Vysavače, vysavače pro mokré vysávání

Zvláště výkonné při odstraňování prachu, nečistot a kapalin: Průmyslové vysavače jsou robustní čisticí přístroje pro komerční použití. Objevte profesionální vysavače u společnosti kaiserkraft v různých provedeních – od vysoce výkonných vysavačů na mokré a suché vysávání přes kompaktní dílenské kombinované vysavače a vysavače na jemný prach až po robustní vysavače pro každodenní použití v kanceláři.

V kategorii Vysavače, vysavače pro mokré vysávání Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kärcher, starmix, Sprintus, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 77

Profesionální průmyslové vysavače a jejich výkonnostPrůmyslové vysavače jsou univerzální a mnohem výkonnější než běžné vysavače pro soukromé účely. Vysávají nejen nečistoty a prach z koberců a tvrdých podlah, ale i stavební suť. Vysavače pro mokré vysávání si spolehlivě poradí i s kapalinami. Kombinované modely lze navíc bez větší námahy přepnout ze suchého na mokrý provoz. K usnadnění obsluhy se přístroje po dosažení maximální kapacity automaticky vypnou.Výhody profesionálních průmyslových vysavačů  • Vhodné pro velké a silně znečištěné plochy

  • Odolné, vysoce kvalitní a vhodné pro intenzivní nepřetržité používání

  • Speciální filtry umožňují vyšší čisticí výkon

  • Obratné díky kolům s lehkým chodem, delším kabelům a hadicím

  • Filtry HEPA filtrují ze znečištěného vzduchu i jemný prachDruhy průmyslových vysavačů a jejich využitíkaiserkraft nabízí několik druhů čisticích strojů na podlahu. V zásadě se rozlišují vysavače na mokré a suché vysávání a kombinované vysavače. Zatímco vysavače na mokré čištění jsou žádané především v řemeslných a dílenských provozech, vysavače pro suché vysávání se používají především k čištění podlah v kancelářských prostorech.Pro vysávání popela a jiných jemných prachů jsou vhodné průmyslové vysavače s velkou filtrační plochou a schopností. S vysavačem se speciálními filtry můžete vysát i nebezpečný a výbušný prach. Vysavače na mokré čištění jsou naopak určeny pro neutrální kapaliny a kapaliny obsahující chemikálie či olej. Speciální vysavače na třísky pak dokáží zachytit jak třísky, tak kapaliny, a jsou vhodné především do dílenských prostorů.


Pro nebezpečné odpadní materiály existují speciální průmyslové vysavače, tzv. bezpečnostní vysavače, které jsou rozděleny do tříd prachu podle normy DIN EN 60335-2-69:  • Třída prachu M: dřevo, keramika, plasty, laky, mangan

  • Třída prachu L: sádra, vápno, keramika

  • Třída prachu H: karcinogenní a kontaminované zbytky nečistot jako je azbest, olovo, nikl, křemen, plíseň nebo dehetV našich pokynech pro výběr vysavače najdete podrobné informace o tom, jak vybrat správný přístroj. Rádi vám také poradíme osobně s výběrem průmyslových vysavačů Starmix a dalších známých značek. Neváhejte nás kontaktovat.