Stojany na jízdní kola

Umožněte svým zaměstnancům i hostům bezpečné místo pro parkování jízdních kol s našimi boxy a stojany na kola. Ať už se jedná o podlahové, opěrné nebo nástěnné stojany, všechny mají certifikát ADFC, který zaručuje dobrou přístupnost, bezpečnost a pohodlnou manipulaci s jízdními koly.

V kategorii Stojany na jízdní kola Vám nabízíme výrobky následujících značek: PROCITY, Schake, eurokraft pro, eurokraft basic, VAR.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 94

Stojany a dřžaky pro jízdní kola – bezpečné parkování jízdních kolBezpečné parkování jízdních kol je pro mnoho zaměstnanců důležitým kritériem pro dojíždění do práce na kole. Se stojany pro jízdní kola umožníte svým zaměstnancům, zákazníkům, hostům a obchodním partnerům bezpečné parkování kol ve venkovních prostorách. Zastřešené garáže pro jízdní kola mají tu výhodu, že chrání před povětrnostními vlivy. Díky parkovacím stojanům nebudou kola náhodně opírána o zdi nebo ploty v areálu firmy, nýbrž úhledně parkována ve stojanech, boxech pro jízdní kola apod.Pokud potřebujete velký počet parkovacích míst, můžete stojany pro jízdní kola kdykoli namontovat do řady. Obzvláště komfortní jsou modulární stojany pro jízdní kola s mimořádně širokými stojany chránícími ráfky. Tyto stojany byly testovány ADFC a oceněny za vysokou kvalitu. Všechny stojany a garáže pro jízdní kola s certifikátem ADFC jsou stabilní, šetrné k jízdním kolům, prostorově úsporné, rozšiřitelné a elegantní.Máte dotazy týkající se montážních předpokladů nebo možností instalace? S plánováním a instalací stojanů pro jízdní kola vám rádi pomůžeme – stačí nás kontaktovat.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Boxy na nářadí | Řezačky rolí | Držáky na nářadí