Kbelíky

Kbelíky jsou zapotřebí vždy. Ať už jde o profesionály v oblasti úklidu, potravinářské techniky nebo řemeslníky. Koneckonců nic se nevyrovná univerzální nádobě, a to nejen při úklidu. V této kategorii naleznete plastové kbelíky s víkem nebo bez něj, potravinářské nebo nehořlavé kbelíky z plastu, ušlechtilé oceli nebo ocelového plechu – a samozřejmě veškeré úklidové pomůcky pro provoz a řemeslo.

V kategorii Kbelíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Vikan, eurokraft basic, Vermop.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 14

Kbelík: naprostá samozřejmostPokud chcete mít čistou firmu, potřebujete kbelíky. Plastové kbelíky, kbelíky s víkem nebo kbelíky z ušlechtilé oceli však nejsou pouze úklidovým náčiním. Tyto nádoby jsou také vždy připraveny k použití jako přenosné pomůcky pro udržování pořádku a dávkování.Jaké druhy kbelíků existují?Nejen náš výběr ukazuje, že od kbelíků můžete očekávat mnohem více než jen spolehlivé úklidové pomůcky. Díky použitému materiálu a mnoha doplňkům zastanou kbelíky překvapivě mnoho úkolů v provozu a řemesle:  • Ocelové kbelíky jsou nehořlavé a kromě kapalin a pevných látek do nich lze nasypat také popel, dokud nevychladne a nebude připraven k likvidaci.

  • Kbelíky s víky různých velikostí „dávkují'' nejrůznější kapaliny a produkty. Jsou ideální pro efektivní skladování: s víky je lze stohovat, bez víka je lze vkládat do sebe.

  • Pokud jsou kbelíky vhodné pro potraviny, používají se v komerčních kuchyních nebo pro catering. Uchovávají připravené potraviny a přísady, lze v nich skladovat krmivo ve stájích a při péči o zvířata a mnoho dalšího.

  • Úklidové kbelíky s výlevkou, odkladačem nebo ždímacím zařízením tvoří silný tým s mopem nebo pomůckami pro mytí oken.


Jak používat kbelíky při úklidu?Čtyřbarevný kód hygienického úklidu: Abyste zabránili křížové kontaminaci, používejte pro různé úklidové práce různé úklidové pomůcky a různě barevné kbelíky. Obecně platí, že profesionálové volí plastové kbelíky v jasných základních barvách. V těchto barvách jsou k dispozici rovněž čisticí hadříky, lopatky apod.  • Pro sanitární zařízení vysoce citlivá na hygienu, jako jsou toalety, zvolte hranaté nebo kulaté kbelíky z plastu v červené barvě.

  • Umývárny a umývací prostory mimo toalety se čistí pomocí žlutých kbelíků o objemu 25 litrů nebo jiném.

  • Kuchynězelený kód. Tato barva se doporučuje také pro prostory, kde se používají dezinfekční prostředky, například v pečovatelských službách.

  • Modré plastové kbelíky a úklidové náčiní jsou vyhrazeny pro kanceláře a hygienicky nezávadné povrchy.


Abyste zabránili jakémukoli přenosu zárodků, umístěte kbelíky a úklidové pomůcky v konkrétních prostorách na samostatné úklidové vozíky.To se samozřejmě vyplatí pouze v případě, že jsou vaše úklidové pomůcky určeny pro více než jen několik metrů čtverečních v dané kategorii. V opačném případě se ujistěte, že je s úklidovými pomůckami při úklidu manipulováno odděleně a že jsou po skončení úklidu skladovány odděleně.Hygiena v kanceláři nebo pořádek a čistota na pracovišti jsou komplexní, ale ne komplikované. Potřebujete jen správné produkty, několik odborných rad a možná i pomoc s výběrem vybavení. S tím vám rádi pomůžeme. Stačí nás kontaktovat.