PETRA

Kancelářský nábytek nejvyšší kvality – kompletní kancelář PETRA
Série kancelářského nábytku Petra – robustní a moderní. Kompletní kancelář s 5 součástmi dokáže kompletně vybavit každé pracoviště. Lze ji kdykoli rozšířit, série kancelářského nábytku poroste s novými potřebami kanceláře.

Vaše filtry
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Výška [mm]
570
570
1851
1851
-
Série kancelářského nábytku Petra – 5dílná kompletní kancelář jako BASE
Série kancelářského nábytku Petra může být objednána jako 5dílná kompletní kancelář a patří proto do poctivé skupiny BASE. K sérii patří psací stůl s podstavcem s nohami ve tvaru C a deskou o tloušťce 25 mm, pojízdný kontejner s přihrádkou na materiál z plastu, kompletně lepený a s uzamykatelnou zásuvkou, regál, který umožňuje rychlou montáž pomocí pouhých čtyř šroubů, skříň na pořadače s otočnými dveřmi a kancelářská otočná židle se sedákem pro meziobratlové ploténky a s prodyšným síťovaným opěradlem. Většina sérií kancelářského nábytku neobsahuje žádnou kancelářskou židli, avšak se sérií kancelářského nábytku Petra získáte skutečně kompletní kancelář, ve které můžete ihned zaujmout místo. Výšku sedáku otočné židle lze nastavit a židle je vybavena mechanikou s permanentním kontaktem. Tyto ergonomické výhody umožňují zdravé sezení na pracovišti. Kompletní kancelář si můžete objednat buď s nábytkem ve světle šedé barvě, nebo s javorovým dekorem.

Špičková série kancelářského nábytku Petra
Série kancelářského nábytku Petra obsahuje kvalitní produkty s dlouhou životností, které přesvědčují stabilitou a velmi dobrým poměrem ceny a kvality. I když kancelářský nábytek musí být často rozebírán a opět sestavován, dokáže tomuto většímu namáhání odolat. S kancelářským nábytkem Petra se tedy můžete několikrát přestěhovat, aniž by přitom materiál utrpěl škody. Rozměry jednotlivých kusů nábytku jsou pevné a nelze vybírat z žádných alternativních rozměrů. Rozměry jsou proto dokonale vzájemně sladěné. Tímto způsobem získáte s jednotlivými součástmi ze série kancelářského nábytku Petra opticky atraktivní celkový vzhled, který naše série BASE slibují. Nabízená kancelář kromě toho může být kdykoli rozšířena o další jednotlivé součásti. Stěhování nábytku do větších kancelářských prostor tak nestojí nic v cestě.