Navijáky hadic a kabelů

Už žádné zakopávání. Už žádný nepořádek v kabelech. Díky hadicovému a kabelovému navijáku bude vše pěkně navinuto a uloženo. Pro lepší pracovní bezpečnost na staveništích, v dílnách nebo garážích. Jednoduše odvinete potřebnou délku hadice, resp. kabelu, a po použití navinete zpět. A vše bude hned krásně uloženo.

V kategorii Navijáky hadic a kabelů Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, eurokraft pro, HAZET.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 16

Hadicové a kabelové navijáky – profesionálně uklizenoZahrádkáři, hudebníci i průmysloví dělníci čelí stejnému nebezpečí: nedbale položeným kabelům a hadicím. Naštěstí existuje řešení, které může ochránit všechny, kteří při přepravě elektřiny, vody, vzduchu nebo oleje překonávají delší vzdálenosti a necítí se na zdlouhavé namotávání.U společnosti kaiserkraft najdete profesionální hadicové a kabelové navijáky zejména pro staveniště, dílny nebo garáže. Díky tomu je úklid tak snadný, že zaručeně nic nezůstane ležet na zemi.Navíjení bez použití klikyI se starým dobrým bubnem lze zabránit nebezpečí zakopnutí. Jediná nevýhoda: točení klikou. S automatickým navíjením hadic a kabelů si ušetříte zdlouhavou ruční práci. Stačí jedno rychlé zatažení a hadice nebo kabel se samy uklidí, a to opravdu rychle. Většinu našich modelů můžete připevnit na stěnu, abyste zabránili nebezpečí zakopnutí o naviják.Modely pro různé potřebyKabel, nebo hadice? To je pouze první otázka při hledání správného navijáku. Důležitou roli hrají také:  • Co přepravujete: elektřinu, olej, vodu, vzduch nebo páru?

  • Jaké rozměry jsou požadovány? Naše navijáky jsou k dispozici s kabely a hadicemi různých délek a různých jmenovitých průměrů.

  • Kam má být umístěn naviják na hadici nebo kabel, na podlahu nebo na stěnu?

  • V jakém prostředí používáte hadicové nebo kabelové navijáky? U společnosti kaiserkraft dostanete navijáky s pouzdrem z hygienicky nezávadné nerezové oceli i navijáky z úderuvzdorného plastu pro venkovní použití. Dalšími zajímavými vlastnostmi jsou otočné držáky vývodů, oboustranná brzda a vedení odolné vůči oleji.


Otázkou zůstává, co ještě potřebujete – příslušenství pro manipulaci s nebezpečnými látkami, například manipulaci se sudy, čerpadla nebo počítačový nábytek? Prohlédněte si naši širokou nabídku pro sklady, provoz a kancelář. S výběrem vám rádi poradíme.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Pryžové rohože | Rohože pro pracoviště | LED displeje | Řezačky | Stropní ventilátory | Podložky ESD