Stolové vozíky

Naše univerzální talenty: stolové vozíky jako pojízdná dílna. Vejdou se všude, jsou obratné a lehké, robustní, mají dlouhou životnost, mnoho úložných prostorů a dostatečnou odkládací plochu. Rozsáhlá výbava pak umožní řádný tuning vašeho stolového vozíku. Styling a performance pro váš nový dopravní prostředek v dílně.

V kategorii Stolové vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, HelgeNyberg, Rubbermaid, ZARGES, Gmöhling, RAU.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 208

Vaše nové univerzální talenty: stolové vozíkyStolové vozíky představují v oblasti přepravních zařízení a vozíků multifunkční výrobky. Jako pojízdné dílenské stoly jsou například nepostradatelné v mnoha oblastech montáže, protože je lze rychle a snadno přemisťovat z jednoho pracoviště na druhé a nabízejí prostor i bezpečné úložné prostory pro potřebný materiál a zařízení. Ideální je, když stolové vozíky doplňují pevné pracovní stoly. V některých provozech se však pevná pracoviště již vůbec nezřizují, protože jejich akční rádius je často omezený. Místo toho se můžete spolehnout na stolové vozíky a přepravní vozíky pro mobilní použití. V takových případech byste však měli dbát na to, abyste používali stolové vozíky, které mohou díky snižovatelným podvozkům i nadále nabízet pohodlí pevného pracovního stolu.A jaké vybavení je k dispozici pro naše stolové vozíky?Pokud jde o vybavení a příslušenství pro stolové vozíky, u nás máte na výběr z mnoha možností. Všechny modely jsou obecně vyráběny z robustních materiálů s dlouhou životností, jako je ocelový plech, desky z překližky Multiplex nebo plasty, pohyblivost zajišťují řiditelná celopryžová kola se systémy brzd. Kromě sortimentu montážních pomocných vozíků s jednoduchou konstrukcí však existuje velké množství dodatečných možností vybavení:  1. Vanové police nepropustné pro kapaliny a police s protiskluzovými povrchy umožňují čistou a bezpečnou práci.

  2. V případě potřeby jsou na výběr stolové vozíky se skříňovými vložkami a zásuvkami, přičemž uzamykatelné prvky zde zajišťují bezpečné uskladnění cenného nářadí a přístrojů.

  3. Pro zásobu drobných a hromadně vyráběných součástí jsou inteligentním řešením vozíky s integrovanými přepravkami s viditelným obsahem.

  4. Kabely, nářadí a další pracovní materiály naleznou své místo pro odborné uskladnění na systémech děrovaných plechů.

  5. Aby byla zaručena ergonomická práce, jsou k dispozici také stolové vozíky s výškově přestavitelnými pracovními deskami. Bez problémů je tak možné optimální nastavení pro každou tělesnou výšku.

  6. Nosnost stolových vozíků je až 500 kg.


Díky tomuto výběru vám nabízíme výkonné stolové vozíky nejvyšší kvality pro každou oblast použití ve vaší firmě. A který byste si přáli vy?Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Balíkové váhy | Popruhy | Pryžové rohože | Ruční zdvižné vozíky | Podložky ESD | Lékárnička | Ventilátory LISTA