800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Materiál
Šířka
Vlastnost
 

Rohože pro mokré prostory

Bakterie a plísně nebudou mít žádnou základnu pro přežití, pokud budete používat naše rohože pro mokré prostory. K dispozici jsou různé modely pro sprchy, koupaliště a šatny.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
Protiskluzová rohož, PVC
šířka 600 mm, na bm
bez DPH
1.740,-
1.740,- / m
Protiskluzová rohož, PVC
šířka 900 mm, na bm
bez DPH
2.610,-
2.610,- / m
Protiskluzová rohož, PVC
šířka 1200 mm, na bm
bez DPH
3.490,-
3.490,- / m
Profilová rohož z PVC, na bm
pochůzná plocha z tvrzeného PVC, protiskluzová
bez DPH
od 790,-
od790,- / m
bez DPH
od 12.700,-
od1.270,- / m
bez DPH
od 1.940,-
od1.940,- / m
bez DPH
od 15.300,-
od1.530,- / m
bez DPH
od 1.660,-
od1.660,- / m
bez DPH
od 20.000,-
od2.000,- / m
bez DPH
od 2.510,-
od2.510,- / m
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
Rohože pro mokré prostory – ochrana a hygiena v oblasti chození naboso
Rohože pro mokré prostory jsou používány především v oblasti sanity a v šatnách firemních budov, bazénů a jiných sportovních zařízení. Ať už ve fitness studiu, v akvaparku, nebo na pracovišti, při úpravě Vašich mokrých zón by Vám mělo záležet na zdraví a spokojenosti zákazníků a zaměstnanců. Rohože pro mokré prostory s protiskluzovou funkcí zabraňují pádům a zraněním, otevřený povrch nechává šikovně odtékat vodu a protiskluzová spodní vrstva zajišťuje, že člověk s podlahovou rohoží neuklouzne. Náš e-shop však nabízí mnohem víc než jen odtok vody a ochranu proti uklouznutí. Antibakteriální rohože pro mokré prostory zabraňují infekcím a nenabízejí žádnou živnou půdu pro bakterie a choroboplodné zárodky. Hygiena je konec konců především v sauně, oblasti wellness a na veřejných koupalištích alfou i omegou. S vhodnými rohožemi pro mokré prostory se budete vůči vnějšímu světu prezentovat zodpovědně a ohleduplně vůči zákazníkům. Bezpečná, protiskluzová a příjemná podlahová krytina kromě toho umocňuje dobrý pocit zákazníků.

Rohože pro mokré prostory – funkční a přizpůsobitelné
Naše rohože pro mokré prostory obdržíte stejně jako průmyslové rohože v pevných rozměrech i jako metrové zboží. Právě na velkých plochách a pokrývaných cestách se hodí přesně přiříznutá metráž. Tímto způsobem dovedete návštěvníky bazénu bezpečně od vířivky ke snack restauraci, aniž by při této procházce došlo k uklouznutí. Proberte se také našim výběrem barev v e-shopu. I rohože pro mokré prostory mohou být barevně přizpůsobeny interiéru a celkovému vzhledu. Díky různým šířkám lze podlahové rohože přizpůsobit individuálním vlastnostem Vašich prostor. Kromě typických protiskluzových rohoží a antibakteriálních podlahových rohoží v našem online sortimentu v této kategorii naleznete také rohože pro pracoviště odolné vůči teplotám a korozi, které jsou rezistentní vůči chemikáliím a kyselinám v běžném množství. Tyto rohože jsou často používány také v provozu a v dílně. Také jinde, například v mycích linkách, naleznou své časté uplatnění stabilní podlahové rošty umožňující přejíždění. Výroba z kvalitních materiálů zaručuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, stabilitu a dlouhou životnost. Nákup kvalitních rohoží pro mokré prostory se vyplatí také z ekonomického hlediska. Naše informace o podlahových rohožích Vám pomohou při výběru vhodné rohože pro Váš účel použití. Kromě toho je Vám samozřejmě k dispozici také naše bezplatné poradenství. Rohože pro mokré prostory lze čistit běžnými čisticími prostředky.
Porovnání výrobků