Série kancelářského nábytku

Obchodní úspěch nyní sériově: objevte inteligentní řešení zařízení pro Vaši kancelář.
Rady pro nákup zboží v kategorii Série kancelářského nábytku

Série kancelářského nábytku pro perfektně zařízené pracovištěDotazníky prozrazují dvě věci: Pracovní prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře, zvyšuje výkon – většina lidí je nespokojená se svým zařízením kanceláře. Jak toto dilema vyřešit? U sérií kancelářského nábytku od společnosti kaiserkraft je vše sladěné a vytváří prostředí, ve kterém se krásně pracuje.Od jednoduchých po luxusní – kompletní nabídky pro všechny potřebyKaždý si ideální pracoviště představuje jinak. Někteří upřednostňují jednoduchost, jiní kladou důraz na kvalitní nábytkový systém a výrobu na míru. U nás si přijdou na své všichni. A abychom Vám usnadnili hledání, rozdělili jsme naše série kancelářského nábytku do tří kategorií:


  • Base: Série jako VERA ZWO nebo MULTI dodají perfektní základní vybavení pro každou kancelář, vysokou funkčnost za příznivou cenu.

  • Variety: Zde název označuje celý program. Značkový nábytek renomovaných výrobců a speciality jako přestavitelné psací stoly série UPLINER 2.0 slibují komfort a příjemný pocit při práci.

  • Select: Systémový nábytek s elegantním designem Vás čeká se sériemi jako Anny.


Výhoda sérií kancelářského nábytku: Ať už se rozhodnete pro cokoliv, víte, že jednotlivý kancelářský nábytek se k sobě zaručeně hodí, vizuálně i funkčně.Flexibilní přizpůsobení našich sériíPři zařizování vlastního pracoviště je důležitá trocha svobody. Ani se sériemi kancelářského materiálu od společnosti kaiserkraft nejste svázaní. Jestli zkombinujete několik kancelářských židlí, upustíte od kancelářských regálů, doplníte psací stůl o pult pro psaní vestoje nebo vsadíte na pojízdné kontejnery, o tom rozhodnete sami. Sestavte si kancelář podle svých přání jednoduše sami v rámci příslušných sérií. Náš přehled kancelářského nábytku pro firmy Vám s tím pomůže. Najdete u nás také vhodný kancelářský materiál. Přitom budete v každém případě profitovat z výhod, kterými je rychlé dodání a právo na vrácení zboží do 30 dnů.Důležité je, abyste respektovali platné směrnice pro vybavení pracoviště, například ohledně volného prostoru pro Vaše zaměstnance nebo výšky monitoru. Pokud budete chtít, uděláme to za Vás. Náš bezplatný plánovací servis CAD naplánuje Vaše firemní prostory včetně 3D vizualizace. Na konci tak budou sedět i maličkosti.