Kruhové smyčky

Kruhové smyčky jsou uzavřené smyčky z textilu s obzvlášť dlouhou životností a odolností vůči oděru. S tímto zvedacím nástrojem můžete zvedat břemena o hmotnosti až 12 tun! Kromě toho se kruhové smyčky snadno skladují a jsou velmi rychle připravené k použití.

S kruhovými smyčkami není žádné těleso příliš těžkéZvedací pás nebo vázací řetěz? Někdy je nejlepším řešením smyčka. Proč tomu tak je a jak u společnosti kaiserkraft najdete tu pravou kruhovou smyčku pro své potřeby, to si přečtěte zde.Schopnosti a použití kruhových smyčekKruhové smyčky jsou v mnoha ohledech skvělá věc. Začíná to u jejich tvaru, který se mění v závislosti na tvaru břemena. Tato schopnost přizpůsobení chrání citlivé povrchy.I jinak jsou naše kruhové smyčky všestranné. Nechají se, podobně jako zvedací pásy a vázací řetězy, spojit přímo s vázacím bodem nebo ovázat. Kromě toho máte také možnost umístit břemeno do smyčky. Kdy je jaká taktika nejlepší, to závisí na předmětech, které chcete zvedat. Totéž platí pro počet použitých smyček. Naše kruhové smyčky dostanete zásadně v balení po dvou kusech.Důležité vlastnosti kruhových smyčekU společnosti kaiserkraft najdete kruhové smyčky pro těžká a méně těžká břemena. O jakou smyčku se jedná, to poznáte již podle barvy:


  • Tmavě zelená: 500 kg

  • Fialová: 1 000 kg

  • Světle zelená: 2 000 kg

  • Žlutá: 3 000 kg

  • Šedá: 4 000 kg

  • Červená: 5 000 kg

  • Hnědá: 6 000 kg

  • Oranžová: ≥ 10 000 kg


Použití kruhových smyček nedoporučujeme pouze pro případ, že zvedáte předměty s drsnými povrchy. Pro tento účel u nás dostanete vázací řetězy v mnoha různých provedeních a s jedním, dvěma nebo čtyřmi provazci.Životnost kruhových smyčekNaše kruhové smyčky mají navzdory tvrdé práci, kterou odvádějí, dlouhou životnost – za předpokladu pečlivého používání a skladování. Protože však musejí splňovat vysoké požadavky, platí následující: Pokud si všimnete jakéhokoliv poškození, je čas na výměnu smyčky. Pouze tak je zaručena maximální bezpečnost Vašich zaměstnanců.Zákonodárce předepisuje jednou ročně kontrolu znalcem. Doporučujeme Vám, abyste častěji prováděli vizuální kontrolu vázacích prostředků a zvedacích přístrojů. Zajišťuje to dobrý pocit a bezproblémové pracovní postupy. Pokud máte otázky k výměně, nákupu nových výrobků a použití, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme, a to nejen v oblasti vázacích prostředků, ale také ohledně jiných výrobků pro zařízení skladu, dílny nebo kanceláře.