. Proto legislativa předepisuje uchovávání ve vhodných nádobách na nebezpečné látky a zajištění záchytnými vanami. Také přečerpávání a stáčení má přísné předpisy. Naše čerpadla splňují aktuální bezpečnostní standardy a spolehlivě zabraňují úniku byť jediné kapky. Předpokladem je, abyste se rozhodli pro správné čerpadlo. S tím Vám rádi pomůžeme.Hledání správného čerpadlaČerpání již není tak náročné jako dříve. Naše elektrické čerpací soupravy připojíte a spustíte stisknutím tlačítka. Zbytek probíhá prakticky automaticky. Ani čekat už nemusíte dlouho, o to se postará čerpané množství 80 litrů za minutu. Je to stejně pohodlné, jak to zní.Důležité je, aby čerpadlo bylo dimenzované pro čerpanou kapalinu. V našem e-shopu najdete čerpadla pro tyto kapaliny:


  • chemikálie, kyseliny a louhy

  • motorová nafta a topný olej

  • nízkoviskózní louhy, louh sodný, louh draselný, čpavková voda, kyselina mravenčí, kyselina octová

  • nízkoviskózní oleje a nafta

  • kapaliny na vodní bázi, maziva a minerální oleje


Hledání v našem e-shopu omezíte pomocí funkce filtru. Totéž platí pro provedení čerpadla. Koneckonců se musí hodit pro příslušnou nádobu.

Proto se rozlišují tyto druhy čerpadel:
  • čerpadla pro malé nádoby,

  • sudová čerpadla a

  • kontejnerová čerpadla.


Pro malé nádoby a příležitostné použití můžete sáhnout po ručně ovládaných čerpadlech. I ta dostanete v e-shopu společnosti KAISER+KRAFT, stejně jako průtokoměry pro přesné stáčení. Pro další informace o ručních čerpadlech si přečtěte náš prodejní poradce „Informace ohledně správného a bezpečného stáčení ručními čerpadly''.Další důležité vlastnostiPokud najdete čerpadla, která jsou vhodná pro příslušnou nádobu a kapalinu, podívejte se na podrobnosti, například na ponornou hloubku. Ta je vždy přizpůsobena nádobě (malá nádoba, sud, kontejner) a měla by být trochu větší než samotná nádoba, kterou chcete vyprázdnit. Kromě toho se naše čerpadla liší ve výkonu a čerpaném množství. Pokud stáčíte kapaliny s vysokou hustotou a viskozitou, vyplatí se čerpadlo s vysokým výkonem.Nejste si jistí? Zeptejte se. Rádi Vám s hledáním perfektního čerpadla pomůžeme. To platí také pro jiné příslušenství pro manipulaci s nebezpečnými látkami jako tanky a kontejnery pro bezpečné skladování, přepravní nádoby a příslušenství pro manipulaci se sudy.