Nádoby na odpad a popelníky

Dělají vám starosti nedopalky cigaret a odpad před vaší budovou? S nádobami na odpad a popelníky od KAISER+ KRAFT s nimi zatočíte raz dva. Vyberte si nádobu na odpad od značek Hailo, Rubbermaid, EUROKRAFT, rothopro či Justrite.

V kategorii Nádoby na odpad a popelníky Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, FLORA, PROCITY, Rubbermaid, eurokraft pro, Kongamek, Gmöhling, Justrite, helit, rothopro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 315

Nádoby na odpad a venkovní popelníkyNení nad to strávit pracovní pauzu na čerstvém vzduchu. Nenechte si ji kazit zbytečným nepořádkem.Raději si u KAISER+KRAFT vyberte správnou nádobu na odpad. Ať už hledáte pouze držák na pytle, který snadno postavíte do rohu, kde nebude překážet, ale stále bude při ruce? Či snad dáváte přednost velkoobjemové nádobě na odpad? U nás tu pravou pro vaše venkovní prostory jistě najdete.Potřebujete vybavit kuřácký koutek? KAISER+KRAFT nabízí ohnivzdorné popelníky do každého prostředí. Převažují ve vaší společnosti nekuřáci? Potom jistě ocení nenápadný nástěnný popelník, který můžete schovat do koutku.Štíhlý sloupkový popelník zase oceníte ve vstupních oblastech do společnosti a pokud je vaše kuřárna vystavená rozmarům počasí, jistě oceníte stojanový popelník se stříškou.Kombinovaný popelník je pak ideální, pokud nemáte prostor na oddělenou nádobu na odpad.Se správnými nádobami na odpad je třídění hračkaS nádobami na tříděný odpad budou Vaši zaměstnanci hned vědět, kam s papírem i plastem. Podvozky s koly vám zase usnadní likvidaci.Pořádáte ve svém okolí úklidové akce? Využijte našich sběrných vozíků a kleštiny na odpad. Vaše okolí bude jak ze škatulky obratem a hlavně bez bolestí zad.