800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Materiál
Nosnost při 4 km/h
Profil obručí
Provedení
Průměr kola
 

Pneumatiky

Naše pneumatiky jsou mistry v přizpůsobení, protože jim nevadí ani větší nerovnosti podlahy. Díky velmi dobrému tlumení a nízkému valivému odporu se výborně hodí pro přepravu těžkého zboží na špatném podkladu. A ano, naše pneumatiky samozřejmě také šetří podlahu.
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
| | |
Pneumatika na ráfku z ocelového plechu
kolo - Ø x šířka 210 x 65 mm
bez DPH
od 930,-
Pneumatika na ráfku z ocelového plechu
kolo - Ø x šířka 260 x 85 mm, profil obruče, drážka
bez DPH
od 1.280,-
Pneumatika na ráfku z ocelového plechu
kolo - Ø x šířka 260 x 85 mm, profil obruče, blok
bez DPH
od 1.260,-
Pneumatika na ráfku z ocelového plechu
kolo - Ø x šířka 200 x 50 mm
bez DPH
od 640,-
Pneumatika
kolo s 1dílným diskem z ocelového plechu
bez DPH
od 620,-
Pneumatika
kolo s 1dílným prohloubeným diskem z ocelového plechu
bez DPH
od 1.210,-
Rady pro nákup zboží v kategorii Pneumatiky
Bylo nalezeno 6 výrobek/-ků/-ky
Pneumatiky – dokonalé jízdní vlastnosti pro dopravu
Pneumatiky jsou profesionálním řešením pro přepravu těžkého zboží. Vzduchem plněné obruče vyrovnávají rušivé nerovnosti podkladu a umožňují tak plynulý průběh dopravy. Pneumatiky se velmi dobře hodí i v případě špatného podkladu, protože díky jejich přizpůsobení se tvaru vozovky je patrný pouze nízký valivý odpor. Vzduchem plněná kola kromě toho zajišťují optimální tlumení proti nárazům. Další výhodou je, že jsou tato kola díky vzduchovému polštáři velmi šetrná vůči podlahám. U pneumatik je vzduch v duši pod tlakem, díky čemuž dokáže unést vozidlo, resp. zátěž. Tlak vzduchu je směrodatný pro to, jakou nosnost daná pneumatika má. Nosnost se snižuje spolu s klesajícím tlakem vzduchu, což vede k tomu, že se dopravní přístroj hůře pohybuje a unese menší zátěž. Proto doporučujeme pravidelně kontrolovat tlak vzduchu a v případě potřeby pneumatiky dohustit.

Obruče pro Vaše požadavky v provozu
U KAISER+KRAFT naleznete pneumatiky pro každou potřebu. Díky tomu budete moci rychle opět zprovoznit poškozené přístroje a nemusíte trpět žádný výpadek výroby. Kola jsou namontována na leskle pozinkovaných discích z ocelového plechu. Dvojitá kuličková ložiska zajišťují lehký chod obruče a snadné manévrování s dopravním vozíkem. Pro osu i pro upevnění kola jsou použity výhradně kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost obručí. Navíc si můžete vybrat mezi drážkovaným a blokovým vzorkem pneumatiky. Velikost sahá od 200 x 50 mm (průměr x šířka kola) až po 260 x 85 mm. Pneumatiky mohou být používány ve vnitřních i venkovních prostorách. Na vyžádání lze dodat rovněž jiná vrtání náboje, polyamidová kluzná ložiska, různé velikosti kol s plastovými disky a další varianty obručí. V případě dotazů jsou Vám k dispozici různé kontaktní možnosti. Pokud pro Vás pneumatiky nejsou to pravé, podívejte se jednoduše do rubriky kola, kde jistě naleznete vhodnou alternativu.
Porovnání výrobků