Elektrické dopravní přístroje

Je elektromobilita přesvědčivá hlavně na dálnici? V žádném případě! V provozu vylepšují naše exkluzivní elektrické dopravní přístroje bilanci a procesy.

V kategorii Elektrické dopravní přístroje Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft pro, HelgeNyberg, MATADOR.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 39

Elektrické dopravní přístroje: Nový pohon pro vaši provozní logistikuDopravní přístroje mohou být jakkoliv obratné, ergonomické a promyšlené: Při plném zatížení a na dlouhé vzdálenosti je jejich přesun poměrně namáhavý, někdy dokonce neekonomický.V našem e-shopu však máme řešení tohoto problému: Elektrické dopravní přístroje! Elektrické dopravní přístroje doplňují naše dobře známé vozíky pro dílnu, řemeslo a průmysl o výkonný a multifunkční elektrický pohon, díky kterému se dopravní přístroje rychle a bezpečně přemisťují, aniž by se vaši zaměstnanci museli namáhat.I vy nyní můžete využívat výhod elektrických dopravních přístrojů, protože usnadňují práci vašim zaměstnancům, těžká břemena jsou přemisťována rychle, snadno a především cíleně. Únava? Přetížení? Ztráta času? To vše je minulost!
Místa použití elektrických dopravních přístrojůMísta použití elektrických dopravních přístrojů jsou stejně rozmanitá jako jejich funkce. Používají se ve skladovacích halách, dílnách, supermarketech, prodejnách nebo jednoduše v místech, kde se skladuje větší množství materiálu, jako jsou venkovní sklady nebo zóny pro dodávky. Všude usnadňují práci s těžkým zbožím a materiálem. Proč věci komplikovat, když mohou být jednoduché? Kupte si elektrické dopravní přístroje nyní!
Jaké jsou výhody a nevýhody elektrických dopravních vozíků nebo elektrických dopravních přístrojů?Většina výrobků pro elektromobilitu je koncipována pro přepravu osob. V provozech s velkým pohybem zboží se však více vyplatí elektrické dopravní vozíky nebo elektrické dopravní přístroje. Kompaktní lithium-iontové baterie v našem elektromodulu NEO poskytují dodatečnou dávku energie a usnadňují pohyb a manévrování. Kromě toho zaručují také neúnavnou obsluhu. Bez námahy lze přemístit břemena o hmotnosti až 500 kg. Pro flotilový provoz jednoduše spojte několik vozíků přes Bluetooth.V porovnání s běžnými dopravními zařízeními pro dílnu a průmysl mají elektrické verze vyšší pořizovací cenu a vyžadují pravidelné doplňování energie. Díky systému vyměnitelných baterií jsou však vždy připraveny k použití. Cena se rychle vrátí díky hladší logistice a menšímu počtu zdravotních potíží vašich zaměstnanců.
Jaké výrobky jsou k dostání?Budoucnost raději řídíme sami: Náš sortiment dopravních přístrojů s elektrickým pohonem vám nabízí neustále se rozšiřující výběr výrobků značky EUROKRAFTpro. S naší prémiovou vlastní značkou získáte hotové elektrické dopravní přístroje od plošinových, montážních a regálových až po skříňové vozíky. Díky širokému spektru použití, kvalitnímu zpracování a manévrovatelnosti jsou tyto varianty obzvláště oblíbené.S naší řadou elektrických tahačů TAKKTOR můžete přesouvat kolony vozíků a přívěsy s nákladem až 1000 nebo 2000 kilogramů – bez speciálního řidičského oprávnění, ale s maximální flexibilitou. Kromě toho najdete v našem e-shopu také speciálně vyvinuté spojovací systémy, kromě standardních čepových spojek také speciální spojky pro přepravu pojízdných kontejnerů a vozíků Corlette.
Elektrické sady pro dodatečnou montáž pro stávající dopravní vozíkyMáte již nějaký dopravní vozík? Perfektní! Naše sada pro dodatečné vybavení v podobě elektromodulu EUROKRAFTpro NEO se hodí pro většinu dopravních vozíků EUROKRAFTpro a bez větší námahy je přemění na moderní elektrické vozíky. Na jedno nabití vám vydrží až osm hodin. Který vozík se hodí? Stačí se podívat na doporučení na stránce příslušného výrobku. Nebo se obraťte na náš zákaznický servis – rádi vám pomůžeme.
Je pro elektrické dopravní přístroje zapotřebí speciální nabíjecí infrastruktura?Lithium-iontové baterie pro elektronické dopravní přístroje obecně nepotřebují speciální nabíjecí infrastrukturu. Pokud je však vaše firma na cestě k bezemisní budoucnosti, vyplatí se vybavit ji wallboxy a nabíjecími sloupky pro různé typy baterií. Pokud se vozový park elektromobilů rozroste a do hry vstoupí také elektrické koloběžky a elektromobily, koncept infrastruktury vám ušetří starosti s připojením v areálu firmy – a s hledáním vhodné zásuvky.Máte nějaké dotazy k elektrickým dopravním vozíkům? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!