800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Cena bez DPH

Omezit Cena bez DPH

-
Vlastnost
Šířka
Materiál
 

Rohože pro mokré prostory

Bakterie a plísně nebudou mít žádnou základnu pro přežití, pokud budete používat naše rohože pro mokré prostory. K dispozici jsou různé modely pro sprchy, koupaliště a šatny.
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky
| | |
Bylo nalezeno 10 výrobek/-ků/-ky

Rohože pro mokré prostory: uklouznutí nehrozí

Při chození naboso po mokrých a hladkých podlahách je nebezpečí úrazu velmi vysoké. Pro firemní šatny to platí stejnou měrou jako pro koupelnu u vás doma. Jako odpovědný zaměstnavatel byste měli tyto oblasti ve vaší firmě vybavit protiskluzovými rohožemi, které zabrání nechtěnému uklouznutí a i v dalších ohledech přispějí k lepšímu zdraví zaměstnanců.

Jak jsou rohože pro mokré prostory klasifikovány?

Pro optimální vybavení umýváren v provozu byste měli znát normu ČSN 51097. Tato norma rozděluje podlahové krytiny podle jejich protiskluzovosti do tří skupin hodnocení (A, B, C). Pro oblasti, ve kterých se chodí naboso a na podlaze se může vyskytovat voda, jsou tou správnou volbou rohože pro mokré prostory kategorie C.

Chcete-li zajistit ještě lepší protiskluzovou ochranu vašeho zařízení sociálních prostor, doporučujeme použít rohože stupňů A nebo B například před šatnovými lavicemi v šatně. Zajistíte tak, že vaši zaměstnanci budou moci při převlékání a oblékání vždy bezpečně stát – bez ohledu na vlastnosti podlahy.

Jaké výhody mají rohože pro mokré prostory?

Stejně jako u všech našich průmyslových rohoží dbáme i u rohoží pro mokré prostory na co nejflexibilnější možnosti přizpůsobení požadavkům v provozu. Rohože proto obdržíte v pruzích umožňujících individuální přířez. Díky speciální spodní vrstvě mnohé produkty nepotřebují dodatečné upevnění, aby zůstaly bezpečně ležet na místě.

S našimi informačními štítky pro podlahové rohože rozpoznáte speciální vlastnosti každé varianty produktu na první pohled a uvidíte rovněž, na co byste měli dát při výběru pozor.

K čemu slouží antibakteriální rohože pro mokré prostory?

Kožní plíseň a podobná onemocnění se šíří zejména tam, kde se často sprchuje nebo koupe velké množství lidí. Tento předpoklad bývá samozřejmě dostatečně naplněn i v dílně a průmyslu.

Pro efektivní zabránění šíření těchto onemocnění jsou tou pravou volbou antibakteriální rohože. Jsou opatřeny speciální vrstvou, která ničí spory a bakterie. Kromě toho tyto rohože rychle transportují vlhkost z povrchu pryč a umožňují její odtékání. Díky těmto rohožím tak nežádoucí původci chorob nemohou nalézt příznivé podmínky k životu.

Přestavujete sociální prostory a potřebujete také věšáky, uzamykatelné boxy nebo drobnosti jako šatní ramínka? Žádný problém, také tyto produkty rychle naleznete v našem sortimentu.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků