Elektricky výškově přestavitelné psací stoly

Staré přísloví praví: kdo odpočívá, rezaví. Platí také dnes, přinejmenším pro ty, kdo tráví osm a více hodin vsedě v kanceláři. Řešení? Výškově přestavitelné psací stoly. A z psacího stolu pro práci vsedě se ve vteřině stane psací stůl pro práci vestoje. Pro více ergonomie na pracovišti. Pokud potřebujete ještě více informací, najdete zde shrnutí výhod výškově přestavitelných strojů.

V kategorii Elektricky výškově přestavitelné psací stoly Vám nabízíme výrobky následujících značek: eurokraft basic, eurokraft pro, Topstar.

Vaše filtry
Značka
Typ produktu
Trvale udržitelný rozvoj
Relevance
Počet výrobků: 13

Výškově přestavitelné psací stoly – zůstaňte v pohybuNeustálé sezení je dnes při práci častým pravidlem. Není proto divu, že téměř každý třetí dospělý trpí pravidelnými bolestmi zad. Jedinou pomocí je zajistit zdravé držení těla při sezení a častější vstávání. S výškově přestavitelnými psacími stoly kaiserkraft budete mít obojí.Proč výškově přestavitelné stoly?Copak nestačí normální psací stůl ve správné výšce? Potíž je v tom, že správná výška se mění – například podle druhu práce nebo nastavení kancelářské židle.Vaši zaměstnanci kromě toho musí u běžného psacího stolu neustále sedět. Na pracovišti umožňujícím práci vsedě i vestoje ovšem můžete vyřizovat e-maily i vestoje. Možná to zní jako zbytečná námaha, ale ve skutečnost se budete cítit lépe a uděláte také něco pro vaše zdraví. Protože pravidelný pohyb při práci povzbuzuje krevní oběh a předchází bolestem zad. Díky tomu se vaši zaměstnanci budou moci lépe soustředit na práci a nebudou tak často nemocní. Výhody pro všechny strany.Jak se výškově přestavitelné stoly obsluhují?Ručně klikou nebo elektricky. U elektrických psacích stolů stačí pro plynulé přenastavení výšky stisknout tlačítko. Žádným problémem proto nejsou ani spontánní změny polohy. Některé stoly jsou navíc vybaveny funkcí zapamatování polohy, která umožňuje uložení několika oblíbených výšek, což je velmi praktické při častých změnách.Jaké vlastnosti jsou důležité?Možnost přestavování výšky je jednou z nich. Kromě ní si můžete vybrat také další:  • Ruční nebo elektrické nastavení: psací stoly s ručním přestavováním výšky jsou cenově výhodnou variantou. Elektromotory zajišťují komfort, především díky dodatečným funkcím jako jsou paměťová tlačítka.

  • Rozměry: psací stoly pro práci vestoje obdržíte u kaiserkraft v různých velikostech, od kompaktních verzí šetřících místo až po mimořádně velké.

  • Tvar: klasický obdélníkový stůl není pro vaše potřeby ten pravý? Pak si můžete vybrat stůl v libovolném tvaru nebo například propojené pracovní stoly.

  • Doplňky: pro uklizené pracoviště je ideální kabelová vana. Kruhový nástavec vytvoří dodatečné místo pro jednání v malém okruhu osob.

  • Vzhled: i na něm záleží. Aby váš nový výškově přestavitelný stůl působil dobře v kombinaci s dalšími prvky zařízení, obdržíte u nás stoly s elegantním vzhledem a v různých barvách, od javorového dekoru přes světlou šedou až po bílou.


Jaké příslušenství může také přispět k ergonomii pracoviště?Nejlepší stůl rozvine všechny svoje přednosti teprve v kombinaci s dobrou židlí. Proto u nás v e-shopu naleznete mimořádně velký výběr židlí, od pracovních stoliček přes pomůcky pro stání až po kancelářskou židli s kolečky. Jako skladovací možnost přímo na výškově přestavitelném stolu jsou ideální pojízdné kontejnery. Ještě více úložného prostoru nabídne kancelářský nábytek jako jsou skříně a regály.A nakonec ještě jeden tip – nebo dokonce dva: dodržujte platné směrnice pro vybavení pracovišť a pokud si nevíte rady, zeptejte se nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme.