Zahrazovací mříže, staveništní ploty

Na ochranu zaměstnanců nebo jako bariéra pro nežádoucí kolemjdoucí: zahrazovací mříže a staveništní ploty zabraňují ve vstupu do oblastí, které momentálně nejsou přístupné z důvodu stavebních prací nebo nehod. Zajistěte si s nimi bezpečnost!

V kategorii Zahrazovací mříže, staveništní ploty Vám nabízíme výrobky následujících značek: Schake, VISO, Rubbermaid.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 39

Zahrazovací mříže a staveništní ploty – flexibilní zahrazení a prevence nehodOpatrnost především. V náročných situacích během každodenního provozu ve firmě však mohou ztratit koncentraci i ti nejlepší z nás. Naše zahrazovací mříže a staveništní ploty chrání zaměstnance, aby se v takovéto situaci nedostali do nebezpečné oblasti, a zajišťují staveniště proti vstupu nepovolaných osob. A co je jejich velkou předností: odstranit je lze stejně rychle, jako nainstalovat.Zahrazovací mříže chrání lidi i strojeZahrazovací mříže mají především tři účely:  • Zabraňují úrazům zaměstnanců nebo kolemjdoucích, pokud se ocitnou v nesprávný čas na nesprávném místě.

  • Chrání drahé stroje a zařízení, například před srážkou s vysokozdvižným vozíkem.

  • Zabraňují v přístupu nepovolaným osobám.


Podle potřeby lze zahrazovací mříže a staveništní ploty použít pro nebezpečná místa ve firmách, k zajištění stavenišť a při akcích. Oproti pevným zahrazením je přitom lze obratem ruky umístit a opět odstranit. U kaiserkraft naleznete mříže pro každou potřebu.Při výběru záleží na těchto vlastnostechPečliví lidé vědí, že na maličkostech záleží. Platí to i při výběru správné zahrazovací mříže nebo staveništního plotu. Níže naleznete několik tipů, které detaily jsou zvláště důležité:  • S koly nebo bez: zahrazovací mříže s koly jsou mimořádně komfortní, zejména v případě, že je často stěhujete, resp. přestavujete.

  • Plast nebo ocel: plastové mříže jsou lehké a výhodné, mříže z oceli odolají i silnějšímu zatížení.

  • Retroreflexní nebo ne: tuto otázku lze zodpovědět rychle: stojí-li zahrazení na místě, kde se pohybují lidé i v noci, potřebujete retroreflexní zahrazovací mříž.

  • Skladování: místo při skladování uspoří například skládací nůžkové mříže.


U kaiserkraft kromě toho naleznete dveřní prvky a prvky pro upevnění na stěnu. Kompletní sady a další produkty pro zahrazení a značení: prahy pro vozovky, kabelové můstky, protinárazové sloupky a mnoho dalšího. A pokud si nejste jistí, co přesně potřebujete, neváhejte se nás zeptat!