Soupravy pro likvidaci uniklých látek

Netěsnost nádrže, rozbitý sud, vyteklá kapalina? Za prvé: Nepropadejte panice! Za druhé: Sáhněte po soupravě pro likvidaci uniklých látek pro řemesla a průmysl! Tento balíček totiž obsahuje vše, co v případě nouze potřebujete: sorpční utěrky, nasákavé hadice, nasákavé polštáře, kbelíky, utěrky, pytle pro likvidaci a rukavice. Univerzální balíček pro bezstarostnou práci – další užitečné tipy a triky najdete v textu.

V kategorii Soupravy pro likvidaci uniklých látek Vám nabízíme výrobky následujících značek: PIG, eurokraft basic.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 70

Soupravy pro likvidaci uniklých látek: vybavení pro případ nouzeNe každá firma se musí zabývat všemi detaily likvidace uniklých látek. Každá firma by však měla být připravena na mimořádné situace. Soupravy pro likvidaci uniklých látek nabízejí univerzální základní vybavení pro odstraňování olejů, kyselin a dalších nebezpečných kapalin. V případě pochybností to může nejen zachránit životní prostředí, ale je to rovněž vyžadováno zákonem.Co je to souprava pro likvidaci uniklých látek?Soupravy pro likvidaci uniklých látek jsou něco jako kufřík první pomoci pro manipulaci s nebezpečnými látkami.Obsahují vše pro okamžitou a bezpečnou likvidaci uniklých látek v případě úniku nebezpečných kapalin. V závislosti na dané verzi si připravenou soupravu můžete pořídit jako skříňku, pojízdnou stanici pro případ nouze, v kbelíku, v nádobě pro likvidaci nebo v boxu. Lze ji s úsporou místa uskladnit například v dílně nebo garáži a v případě potřeby bude okamžitě po ruce.Co obsahuje souprava pro likvidaci uniklých látek?Soupravy pro likvidaci uniklých látek obsahují nepostradatelné základní vybavení a užitečné doplňkové příslušenství. Základní vybavení pro likvidaci uniklých látek zahrnuje:

Tyto základní potřeby jsou ve větších soupravách doplněny dalšími produkty, které jsou v mnoha firmách rovněž nepostradatelné:

Jak vybrat soupravu pro likvidaci uniklých látek?Analogicky k barevnému značení sorpčních textilií a nasákavých hadic si můžete objednat soupravy pro likvidaci uniklých látek v provedení pro chemikálie, oleje a pro univerzální použití. Vyberte si takovou variantu (varianty), která je v příslušné oblasti provozu nejpravděpodobnější. Univerzální provedení jsou vhodná pro každou firmu.Z vybavení, resp. rozsahu dané soupravy vyplývá celková sorpční kapacita v litrech. Tato hodnota je důležitým vodítkem při výběru. Pokud pravidelně manipulujete s 50litrovými kanystry nebo sudy, 20litrové soupravy nejsou dostatečné ani jako čistě preventivní opatření.Nezapomeňte: Pravidelně kontrolujte úplnost obsahu souprav pro případ nouze a po použití při úniku doplňte všechny součásti.Pokud potřebujete naši radu, neváhejte nás kontaktovat.