800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Výběr značky

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Značka
Šířka plošiny
Výška plošiny
Délka plošiny
 

Pracovní plošiny

Udělejte si při práci pohodlí - na pracovní plošině můžete bezpečně stát a provádět práce v malé výšce. Skvělá alternativa ke schůdkům.
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 16 výrobek/-ků/-ky

Pracovní plošiny – bezpečně, bez závrati, stabilně.Kdo musí delší dobu vykonávat práce ve výšce, ten by se měl při práci cítit bezpečně. Pracovní plošiny jsou proto s oblibou používány při obsluze, údržbě a kontrole strojů. V porovnání se schůdky jsou pracovní plošiny jsou delší a především širší. A i když se člověk nenachází v závratné výšce, široká pracovní plocha je velkou výhodou: zaměstnanci stojí pohodlně oběma nohama pevně na plošině. To je důležité především v případě, že zároveň pracují s těžkými a neskladnými předměty. Pro dobrou protiskluzovost v každém prostředí jsou naše pracovní plošiny opatřeny různými povrchy.Který povrch je nejvhodnější?Okolní prostředí hraje důležitou roli také při výběru povrchu pracovní plošiny. Právě při malířských pracích nebo ve strojírenství mohou kapaliny jako laky a oleje vést ke zvýšenému riziku uklouznutí. Doporučujeme vám proto cíleně zvolit vhodný povrch pracovní plošiny. Níže vám představíme výhody daných variant.  • Strukturovaná deska: překližková deska je mimořádně robustní a může být použita pro nejrůznější účely ve skladu a provozu.

  • Rýhovaná pryž: protiskluzovost je s rýhovanou pryží zaručena. I při rychlém pohybu budete s tímto materiálem bezpečně stát.

  • Mřížkový rošt: kapaliny mohou odtékat a nehromadí se na povrchu. Tím se snižuje riziko uklouznutí.

  • Rýhovaný hliník: rýhovaný vzor na povrchu zajišťuje protiskluzovou funkci. Pracovní plošina z hliníku může být díky své nízké hmotnosti také snadno přemisťována.


Které varianty jsou nabízeny?Protože chceme dostát ergonomickým nárokům, nabízíme vám s našimi pracovními plošinami EUROKRAFT výškově přestavitelné modely. Výškové rozdíly Vašich zaměstnanců tak mohou být snadno vyrovnány. S pracovními plošinami QUIPO Vám kromě toho nabízíme možnost individuálních kombinací plošinových modulů. Vedle modulů s možností práce na schodech existují prodloužení plošin a rohové moduly. To vám umožní rychle reagovat na různé pracovní a prostorové požadavky. Modulární varianta se obzvlášť dobře hodí pro malířské práce a jako montážní plošina, protože poskytuje obzvláště vysokou stabilitu. Všechny pracovní plošiny jsou k dispozici v různých pevných výškách, resp. rozsazích přestavování výšky, šířkách a délkách, podle kterých zde můžete nastavit filtr pro vyhledání vhodného produktu.Tip: Než se rozhodnete pro produkty stoupací techniky, proveďte přesné porovnání. Práce na plošině je vždy bezpečnější než práce na žebříku. Pro práce ve velké výšce jsou kromě toho vhodná také lešení.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků