800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Značka
Barva
Šířka
Šířka dveří max.
Velikost ok
Výška
Výška dveří
 

Ochranné mřížky

Bezpečnostní plot nebo ochranná mříž je u běžících strojů a zařízení nepostradatelným prvkem pro ochranu osob a zařízení. Ať už se jedná o flexibilní mřížkovou dělicí stěnu nebo pevně nainstalovanou ochrannou mříž pro stroje – zde zaručeně najdete ten správný model!
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
| | |
Axelent - Rohový prvek CONTOUR 90°
pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD CLASSIC
bez DPH
od 8.990,-
Axelent - Nosný sloupek
pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD LITE
bez DPH
od 1.490,-
bez DPH
od 2.440,-
bez DPH
od 7.990,-
Axelent - Stojan
pro systém dělicích stěn X-STORE
bez DPH
od 690,-
Axelent - Stojan pro ochrannou mříž pro stroje X-GUARD CLASSIC
zinkově žlutá, vzdálenost od země 100 mm
bez DPH
od 1.470,-
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
Ochranné mříže pro optimální rozdělení prostoru
Ochranné mříže, prefabrikované prostory a dělicí stěny nabízejí optimální rozčlenění prostoru ve firmách, které odpovídá komplexním požadavkům na bezpečnost. Zde v e-shopu naleznete systémy pro rozdělení prostoru, které toto zařízení provozu umožní s atraktivním poměrem ceny a kvality. KAISER+KRAFT již dlouhá léta poskytuje řešení pro firmy od vybraných výrobců a dodavatelů, která vyhoví nejvyšším firemním nárokům. Všestranná funkčnost těchto systémů pro rozdělení prostoru je zřejmá již na první pohled. Pro obzvláště snadnou ochranu osob a zařízení představují praktické řešení přenosné ochranné mříže, jako je například mřížková dělicí stěna. Součástí nabídky jsou rovněž pevně instalované dělicí stěny a ochranné mříže pro stroje, které lze namontovat do výšky člověka nebo až po strop. Při vybavení speciálním bezpečnostním sklem umožňují dělicí systémy volný průhled, což v neposlední řadě prospívá světelným podmínkám v interiéru. Kompletní prefabrikované prostory navíc nabízejí spolehlivou ochranu proti prachu pro citlivá technická zařízení a stroje.

Ochranné mříže – rychlá instalace a snadná demontáž
Oproti rozsáhlým systémům pro rozčlenění prostoru s plnou konstrukcí jsou v případě nutnosti přechodného uskladnění vhodnější mobilní ochranné mříže díky jejich rychlé montáži a demontáži. Jednotlivé mříže stačí umístit jen v případě potřeby a poté mohou být opět uklizeny. Díky tomu bude k dispozici dostatek prostoru pro všechny práce v době, kdy není zapotřebí žádná dodatečná ochrana. Tyto dělicí systémy umožňují optimální reakci také na změnu vozového parku nebo nové zařízení pracovišť. Ochranné mříže jsou vyráběny z oceli s práškovým vypalovaným lakem, v pozinkovaných provedeních a dalších variantách. Objednejte si kvalitní systémy pro rozdělení prostoru nyní online s minimální zárukou 3 roky a využijte výhod dobře uspořádaného výběru příslušenství a dalších přístavných prvků.
Porovnání výrobků