Klíče na šrouby

Uvolnil se šroub? Není nic jednoduššího. U nás v e-shopu dostanete robustní a všestranné šroubováky ve všech velikostech a pro každou potřebu.

V kategorii Klíče na šrouby Vám nabízíme výrobky následujících značek: KS Tools, HAZET, VIGOR.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Délka [mm]
71
71
450
450
-
Relevance
Počet výrobků: 50

Šroubové klíče – s nimi otočíte všímJediný šroub, který nelze povolit, dokáže přerušit práci. Proto se raději připravte a objednejte si šroubový klíč. Ať otevřený nebo očkový, velký nebo malý, my máme všechny. Už žádný šroub Vás nebude zdržovat.Otevřený nebo očkový klíč?Vždy existuje několik vhodných šroubových klíčů. Pokud sedí velikost klíče, můžete si vybrat z různých tvarů – například otevřený nebo očkový klíč:  • Otevřený klíč, resp. stranový klíč: Otevřený tvar je praktický obzvlášť tehdy, když je k dispozici málo místa.

  • Očkový klíč: Umožňuje vysoký přenos síly a méně sklouzává. Předpokladem je dobrý přístup ke šroubu nebo matici.


Obě varianty dostanete u společnosti kaiserkraft i ve dvojitém provedení. Máte tak dva různé šroubové klíče v jednom. A jestli se nemůžete rozhodnout mezi očkovým a otevřeným provedení, vezměte si jednoduše očkoplochý klíč.Vyšší flexibilita s ráčnami, nástrčnými klíči a stavitelnými klíčiChcete pouze jeden typ nářadí pro velké množství šroubů? I to je možné, například se stavitelným klíčem. U tohoto klíče je možné zcela jednoduše přestavit velikost otevření, resp. vidlice. Alternativou je nástrčný klíč s bity. Naproti tomu očkové klíče s ráčnou umožňují rychlou změnu směru. Tím odpadá nepohodlné přestavování.Tyto a některé další šroubové klíče u nás naleznete v různých velikostech. A z různých materiálů, jednotlivě nebo v praktické sadě. Totéž platí pro další ruční nářadí jako kleště nebo zástrčné klíče, zapomenout nelze ani na bity a nástrčné ořechy a rovněž pracovní rukavice pro pohodlnou práci. Naše praktické sady nářadí jsou ideální pro základní vybavení.Kam to všechno uložíte? Doporučujeme pracovní stůl, dílenský pult nebo – pro všechny, kteří jsou při práci hodně na cestách – nástrojový vozík.Malý tip na závěr: Na děrovaných stěnách můžete šroubové klíče zavěsit tak, že máte hned po ruce tu správnou velikost.