Odpadkové koše pro venkovní prostory

Všechno ve firmě má své místo, což samozřejmě platí i pro odpady. A aby bylo vždy uklizeno a čisto také venku, doporučujeme vám naše odpadkové koše pro venkovní prostory: otevřené nebo uzavřené nádoby na odpad, s popelníkem, stříškou nebo vnitřní nádobou, z kovu, plastu nebo dřeva. U nás zaručeně naleznete ten pravý odpadkový koš pro čistý venkovní prostor a uklizený firemní areál – ale také všechny potřebné tipy a triky na téma pořádku ve venkovních prostorách.

V kategorii Odpadkové koše pro venkovní prostory Vám nabízíme výrobky následujících značek: VAR, PROCITY, Rubbermaid.

Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 86

Nádoby na odpad pro venkovní prostoryOdpadky nemají na reprezentativním venkovním prostranství co dělat, ale místo pro jejich likvidaci je nezbytné. S dostatečným množstvím odpadkových košů pro venkovní prostory výrazně zvýšíte kvalitu pobytu. A zároveň přispějete k vylepšení vaší image. Vyberte si nyní z našeho širokého sortimentu!Čím vynikají nádoby na odpad pro venkovní prostory?Vítr, povětrnostní podmínky a zub času: systémy pro likvidaci odpadu pro venkovní prostory musí vydržet mnohé. A ne jen jednu sezonu. Na to jsou ideálně připraveny venkovní odpadkové koše pro montáž na stěnu nebo k postavení na zem: • Odolný pozinkovaný ocelový plech (minimálně u vnitřní nádoby) snižuje nebezpečí požáru při vhazování horkých/hořících cigaret

 • Pevné ukotvení díky spodním deskám nebo možnostem montáže na stěnu a sloupky

 • Velké vhazovací otvory pro různé druhy odpadu a malé otvory, které signalizují, že do nich nepatří žádný velký odpad

 • Kryty na ochranu proti vlhkosti

 • Odtok vody a vlhkosti

 • Uzamykatelná zařízení pro vyjmutí nádoby s jednoduchými vyprazdňovacími mechanismy

 • Rozmanitá provedení pro každou úpravu venkovních prostor a vizuální efekt


Jak vybrat nádoby na odpad pro venkovní prostory? 1. Počet: Čím více nádob na odpad, tím lépe. Ve venkovních prostorách je v rozumných odstupech umístěte u všech vchodů a východů a na místech, kde se lidé mohou zdržovat, jako jsou lavičky, parkoviště a vycházkové cesty.

 2. Velikost: Čím větší odpadkový koš, tím méně často jej musíte vyprazdňovat. Odpadky však mohou produkovat zápach a velká nádoba nemá vizuální nebo funkční smysl všude. Čím blíže se venkovní nádoba na odpad nachází k reprezentativním prostorám, tím nenápadnější a menší by měla být.

 3. Montáž: Nádoby na odpad k postavení potřebují nejen odpovídající prostor na zemi, ale měly by mít kolem sebe také dostatek místa pro pohodlné vhazování a vyprazdňování odpadu. Venkovní odpadkové koše pro montáž na stěnu jsou v tomto ohledu flexibilnější – lze je namontovat i na sloupek, ovšem zase na úkor kapacity.

 4. Funkčnost: Pokud chcete optimalizovat cyklus likvidace odpadu, důležitým prvkem jsou odpadkové koše s možností třídění odpadu. Patří však mezi největší varianty. Vhodnou kombinaci jinak představují popelníkové prvky, ačkoli samostatné popelníky působí decentněji a jsou často také bezpečnější.

 5. Vzhled a design: Výběr provedení je obrovský. Nádoby na odpad pro venkovní použití vyrobené z plastu nejsou tak atraktivní jako venkovní odpadkové koše ze dřeva nebo ušlechtilé oceli. Díky výrazným barvám je však lze nejrychleji identifikovat jako místo pro vyhazování odpadků. Jinak je vhodné jakékoli řešení, které se hodí do vašich venkovních prostor.

 6. Odpadky: Do odpadkového koše vedle piknikového stolu nebo v odpočinkovém prostoru se musí vejít mnoho obalů od potravin a nápojů. Malý otvor by zde byl kontraproduktivní. Stejně tak by nikdo nechtěl, aby se kartonové obaly vyhazovaly do odpadkového koše u vchodu do firmy.


Venkovní prostory vaší firmy jsou víc než jen otevřenou plochou. Proto jim a tématu likvidace odpadu věnujeme velkou pozornost a mnoho článků se spoustou tipů a nápadů:

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a kdykoli zodpovíme další dotazy. Stačí nás kontaktovat.