Nákupní vozíky

Nakupování pro profesionály: s našimi vozíky se i nákup pracovních pomůcek stane příjemným zážitkem ve velkoobchodě a v průmyslu.

V kategorii Nákupní vozíky Vám nabízíme výrobky následujících značek: Kongamek, HelgeNyberg, eurokraft pro.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 22

Správná volba pro firmyKdyž říkáme nákupní vozík, myslíme tím samozřejmě něco jiného než klasický vozík ze supermarketu. Průmyslové dopravní vozíky nabízejí profesionální kvalitu, speciální funkce a odbornou vhodnost. Co to znamená? To vám rádi prozradíme!Co nabízejí průmyslové nákupní vozíky pro velkoobchod apod.?Průmyslové varianty jsou dopravními přístroji a zároveň vychystávacími vozíky. Jako kompaktní policové vozíky nebo plošinové vozíky dopravují objednávky, profesionální nákupy nebo výrobní materiály roztříděné a s dostatečnou nosností na další místo zpracování. Nezáleží na tom, zda je to pokladna ve specializovaném obchodě, nebo pracoviště v dílně. Provedení pro průmysl musejí umět více než srovnatelné výrobky pro nákup potravin, a proto také více nabízejí:  • Vysoká nosnost v každém provedení

  • Praktická kola a kolečka pro snadné manévrování v úzkých skladových uličkách

  • Ergonomické řízení

  • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a opotřebení

  • Možnosti třídění díky různým policím, košům apod.


Jaké další možnosti využití ve firmě existují?Nejste velkoobchodní nebo specializovaná firma s prodejními prostory? Praktické dopravní vozíky jsou i přesto pro vaši firmu vhodné. Stylově řešené policové vozíky se hodí také jako servírovací nebo stolové vozíky pro pohostinství a catering. Plošinový vozík s koši je vhodný pro rozvoz zásilek a pošty. Stejně jako u všech ostatních dopravních přístrojů v naší nabídce se výrobek přizpůsobí každé firmě.Na co si musím dávat pozor při používání na prodejní ploše?I když je vždy dobré mít větší nosnost a přepravní plochu, o výběru vozíků rozhoduje váš sortiment a uspořádání prodejních ploch.  • Pokud jste prodejce stavebních materiálů a příslušenství a nabízíte jak velké výrobky, tak malé díly, mají smysl dvě různá provedení.

  • Rozměry by měly být zvoleny tak, aby se zákazníci mohli bez námahy pohybovat mezi regály, aniž by si navzájem blokovali cestu nebo museli provádět složité otáčecí manévry.

  • Rovněž je zapotřebí místo pro dostatečný počet košíků v oblasti vchodu a východu. Mnoho provedení lze pro úsporu místa zasouvat do sebe, u variant se zábradlím, policovými nebo mřížkovými koši to však nelze.


Zamyslete se nad nákupními vozíky jako nad důležitým prvkem ve vašem pracovním procesu a před nákupem podrobně zanalyzujte tok zboží. Rádi vás podpoříme při výběru správných produktů na základě výsledků této analýzy. Neváhejte nás kontaktovat.