800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Délka plošiny
Materiál
Pracovní výška
Šířka plošiny
Výška plošiny
 

Pracovní plošiny

Udělejte si při práci pohodlí - na pracovní plošině můžete bezpečně stát a provádět práce v malé výšce. Skvělá alternativa ke schůdkům.
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky
| | |
bez DPH
od 19.700,-
bez DPH
od 15.600,-
QUIPO - Modulový systém plošin
prodloužení plošiny dlouhé
bez DPH
od 22.900,-
QUIPO - Modulový systém plošin
prodloužení plošiny krátké
bez DPH
od 13.300,-
bez DPH
od 15.400,-
Hliníková pracovní plošina
sklopná, s bezpečnostním zajištěním
bez DPH
3.990,-
Nové
bez DPH
7.530,-
Nové
bez DPH
1.590,-
Bylo nalezeno 14 výrobek/-ků/-ky

Pracovní plošiny – bezpečně a stabilní stání bez závratě


Při delší práci ve výšce by se měl zaměstnanec cítit vždy bezpečně. Pracovní plošiny jsou proto s oblibou používány při obsluze, údržbě a kontrole strojů. Pracovní plošiny jsou delší a širší verzí schůdků. I když na nich člověk nestojí v závratné výšce, široká pracovní plocha má pro zaměstnance velkou výhodu - bezpečné stání na stabilní široké plošině. To je důležité především v případě, že zároveň pracují s těžkými a neskladnými předměty. Pro dobrou protiskluzovost v každém prostředí si u našich plošin můžete vybrat mezi různými povrchy.Který povrch je nejvhodnější?Okolní prostředí hraje důležitou roli také při výběru povrchu pracovní plošiny. Právě při malířských pracích nebo ve strojírenství mohou kapaliny jako laky a oleje vést ke zvýšenému riziku uklouznutí. Doporučujeme vám proto cíleně zvolit vhodný povrch pracovní plošiny. Níže si můžete přečíst o výhodách různých variant:  • Strukturovaná deska: překližková deska je mimořádně robustní a může být použita pro nejrůznější účely ve skladu a provozu.

  • Rýhovaná pryž: protiskluzovost je s rýhovanou pryží zaručena. I při rychlém pohybu bude plošina stále bezpečná.

  • Mřížkový rošt: kapaliny mohou odtékat a nehromadí se na povrchu. Tím se snižuje riziko uklouznutí.

  • Rýhovaný hliník: rýhovaný vzor na povrchu zajišťuje protiskluzovou funkci. Pracovní plošiny z hliníku můžete díky nízké hmotnosti snadno přemisťovat.


Které varianty nabízíme?Protože chceme dostát ergonomickým nárokům, nabízíme vám s našimi pracovními plošinami EUROKRAFT výškově přestavitelné modely. Každý pracovník tak bude moct pracovat v optimální výčce. S pracovními plošinami QUIPO vám kromě toho nabízíme možnost individuálních kombinací plošinových modulů. Vedle modulů s možností práce na schodech existují prodloužení plošin a rohové moduly. To vám umožní rychle reagovat na různé pracovní a prostorové požadavky. Všechny pracovní plošiny jsou k dispozici v různých pevných výškách, resp. rozsahu přestavování výšky, šířkách a délkách, podle níchž zde můžete nastavit filtr pro vyhledání vhodného produktu.

Porovnání výrobků