Pracovní plošiny

Udělejte si při práci pohodlí - na pracovní plošině můžete bezpečně stát a provádět práce v malé výšce. Skvělá alternativa ke schůdkům.

V kategorii Pracovní plošiny Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, MUNK, KRAUSE, Altrex, Layher, Telesteps.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 18

Pracovní plošiny – bezpečně, bez závrati, stabilně.Kdo musí delší dobu vykonávat práce ve výšce, ten by se měl při práci cítit bezpečně. Pracovní plošiny jsou proto s oblibou používány při obsluze, údržbě a kontrole strojů. V porovnání se schůdky jsou pracovní plošiny jsou delší a především širší. A i když se člověk nenachází v závratné výšce, široká pracovní plocha je velkou výhodou: zaměstnanci stojí pohodlně oběma nohama pevně na plošině. To je důležité především v případě, že zároveň pracují s těžkými a neskladnými předměty. Pro dobrou protiskluzovost v každém prostředí jsou naše pracovní plošiny opatřeny různými povrchy.Který povrch je nejvhodnější?Okolní prostředí hraje důležitou roli také při výběru povrchu pracovní plošiny. Právě při malířských pracích nebo ve strojírenství mohou kapaliny jako laky a oleje vést ke zvýšenému riziku uklouznutí. Doporučujeme vám proto cíleně zvolit vhodný povrch pracovní plošiny. Níže vám představíme výhody daných variant.  • Strukturovaná deska: překližková deska je mimořádně robustní a může být použita pro nejrůznější účely ve skladu a provozu.

  • Rýhovaná pryž: protiskluzovost je s rýhovanou pryží zaručena. I při rychlém pohybu budete s tímto materiálem bezpečně stát.

  • Mřížkový rošt: kapaliny mohou odtékat a nehromadí se na povrchu. Tím se snižuje riziko uklouznutí.

  • Rýhovaný hliník: rýhovaný vzor na povrchu zajišťuje protiskluzovou funkci. Pracovní plošina z hliníku může být díky své nízké hmotnosti také snadno přemisťována.


Které varianty jsou nabízeny?Protože chceme dostát ergonomickým nárokům, nabízíme vám s našimi pracovními plošinami EUROKRAFT výškově přestavitelné modely. Výškové rozdíly Vašich zaměstnanců tak mohou být snadno vyrovnány. S pracovními plošinami Vám kromě toho nabízíme možnost individuálních kombinací plošinových modulů. Vedle modulů s možností práce na schodech existují prodloužení plošin a rohové moduly. To vám umožní rychle reagovat na různé pracovní a prostorové požadavky. Modulární varianta se obzvlášť dobře hodí pro malířské práce a jako montážní plošina, protože poskytuje obzvláště vysokou stabilitu. Všechny pracovní plošiny jsou k dispozici v různých pevných výškách, resp. rozsazích přestavování výšky, šířkách a délkách, podle kterých zde můžete nastavit filtr pro vyhledání vhodného produktu.Tip: Než se rozhodnete pro produkty stoupací techniky, proveďte přesné porovnání. Práce na plošině je vždy bezpečnější než práce na žebříku. Pro práce ve velké výšce jsou kromě toho vhodná také lešení.