800 950 950 
Soukromí zákazníci Firemní zákazníci

Vymezit výběr
(možnost několikanásobného výběru)

Nosnost dvojitého zavěšení
Nosnost jednoduchý provlečený
Nosnost jednoduchý přímý
 

Kruhové smyčky

Kruhové smyčky jsou uzavřené smyčky z textilu s obzvlášť dlouhou životností a odolností vůči oděru. S tímto zvedacím nástrojem můžete zvedat břemena o hmotnosti až 12 tun! Kromě toho se kruhové smyčky snadno skladují a jsou velmi rychle připravené k použití.
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky
| | |
Skvělá cena
Kruhová smyčka
max. nosnost 2000 kg, bal.j. 2 ks, fialová
bez DPH
od 260,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 6000 kg, bal.j. 2 ks, žlutá
bez DPH
od 460,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 8000 kg, bal.j. 2 ks, šedá
bez DPH
od 720,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 10000 kg, bal.j. 2 ks, červená
bez DPH
od 620,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 4000 kg, bal.j. 2 ks, zelená
bez DPH
od 320,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 12000 kg, bal.j. 2 ks, hnědá
bez DPH
od 680,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 16000 kg, bal.j. 2 ks, modrá
bez DPH
od 830,-
Kruhová smyčka
max. nosnost 20000 kg, bal.j. 2 ks, oranžová
bez DPH
od 1.530,-
Bylo nalezeno 8 výrobek/-ků/-ky

S kruhovými smyčkami není žádné těleso příliš těžkéZvedací pás nebo vázací řetěz? Někdy je nejlepším řešením smyčka. Proč tomu tak je a jak u společnosti KAISER+KRAFT najdete tu pravou kruhovou smyčku pro své potřeby, to si přečtěte zde.Schopnosti a použití kruhových smyčekKruhové smyčky jsou v mnoha ohledech skvělá věc. Začíná to u jejich tvaru, který se mění v závislosti na tvaru břemena. Tato schopnost přizpůsobení chrání citlivé povrchy.I jinak jsou naše kruhové smyčky všestranné. Nechají se, podobně jako zvedací pásy a vázací řetězy, spojit přímo s vázacím bodem nebo ovázat. Kromě toho máte také možnost umístit břemeno do smyčky. Kdy je jaká taktika nejlepší, to závisí na předmětech, které chcete zvedat. Totéž platí pro počet použitých smyček. Naše kruhové smyčky dostanete zásadně v balení po dvou kusech.Důležité vlastnosti kruhových smyčekU společnosti KAISER+KRAFT najdete kruhové smyčky pro těžká a méně těžká břemena. O jakou smyčku se jedná, to poznáte již podle barvy:


  • Tmavě zelená: 500 kg

  • Fialová: 1 000 kg

  • Světle zelená: 2 000 kg

  • Žlutá: 3 000 kg

  • Šedá: 4 000 kg

  • Červená: 5 000 kg

  • Hnědá: 6 000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Použití kruhových smyček nedoporučujeme pouze pro případ, že zvedáte předměty s drsnými povrchy. Pro tento účel u nás dostanete vázací řetězy v mnoha různých provedeních a s jedním, dvěma nebo čtyřmi provazci.Životnost kruhových smyčekNaše kruhové smyčky mají navzdory tvrdé práci, kterou odvádějí, dlouhou životnost – za předpokladu pečlivého používání a skladování. Protože však musejí splňovat vysoké požadavky, platí následující: Pokud si všimnete jakéhokoliv poškození, je čas na výměnu smyčky. Pouze tak je zaručena maximální bezpečnost Vašich zaměstnanců.Zákonodárce předepisuje jednou ročně kontrolu znalcem. Doporučujeme Vám, abyste častěji prováděli vizuální kontrolu vázacích prostředků a zvedacích přístrojů. Zajišťuje to dobrý pocit a bezproblémové pracovní postupy. Pokud máte otázky k výměně, nákupu nových výrobků a použití, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme, a to nejen v oblasti vázacích prostředků, ale také ohledně jiných výrobků pro zařízení skladu, dílny nebo kanceláře.

PŘEJETE SI NÁHLED OPTIMALIZOVANÝ PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ?

E-shop KAISER+KRAFT je nyní k dispozici také v nové mobilní verzi, která je pro Vás nadále průběžně vyvíjena.
Vyzkoušet mobilní náhled
Porovnání výrobků