Navijáky hadic a kabelů

Už žádné zakopávání. Už žádný nepořádek v kabelech. Díky hadicovému a kabelovému navijáku bude vše pěkně navinuto a uloženo. Pro lepší pracovní bezpečnost na staveništích, v dílnách nebo garážích. Jednoduše odvinete potřebnou délku hadice, resp. kabelu, a po použití navinete zpět. A vše bude hned krásně uloženo.

V kategorii Navijáky hadic a kabelů Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, eurokraft pro, HAZET.

Vaše filtry
  Značka
  Typ produktu
  Trvale udržitelný rozvoj
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevance
  Počet výrobků: 16

  Hadicové a kabelové navijáky – profesionálně uklizeno  Zahrádkáři, hudebníci i průmysloví dělníci čelí stejnému nebezpečí: nedbale položeným kabelům a hadicím. Naštěstí existuje řešení, které může ochránit všechny, kteří při přepravě elektřiny, vody, vzduchu nebo oleje překonávají delší vzdálenosti a necítí se na zdlouhavé namotávání.  U společnosti kaiserkraft najdete profesionální hadicové a kabelové navijáky zejména pro staveniště, dílny nebo garáže. Díky tomu je úklid tak snadný, že zaručeně nic nezůstane ležet na zemi.  Navíjení bez použití kliky  I se starým dobrým bubnem lze zabránit nebezpečí zakopnutí. Jediná nevýhoda: točení klikou. S automatickým navíjením hadic a kabelů si ušetříte zdlouhavou ruční práci. Stačí jedno rychlé zatažení a hadice nebo kabel se samy uklidí, a to opravdu rychle. Většinu našich modelů můžete připevnit na stěnu, abyste zabránili nebezpečí zakopnutí o naviják.  Modely pro různé potřeby  Kabel, nebo hadice? To je pouze první otázka při hledání správného navijáku. Důležitou roli hrají také:  • Co přepravujete: elektřinu, olej, vodu, vzduch nebo páru?

  • Jaké rozměry jsou požadovány? Naše navijáky jsou k dispozici s kabely a hadicemi různých délek a různých jmenovitých průměrů.

  • Kam má být umístěn naviják na hadici nebo kabel, na podlahu nebo na stěnu?

  • V jakém prostředí používáte hadicové nebo kabelové navijáky? U společnosti kaiserkraft dostanete navijáky s pouzdrem z hygienicky nezávadné nerezové oceli i navijáky z úderuvzdorného plastu pro venkovní použití. Dalšími zajímavými vlastnostmi jsou otočné držáky vývodů, oboustranná brzda a vedení odolné vůči oleji.


  Otázkou zůstává, co ještě potřebujete – příslušenství pro manipulaci s nebezpečnými látkami, například manipulaci se sudy, čerpadla nebo počítačový nábytek? Prohlédněte si naši širokou nabídku pro sklady, provoz a kancelář. S výběrem vám rádi poradíme.  Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:  Pryžové rohože | Rohože pro pracoviště | LED displeje | Řezačky | Stropní ventilátory | Podložky ESD