Pracovní bundy

Pracovní bundy jsou jen součástí pracovního oděvu jako cokoliv jiného? Zdaleka ne. Až poprvé vklouznete do profesionálního modelu, okamžitě poznáte, co máme na mysli. Vyzkoušejte nyní v našem obchodě i Vy pracovní bundy na zimu, podzim a všechna roční období v řemesle a průmyslu!

V kategorii Pracovní bundy Vám nabízíme výrobky následujících značek: Leipold+Döhle.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj

Pracovní bundy: Nenechte se odradit od práce počasímV mrazu, dešti nebo větru: Hrdinové všedního dne musí ven za každého počasí. S pracovními bundami na zimu, v signálních barvách nebo jako ochranou proti teplu a větru budete dobře připraveni na všechny teploty. Na co dalšího si musíte dát pozor? Samozřejmě na perfektní střih!
Čím se vyznačují profesionální pracovní bundy?Maximální výkon a vysoký komfort při nošení: Pracovní bundy jsou jedním z nejdůležitějších prvků kvalitních pracovních oděvů, a to nejen v terénu. Ať už se jedná o lehké pracovní bundy, teplé pánské pracovní bundy na zimu nebo softshellové pracovní bundy na přechodné období, vždy dbejte na tyto vlastnosti: • Větruvzdorné, voděodolné, popř. žáruvzdorné materiály

 • Robustní a odolná výroba

 • Prodyšný komfort při nošení

 • Zesílené švy a zipy

 • Optimální střih, který příjemně sedí

 • Mnoho kapes na pracovní pomůcky

 • Případně odrazky a/nebo signální barvy

 • Hřejivé detaily, jako jsou otvory na palce nebo podšívkaJaká pracovní bunda se hodí pro jakou oblast použití?Pracovní bundy v oranžové barvě, pracovní bundy v modré barvě, pracovní bundy v černé nebo zelené barvě? Barva není módním rozhodnutím, ale otázkou bezpečnosti, viditelnosti a profese: • Výstražné bundy v oranžové barvě jsou nezbytné pro viditelnost ve venkovním prostředí – jak při stavbě silnic, tak i na letištní ploše nebo v jakémkoli jiném terénu, kde se setkávají lidé a stroje.

 • Pracovní bundy ve žluté barvě s reflexními prvky také přispívají k větší bezpečnosti, například pro záchranáře nebo řemeslníky v podzemí.

 • Ochranné pláště proti žáru a nehořlavé bundy mají zásadní význam pro všechny profese, kde oheň představuje hlavní pracovní nástroj nebo hlavní nebezpečí. To platí například pro slévače oceli a svářeče.

 • Softshellové pracovní bundy v modré, zelené nebo černé barvě jsou každodenním oblečením pro zahradníky a krajináře, lesní dělníky nebo jiné řemeslníky, kteří chtějí vykonávat svou práci venku s maximální volností pohybu. Vhodná barva zde závisí na profesní tradici i firemním designu.Hradí pracovní bundy zaměstnavatel?Pokud je pracovní bunda součástí zákonem předepsané bezpečnosti práce, musí náklady nést zaměstnavatel. I pokud to nepředepisuje zákon, vyplatí se pořízení prostřednictvím firmy: Dobře chránění zaměstnanci jsou méně často nemocní a cítí se v práci lépe.Pokud náklady nehradí zaměstnavatel, lze pracovní bundu uplatnit v daňovém přiznání. To samozřejmě platí i pro pracovní kalhoty a ještě více pro pracovní obuv, pracovní rukavice a další osobní ochranné pracovní prostředky.Pokud jde o bezpečnost práce, je toho mnohem více, co je třeba zvážit. Proto jsme sestavili několik průvodců:

Pokud máte individuální dotazy týkající se nákupu pracovních oděvů a pracovních bund, jsme tu pro Vás osobně. Kontaktujte nás.