800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Barva
Šířka
Šířka dveří max.
Velikost ok
Výška
Výška dveří
 

Ochranné mřížky

Bezpečnostní plot nebo ochranná mříž je u běžících strojů a zařízení nepostradatelným prvkem pro ochranu osob a zařízení. Ať už se jedná o flexibilní mřížkovou dělicí stěnu nebo pevně nainstalovanou ochrannou mříž pro stroje – zde zaručeně najdete ten správný model!
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
| | |
Axelent - Rohový prvek CONTOUR 90°
pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD CLASSIC
bez DPH
od 8.990,-
Axelent - Nosný sloupek
pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD LITE
bez DPH
od 1.490,-
bez DPH
od 2.440,-
bez DPH
od 7.990,-
Axelent - Stojan
pro systém dělicích stěn X-STORE
bez DPH
od 690,-
Axelent - Stojan pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD CLASSIC
zinkově žlutá, vzdálenost od země 100 mm
bez DPH
od 1.470,-
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
Ochranné mříže pro optimální rozdělení prostoru
Ochranné mříže, prefabrikované prostory a dělicí stěny nabízejí optimální rozčlenění prostoru ve firmách, které odpovídá komplexním požadavkům na bezpečnost. Zde v e-shopu naleznete systémy pro rozdělení prostoru, které toto zařízení provozu umožní s atraktivním poměrem ceny a kvality. KAISER+KRAFT již dlouhá léta poskytuje řešení pro firmy od vybraných výrobců a dodavatelů, která vyhoví nejvyšším firemním nárokům. Všestranná funkčnost těchto systémů pro rozdělení prostoru je zřejmá již na první pohled. Pro obzvláště snadnou ochranu osob a zařízení představují praktické řešení přenosné ochranné mříže, jako je například mřížková dělicí stěna. Součástí nabídky jsou rovněž pevně instalované dělicí stěny a ochranné mříže pro stroje, které lze namontovat do výšky člověka nebo až po strop. Při vybavení speciálním bezpečnostním sklem umožňují dělicí systémy volný průhled, což v neposlední řadě prospívá světelným podmínkám v interiéru. Kompletní prefabrikované prostory navíc nabízejí spolehlivou ochranu proti prachu pro citlivá technická zařízení a stroje.

Ochranné mříže – rychlá instalace a snadná demontáž
Oproti rozsáhlým systémům pro rozčlenění prostoru s plnou konstrukcí jsou v případě nutnosti přechodného uskladnění vhodnější mobilní ochranné mříže díky jejich rychlé montáži a demontáži. Jednotlivé mříže stačí umístit jen v případě potřeby a poté mohou být opět uklizeny. Díky tomu bude k dispozici dostatek prostoru pro všechny práce v době, kdy není zapotřebí žádná dodatečná ochrana. Tyto dělicí systémy umožňují optimální reakci také na změnu vozového parku nebo nové zařízení pracovišť. Ochranné mříže jsou vyráběny z oceli s práškovým vypalovaným lakem, v pozinkovaných provedeních a dalších variantách. Objednejte si kvalitní systémy pro rozdělení prostoru nyní online s minimální zárukou 3 roky a využijte výhod dobře uspořádaného výběru příslušenství a dalších přístavných prvků.
Porovnání výrobků