Stojany na jízdní kola

Dejte zaměstnancům a hostům dobrý důvod k jízdě na kole. Prostřednictvím stojanů a boxů pro jízdní kola můžete nabídnout bezpečné místo pro parkování. Ať už jako podlahové, opěrné, nebo nástěnné parkovací stojany: u KAISER+KRAFT naleznete stojany pro jízdní kola s certifikátem ADFC pro jednotlivé použití nebo pro řadovou instalaci, jakož i zastřešené garáže pro jízdní kola – šetrné k jízdním kolům a šetřící prostor.

V kategorii Stojany na jízdní kola Vám nabízíme výrobky následujících značek: PROCITY, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, VAR.

Značka
Typ produktu
Výška [mm]
110
110
2000
2000
-
Relevance
Počet výrobků: 97

Stojany a dřžaky pro jízdní kola – bezpečné parkování jízdních kolBezpečné parkování jízdních kol je pro mnoho zaměstnanců důležitým kritériem pro dojíždění do práce na kole. Se stojany pro jízdní kola umožníte svým zaměstnancům, zákazníkům, hostům a obchodním partnerům bezpečné parkování kol ve venkovních prostorách. Zastřešené garáže pro jízdní kola mají tu výhodu, že chrání před povětrnostními vlivy. Díky parkovacím stojanům nebudou kola náhodně opírána o zdi nebo ploty v areálu firmy, nýbrž úhledně parkována ve stojanech, boxech pro jízdní kola apod.Pokud potřebujete velký počet parkovacích míst, můžete stojany pro jízdní kola kdykoli namontovat do řady. Obzvláště komfortní jsou modulární stojany pro jízdní kola s mimořádně širokými stojany chránícími ráfky. Tyto stojany byly testovány ADFC a oceněny za vysokou kvalitu. Všechny stojany a garáže pro jízdní kola s certifikátem ADFC jsou stabilní, šetrné k jízdním kolům, prostorově úsporné, rozšiřitelné a elegantní.Máte dotazy týkající se montážních předpokladů nebo možností instalace? S plánováním a instalací stojanů pro jízdní kola vám rádi pomůžeme – stačí nás kontaktovat.Tyto produkty by vás rovněž mohly zajímat:Boxy na nářadí | Řezačky rolí | Držáky na nářadí | Stojany pro jízdní kola EUROKRAFTpro | Nádoby na odpad a popelníky EUROKRAFTpro